آشنایی الگوریتم است که به شما می دهد فقط یک بازی

  • by Zoe Schiffer , Aug 10, 2019
  • 13
The dating algorithm that gives you just one match - The Reports

ازدواج پیمان طراحی شده است برای کمک به دانشجویان خود را پیدا کنید کامل "برنامه پشتیبان گیری."

The dating algorithm that gives you just one match - The Reports

سینا Streiber انگلیسی عمده در دانشگاه استنفورد به دنبال نبود ، اما انتظار در کافه او احساس عصبی با این وجود. "من به یاد داشته باشید حداقل ما برای ملاقات با قهوه و شام فانتزی," او گفت:. چه آغاز شده به عنوان یک شوخی — پردیس-گسترده ای مسابقه که وعده داده شده به او بگویید که دانشگاه استنفورد همکلاسی او باید ازدواج — تا به حال به سرعت تبدیل به چیزی بیشتر. در حال حاضر وجود دارد یک فرد نشسته در سراسر از او و او احساس هر دو هیجان زده و مضطرب است.

این مسابقه که تا به حال آنها را گرد هم آورده بود بخشی از یک مطالعه چند ساله به نام ازدواج پیمان ایجاد شده توسط دو دانشگاه استنفورد دانش آموزان است. با استفاده از تئوری های اقتصادی و برش لبه علم کامپیوتر, ازدواج پیمان طراحی شده است برای مطابقت با مردم در مشارکت پایدار.

به عنوان Streiber و تاریخ او داشتند حرف زدند "بلافاصله این روشن شد که ما 100 درصد بازی," او گفت:. آنها متوجه آنها می خواهم هر دو رشد کرده در لس آنجلس حضور داشتند در نزدیکی مدارس و در نهایت می خواستم به کار در سرگرمی. آنها حتی تا به حال یک شبیه حس شوخ طبعی است.

"این هیجان گرفتن زوج با یک غریبه اما امکان گرفتن زوج با یک غریبه" او mused. "من نمی باید برای فیلتر کردن خودم در همه." قهوه تبدیل به ناهار و جفت تصمیم به جست و خیز خود را بعد از ظهر کلاس به اویختن. آن را تقریبا به نظر می رسید بیش از حد خوب درست باشد.

در سال 2000 روانشناسان Sheena Iyengar و علامت Lepper نوشت: یک مقاله در تناقض انتخاب — مفهوم که داشتن بیش از حد بسیاری از گزینه های می تواند منجر به تصمیم گیری فلج. هفده سال بعد, دو, دانشگاه استنفورد, همکلاسی, سوفیا استرلینگ-آنگوس و لیام مک گرگور, فرود بر روی یک مفهوم مشابه در حالی که گرفتن یک اقتصاد در کلاس در بازار طراحی شده است. آنها می خواهم دیده می شود که چگونه انتخاب قریب به اتفاق نهفته همکلاسی های خود را' زندگی عشق و احساس خاص آن منجر به "نتایج بدتر."

"آتش زنه را نوآوری بزرگ بود که آنها حذف, رد, اما آنها معرفی massive جستجو در هزینه های" مک توضیح داده شده است. "مردم افزایش نوار خود را به دلیل وجود این مصنوعی باور از گزینه های بی پایان."

استرلینگ-آنگوس بود که یک اقتصاد عمده و McGregor که مورد مطالعه علوم کامپیوتر تا به حال یک ایده: اگر به جای ارائه مردم با بی حد و حصر مجموعه ای از جذاب, عکس آنها اساسا کاهش دوستیابی استخر ؟ اگر چه آنها به مردم یک بازی مبتنی بر ارزش های اصلی به جای بسیاری از مسابقات بر اساس منافع (که می توانید تغییر دهید) و یا جاذبه های فیزیکی (که می تواند محو)?

