'کارشناسی در بهشت' در دیدار براوو ؟ کالین میسی-اوتول از زیر عرشه Med' حفاری ایده

کالین میسی-اوتول از زیر عرشه مدیترانه ممکن است بر روی چیزی. او اخیرا در توییتی "تلویزیون نشان می دهد ایده: یک لیسانس در بهشت" بر اساس نشان می دهد با همه تک Bravolebs! که آیا شما می خواهید برای دیدن؟!"

آن را فقط میسی-اوتول که این ایده جذاب است. کشت از کاربران توییتر در پاسخ با استناد به تعدادی از Bravolebs آنها می خواهم عشق را در دوستیابی نوع نشان می دهد. ترکیب بی پایان بود کشیدن از نشان می دهد مانند جذابیت جنوبی, تابستان, خانه, the Real Housewives فرانچایز در زیر عرشهو Vanderpump قوانین.

‘Bachelor in Paradise’ Meets Bravo? Colin Macy-O’Toole from ‘Below Deck Med’ Digs the Idea - The Reports کلی Dodd لالا کنت Stassi شرودر کریستن Doute, Jeana Keough, کتی Maloney-شوارتز تام شوارتز, Lauri پترسون, Jax تیلور, Gretchen Rossi, Brittany کارترایت بیلی لی Scheana شای |عکس ایزابلا Vosmikova/براوو

سرگرم کننده جیر نیز منجر به تعدادی از طرفداران در تلاش برای مطابقت با Macy-o'toole, با مجرد دیگر از براوو. البته چندین توییتر طرفداران التماس براوو تولید اندی کوهن را نشان می دهد اتفاق می افتد.

براوو سعی دوستیابی نشان می دهد در گذشته

هنگامی که آن را کاملا روشن Shep رز از جنوب جذابیت نمی تواند پیدا کردن "یک" در چارلستون براوو ایجاد RelationShep. "در 37 او است که برش آن را با هدف خود را از ازدواج و با دو بچه 40" با توجه به نمایش های زیستی. "با این حال او هنوز به پیدا کردن یک همراه و همدم شایسته است که چک از جعبه."

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..