آیا کیت میدلتون ترجیح می دهند شاهزاده هری دوست دختر سابق Chelsy دیوی بیش از Meghan Markle?

شاهزاده هری و کیت میدلتون را توسعه داده اند بسیار شیرین خواهر و برادر-مانند اوراق قرضه در طول سال. هر زمان که آنها دیده می شود در عمومی هم شما همیشه مطمئن شوید که برای دیدن میدلتون خنده در یکی از شاهزاده هری جوک یا شاهزاده هری ایستاده در کنار دوشس در یک محافظ موضع برادرانه. که میدلتون و پرنس هری تبدیل شده اند تا آن را تنها حس می کند که او می خواهد سعی کنید به رفتار و برخورد هری عاشقانه منافع نیز هست.

تنها دو زن که هری تا به حال واقعا بدست جدی با او دوست دختر سابق Chelsy دیوی و همسرش, Meghan Markle. اگر چه وجود داشته است بسیاری از شایعاتی که Markle و منچستر را دریافت نمی, همراه, بسیاری از مردم باور نمی کند که منچستر و دیوی که تا کنون قادر به جرقه دوستی یا.

پس از دو زن که یکی از کند منچستر ترجیح می دهند به صرف زمان ، در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد رابطه ای که منچستر با هر دو دیوی و Markle.

شد, کیت میدلتون و Chelsy دیوی دوستان ؟

Does Kate Middleton Prefer Prince Harry’s Ex-Girlfriend Chelsy Davy Over Meghan Markle? - The Reports کیت میدلتون (L) و Chelsy دیوی (R) | PA تصاویر از طریق گتی ایماژ

دیوی و شاهزاده هری در حال باز-کردن-دوباره رابطه از سال 2004 تا سال 2011. زیمبابوه-متولد زیبایی ملاقات شاهزاده هری در حالی که او مخارج خود را از سال فاصله در آفریقا است. دیوی و شاهزاده هری رو با هم تنها یک سال پس از پرنس ویلیام و میدلتون آغاز آشنایی است. بسیاری از مردم بر این باور بودند که این دو را تبدیل به فوری دوستان به عنوان آنها خواهد بود قادر به پیوند بیش از داشتن برای مقابله با ناگهانی بودن محوری به ویژه در همان زمان.

وجود دارد چند لحظه زمانی که دختران را به راحتی هر یک از دیگر در برخی از مشخصات بالا سلطنتی حوادث است که آنها تا به حال اتفاق افتاده به حضور در همان زمان. با توجه به سلطنتی متخصص کتی elizabeth banks, با این حال, این دو هرگز قادر به تبدیل شدن به عنوان نزدیک به عنوان هر کس در ابتدا فکر آنها خواهد بود. آن را تا به حال گزارش شده که منچستر تا به حال سعی کردم به رفتار و برخورد دیوی اما دیوی تا به حال کاهش یافته است چرا که این دو تا به حال چنین شخصیت های مختلف. این به این معنی نیست که منچستر و دیوی دوست نداشتند یکدیگر لزوما اما آنها بیشتر شبیه آشنایان به جای بودند.

"[کیت] دوستی با Chelsy شد ولرم می گوید:" elizabeth banks. "آنها به طور کامل شخصیت های مختلف و شامپانی زیمبابوه کردم همراه بهتر با Pippa."

کیت میدلتون و Meghan Markle رابطه

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..