"هستند بسیاری از چیزهای سطحی که مردم اولویت بندی در کوتاه مدت روابط است که نوع کار خود را در برابر جستجو برای 'یک'" مک گرگور گفت. "همانطور که شما به نوبه خود شماره گیری و نگاه در پنج ماه پنج سال یا پنج دهه روابط, آنچه مهم واقعا تغییرات. اگر شما در حال گذراندن 50 سال با کسی که من فکر می کنم شما گذشته ارتفاع خود را."

این جفت ارز به سرعت متوجه شدم که فروش همکاری های دراز مدت به دانشجویان نمی خواهد کار. به طوری که آنها به جای متمرکز بر تطبیق مردم با خود ایده آل "طرح پشتیبان" — فرد آنها می تواند ازدواج کند بعد از آن اگر آنها را تامین نمی کردند هر کس دیگری.

به یاد داشته باشید دوستان قسمت که راشل باعث می شود راس قول می دهم که اگر هیچ کدام از آنها را در زمان آنها 40 آنها حل و فصل کردن و ازدواج با یکدیگر ؟ که چه مک گرگور و استرلینگ-آنگوس شد و پس از مرتب کردن بر اساس رمانتیک خالص ایمنی است که به ترتیب اولویت ثبات بر جاذبه اولیه. و در حالی که "ازدواج پیمان" احتمالا طولانی غیررسمی استناد آنها هرگز توسط یک الگوریتم است.

چه آغاز شده به عنوان استرلینگ-آنگوس و مک گرگور جزئی کلاس پروژه به سرعت تبدیل به یک ویروسی پدیده در محوطه دانشگاه. آنها به اجرای این آزمایش از دو سال در یک ردیف و در سال گذشته 7,600 دانش آموزان شرکت کننده: 4,600 در دانشگاه استنفورد و یا فقط بیش از نیمی از دوره کارشناسی جمعیت و 3000 در آکسفورد که سازندگان تصمیم به عنوان یک مکان دوم به دلیل استرلینگ-آنگوس تا به حال مورد مطالعه در خارج از کشور وجود دارد.

"وجود دارد ویدئوها در اسنپ چت از افراد ناجور در سال اول خوابگاه فقط جیغ" استرلینگ-آنگوس گفت. "اوه خدای من مردم در حال اجرا و در سالن تلاش خود را برای پیدا کردن مسابقات" اضافه مک گرگور.

در سال آینده بررسی خواهد شد و در آن سال سوم و مک گرگور و استرلینگ-آنگوس آزمایشی برنامه ریزی برای راه اندازی آن در چند بیشتر مدارس از جمله Dartmouth پرینستون و دانشگاه کالیفرنیای جنوبی. اما معلوم نیست اگر این پروژه می تواند در مقیاس فراتر از حباب از نخبگان دانشگاه و یا اگر الگوریتم در حال حاضر عامل در میان دانشجویان شامل کلید سحر و جادو به یک ازدواج پایدار.

ایده این بود که انقلابي در طول یک اقتصاد در کلاس در بازار طراحی و مطابق با الگوریتم های در پاییز سال 2017. "این آغاز سه ماهه بنابراین ما احساس بسیار بلند پروازانه" استرلینگ-آنگوس گفت: با خنده. "ما مثل" ما باید خیلی وقت اجازه دهید این کار را.'" در حالی که بقیه دانش آموزان وحی تحقق این کلاس نیاز به نوشتن یک مقاله در مورد الگوریتم استرلینگ-آنگوس و McGregor تصمیم به طراحی کل یک مطالعه امیدوار به حل یکی از پیچیده ترین مشکلات است.

ایده این بود که به مردم مطابقت ندارد و صرفا بر اساس شباهت (مگر اینکه آن چیزی است که یک شرکت کننده ارزش ها در یک رابطه) اما در مجموعه سوالات سازگاری. هر فرد را با پر کردن یک بررسی دقیق و الگوریتم را مقایسه پاسخ های خود را به هر کس دیگری با استفاده از آموخته سازگاری مدل برای تعیین "سازگاری نمره." آن ساخته شده و سپس رابطه یک-به-یک جفت ممکن است — به هر فرد بهترین بازی آن می تواند — در حالی که همچنین با انجام همین کار را برای هر کس دیگری.

