چاک شومر در زمان ده ها هزار دلار کمک مالی از جفری اپستین

  • by Tyler Durden , Aug 10, 2019
  • 15

سناتور چاک شومر پذیرفته هزار دلار کمک مالی از جفری اپستاین در دهه 1990 با توجه به نیویورک پست. شومر اخیرا آوازی در خواستار آن است که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن "پاسخ" برای ارتباط با اپستین در حالی که همچنین اصرار کار, منشی, الکساندر Acosta به استعفا.

FEC پرونده نشان داد که شومر در زمان در هفت $1,000 کمک های مالی بین سال های 1992 و 1997 از اپستاین. کمک های مالی پذیرفته شدند برای اولین بار به عنوان یک کنگره آمریکا و سپس بعد از آن در حالی که در حال اجرا برای دولت سناتور.

ما گزارش یکشنبه شب که اپستاین تا به حال بازداشت شده است به اتهام قاچاق جنسی ده ها تن از افراد زیر سن قانونی در نیویورک و فلوریدا بین سال های 2002 و 2005. این اتهامات جدید ادعا می کنند که "اپستاین استثمار جنسی ده ها تن از دختران زیر سن قانونی در یک شرکت آشنا طرح: پرداخت آنها را برای پول, 'ماساژ' و سپس تعرض یا جنسی سوء استفاده از آنها را در بالا سمت شرق عمارت یا محل اقامت خود در پالم بیچ."

Chuck Schumer Took Tens Of Thousands Of Dollars In Donations From Jeffrey Epstein - The Reports

اپستاین نیز اهدا $10,000 برای پیروزی در نیویورک یک جمع آوری کمک های مردمی کمیته تاسیس بین شومر و سناتوری دموکرات کمیته کمپین.

او همچنین اهدا $5,000 برای برنده شدن در نیویورک یک شومر مرتبط کمیته مشترک که به نفع لیبرال بخشی از ایالت نیویورک است. هر دو از این کمک های مالی صورت گرفت در اکتبر سال 1998 و بهره مند حزب لیبرال نیویورک به عنوان اپستاین تا به حال به احتمال زیاد در حال حاضر آمار خود را از $2,000 حد در کمک به طور مستقیم به شومر.

نیویورک پست می گوید که شومر و شومر مرتبط اشخاص دریافت $22,000.

یک سخنگوی شومر گفت:

"در حالی که این کمپین حساب های بسته حدود 20 سال پیش و حتی پس از آن مبارزه هرگز تحت کنترل دو عمل سیاسی کمیته (PACs) سناتور شومر اهدای یک برابر مجموع به ضد قاچاق جنسی و ضد خشونت علیه زنان شدند."

Chuck Schumer Took Tens Of Thousands Of Dollars In Donations From Jeffrey Epstein - The Reports

شومر قبلا اهدا $14,200 به موسسات خیریه حمایت از زنان پس از آن بود نشان داد او تا به حال گرفته شده است که مقدار کمک های مالی توسط متهم سکس درنده, Harvey Weinstein.

شومر خواستار آن شدند که روز سه شنبه کار, منشی, Acosta استعفا بیان کرد:

"به جای تعقیب یک درنده و سریال, فیلم قاچاقچی, از, کودکان, Acosta را انتخاب کرد به او اجازه دهید کردن آسان است. این قابل قبول نیست. ما نمی باید به عنوان یکی از پیشرو منصوب مقامات در امریکا کسی که این را انجام داده است."

شومر گفت: DOJ باید آن را بررسی عمومی از Acosta را از دست داده و به صورت عمومی است.

در نهایت شومر درخواست کرده است که تهمت استادانه درست شده در نظرات او در سال 2002 زمانی که او به نام اپستین "یک پسر فوق العاده".

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..