پخش زنده: مغلوب ساختن پیشی جستن پرده طرح سرشماری تابعیت سوال

  • by Tyler Durden , Aug 10, 2019
  • 11

به روز رسانی 2: در حال حاضر که روز پنجشنبه رسانه های اجتماعی اجلاس آمده و رفته این روز را به رویداد اصلی: trump's کنفرانس مطبوعاتی در مورد تابعیت سوال.

آخرین گزارش ها نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به رها کردن تلاش های خود را برای دریافت سوال ابقاء خواهد شد و به جای تمرکز روی راهحل (جزئیات بیشتر در زیر).

سازمان دیده بان کنفرانس خبری در اینجا زندگی می کنند:

* * *

به روز رسانی: برخلاف زودتر گزارش ادعا که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال برنامه ریزی برای مطبوعات پیش رو با برنامه ای به صدور یک فرمان اجرایی احیا شهروندی سوال در سرشماری ABC News در حال حاضر گزارش داد که صدای شیپور آماده است تا اعلام کند که او را از حمایت از تلاش برای به دست آوردن تابعیت سوال ابقاء در انتخابات.

متضاد گزارش ها نشان می دهد که تهمت است که هنوز هم vacillating در آخرین لحظه به این معنی که رئیس جمهور می تواند ذهن خود را تغییر زمانی که او طول می کشد تریبون در 5 pm و همکاران (یا به احتمال بیشتر برخی از زمان پس از 5 pm ET).

در آنچه به نظر می رسد به یک مصالحه و تهمت را به جای صدور یک فرمان اجرایی دستور وزارت بازرگانی به نظرسنجی مردم آمریکا در این سوال از طریق "به معنی دیگر".

به عنوان ABC News توضیح می دهد که هر چه تهمت و تصمیم می گیرد آن را به یک هفته از سردرگمی و کشمکش بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار که سوال شده بود این آمار حتی پس از دادگاه عالی شات که پایین. از آن خواهد شد تا به AG ویلیام Barr برای تصمیم گیری سرنوشت این سه دادگاه جنگ دولت این است که در حال حاضر جنگ بر سر سوال.

* * *

به عنوان بسیاری از احتمالا مشکوک رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او می تواند برگزاری یک کنفرانس خبری روز شنبه خود را در مورد دولت در پاسخ به یک رشته از نامطلوب احکام دادگاه در مورد reintroducing شهروندی سوال سرشماری رئیس جمهور گزارش شده است که برنامه ریزی برای صدور یک فرمان اجرایی برای بازگرداندن این سوال که او قبلا وعده داده شده به انجام.

Watch Live: Trump Unveils Plan For Census Citizenship Question - The Reports

با تنها چند ماه تا سرشماری آغاز می شود و با سرشماری اشکال در حال حاضر در حال چاپ بدون سوال مغلوب ساختن پیشی جستن است حمل بر روی آنچه که تبدیل به یک حیوان خانگی موضوع برای دولت او.

کاخ سفید خواهد بود و میزبانی بسیار بزرگ و بسیار مهم رسانه های اجتماعی در نشست امروز است. خواهد من را تبدیل به رئیس جمهور بدون رسانه های اجتماعی است ؟ بله (احتمالا)! در نتیجه آن ما خواهد شد و همه رفتن به باغ گل رز زیبا برای یک کنفرانس خبری در سرشماری و شهروندی است.

— Donald J. Trump (realDonaldTrump) جولای 11, 2019

ان بی سی نیوز گزارش می دهد که تهمت به موضوع اجرایی به منظور اضافه کردن تابعیت سوال سرشماری. مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در جنوب چمن در هفته گذشته بود که او "فکر کردن در مورد انجام آن است."

"این یکی از راه هایی," او اضافه شده است. "ما چهار یا پنج راه ما می تواند آن را انجام دهد. این یکی از راه و ما در حال فکر کردن در مورد انجام آن بسیار جدی است."

با وجود این واقعیت است که دیوان عالی کشور حکم در اواخر ماه گذشته که اداره ویلبر راس نمی ارائه دلایل کافی به همین دلیل لازم بود که شامل سوال (با وجود این واقعیت است که این سوال گنجانده شده بود در سرشماری اشکال قبل از اینکه رئیس جمهور اوباما آن را در زمان خاموش).

منظور اجرایی نیز می آید به عنوان دو فدرال قضات حاضر به اجازه DoJ اختصاص جدید تیم حقوقی به طرح دعوی در دادگاه است که مسدود شده ما از اضافه کردن سوال.

البته لیبرال - که به اعتقاد سوال این است که تلاش برای گاو illegals به نه شرکت در سرشماری - در حال رفتن به خشمگین و بیشتر پرونده های حقوقی برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن را تقریبا تضمین شده است.

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..