مک گرگور و استرلینگ-Angus از طریق خواندن مجلات علمی و صحبت های کارشناسان برای طراحی یک نظر سنجی است که می تواند آزمایش هسته ای همدم ارزش. آن را تا به حال سوالاتی مانند: چه مقدار باید خود را در آینده کودکان و نوجوانان به عنوان یک کمک هزینه? آیا شما مانند گره خورده است ، آیا شما فکر می کنم شما دقیق تر از بسیاری از افراد دیگر در دانشگاه استنفورد? آیا شما در حفظ و یک تفنگ را در خانه ؟

سپس آنها ارسال آن به هر مقطع کارشناسی در مدرسه خود را. "گوش دادن" ایمیل خود را بخوانید. "پیدا کردن یک شریک زندگی است که احتمالا یک اولویت در حال حاضر. شما امیدوارم که همه چیز آشکار خواهد شد به طور طبیعی. اما سال از هم اکنون شما ممکن است متوجه است که مناسب ترین بوس در حال حاضر hitched. که در آن نقطه آن را کمتر مورد پیدا کردن 'یک' و بیشتر در مورد پیدا کردن 'یکی از آخرین باقی مانده است.' ما مسابقه و پیدا کردن خود را ازدواج پیمان بازی اینجا."

آنها امیدوار به صورت 100 پاسخ. در عرض یک ساعت آنها تا به حال 1,000. روز بعد آنها 2,500. زمانی که آنها بسته نظرسنجی چند روز بعد آنها 4,100. "ما واقعا floored," استرلینگ-آنگوس گفت.

در حدود ساعت 11 شب دوشنبه زیر آنها ارسال نتایج. فورا به دانشگاه رفت. ساکن دستیاران پیامک به آنها گفت: دانشجویان سال اول خوابگاه بودند در هرج و مرج و استنفورد الگوهای رفتاری Facebook page — که در آن دانش آموزان به اشتراک گذاری پردیس خاص طنز — بود غرق در ازدواج پیمان محتوا.

The dating algorithm that gives you just one match - The Reports Facebook

Streiber انگلیسی عمده که رفتن به دیدار با او بازی برای قهوه و کشف چه مقدار از آنها در حال رایج, به یاد پر کردن نظرسنجی با دوستان. خوشحال در این "بسیار استنفورد راه" حل مدرسه دائمی "عجیب و غریب, دوستیابی, فرهنگ," او نوشت: زبان-در-گونه شعر در مورد تجربه:

The dating algorithm that gives you just one match - The Reports Facebook

در ادامه هفته McGregor و استرلینگ-آنگوس شروع به شنیدن بیشتر در مورد مسابقات. "مردم گفتند آنها همسان با خود exes با بهترین دوست, دوست پسر" استرلینگ-آنگوس به یاد می آورد. "خواهر و برادر همسان و هر کس دیگری وحشت زده شد اما ما نشئه چون ما مانند, 'کار می کند.'"

چند نفر شروع به آشنایی مسابقات خود را اما که تقریبا در کنار نقطه. معایب آنها دیده بودم سال اول می تواند به راحتی ثابت وجود دارد راه ساده برای اطمینان از هیچ کس همسان با خواهر و برادر خود را — اما در حال حاضر خود را اثبات مفهوم کار کرده بود. آن را در حال حاضر احساس مانند یک برنده.

ازدواج پیمان تمرکز بر ارزش های اصلی پژواک که از سایت های دوستیابی مانند OkCupid که کاربران می دهد یک لیست از جفت بالقوه با سازگاری نمرات بر اساس یک پرسشنامه. اما OkCupid هنوز هم اجرا می شود به این موضوع از ارائه مردم با ظاهر گزینه های نامحدود. در ضمن برنامه های جدیدتر مانند آتش زنه و لولا که تاکید مشخصات عکس ساخته شده بودند برای بی پایان کشیدن co

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..