مغلوب ساختن پیشی جستن فراخوانی سیستم عامل رسانه های اجتماعی 2020 حزب دموکرات و دویچه بانک در توییتر اشک

Trump invokes social media platforms, 2020 Dems and Deutsche Bank in Twitter tear - The Reports

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه صبح به راه اندازی multisubject توییتر اشک جلوتر از کاخ سفید برنامه ریزی شده رسانه های اجتماعی اجلاس شلیک کردن بیش از ده پست که شامل ابجو بد و کم مایه در خود پتانسیل گروههای رقیب و گزارش امور مالی خود را.

"کاخ سفید خواهد بود و میزبانی بسیار بزرگ و بسیار مهم رسانه های اجتماعی در نشست امروز است. خواهد من را تبدیل به رئیس جمهور بدون رسانه های اجتماعی است ؟ بله (احتمالا)!" مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت آنلاین, اعلام قبلا برنامه ریزی کنفرانس خبری پس از نشست حزب محافظه کار آنلاین شخصیت.

رئیس جمهور در ادامه به انتقاد از "فوق العاده ای نادرستی تعصب و تبعیض و سرکوب تمرین های خاص" شرکت رسانه های اجتماعی و هشدار داد که "ما نمی خواهد اجازه دهید آنها را دور با آن بسیار طولانی است."

"این خبر جعلی است به عنوان مهم نیست و یا به عنوان قدرتمند به عنوان رسانه های اجتماعی. آنها از دست داده اند و اعتبار فوق العاده ای از آن روز در نوامبر سال 2016 که من آمد پایین پله برقی با کسی که برای تبدیل شدن به آینده خود را بانوی اول" مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه ظاهر می شود به اشتباه تاریخ خود را در انتخابات 2½ سال پیش با ژوئن 2015 اعلام اولین انتخابات ریاست جمهوری که در آن او معروف فرود یک مغلوب ساختن پیشی جستن برج پله برقی.

"زمانی که من در نهایت ترک در شش ... یا شاید 10 یا 14 (فقط شوخی) آنها را به سرعت بیرون رفتن از کسب و کار برای کمبود اعتبار و یا تایید از" مغلوب ساختن پیشی جستن است. "به همین دلیل آنها تمام خواهد شد حمایت من در برخی از نقطه در یک راه یا دیگری."

وی افزود: "می توانید تصور کنید با داشتن خواب آلود جو بایدن یا @AlfredENeuman99 یا بسیار عصبی و نسخه Pocahontas (1000/24) به عنوان رئیس جمهور شما به جای آنچه شما باید در حال حاضر, بنابراین به دنبال بزرگ و هوشمند واقعی پایدار نابغه!"

مغلوب ساختن پیشی جستن, که در گذشته با اشاره به خود را به عنوان یک "بسیار پایدار نابغه" در ماه مه مستقر لقب های آن را به مسخره دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن پیت Buttigieg و الیزابت وارن بود.


تهمت نیز در دفاع از خود در رابطه با وام دهنده دویچه بانک و مالی گذشته شیوه های نوشتن: "این اخبار جعلی رسانه ها را دوست دارد روایت است که من از استفاده از بسیاری از بانک ها به این دلیل که بانک ها نیست مثل من. نه من استفاده از بسیاری از بانک ها به خاطر من نیست (اصلا) نیاز به پول خود را (قدیمی و از مد افتاده است, آن نمی باشد?). اگر من آن را بسیار آسان است برای من برای به دست آوردن."

نیویورک تایمز در گزارش ممکن است که در حالی که بسیاری از وال استریت بانک ها متوقف شده بود وام خود را به تهمت و پس از چند پیش فرض دویچه بانک قرض او و شرکت ها میلیاردها دلار است.

"و به یاد داشته باشید یک بانک است که من با استفاده از سال ها پیش در حال حاضر به شدت مورد نوشته شده و بدخیم دویچه بانک شد و سپس یکی از بزرگترین و معتبرترین بانک ها در جهان!" مغلوب ساختن پیشی جستن است. "آنها می خواستند کسب و کار من و هم بسیاری دیگر!"


مقاله در اصل منتشر شده در سیاسی, مجله

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..