آیا زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز" Lisa Rinna می خواهید قرارداد خود را تمدید کرد?

Lisa Rinna از زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز شد نام خانواده زمانی که پیوست نشان می دهد در سال 2014 آوردن او deprecating حس شوخ طبعی و گلدان-تکان دهنده شخصیت به براوو ضربه سری تلویزیون. حالا که قرارداد خود را با نشان می دهد تا او را به بازگشت? Rinna به تازگی در گفتگو با لس آنجلس تایمز در مورد او اجرا بر روی نشان می دهد و اگر او را چسبیده در اطراف.

Does ‘Real Housewives of Beverly Hills” Lisa Rinna Want Her Contract Renewed? - The Reports "زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز'" Lisa Rinna | پل Archuleta/FilmMagic

از 'ماه' به 'رقص'

Rinna تا به حال اقدام کنسرتهایی که او برای اولین بار آمار هالیوود ظاهر می شود در روز از ما زندگی می کند و محل قرار دادنش. او میزبان صابون بحث برای چهار سال جایی که او به یاد او بود و زمانی که او با بازی خوب خودش.

Rinna آغاز شده به دنبال نقش هایی که نمی لزوما نیاز به اقدام. او واقعیت تلویزیون حرفه ای شروع با در رقص با ستاره ها و افراد مشهور شاگرد, و حتی خود واقعیت نشان می دهد با شوهر Harry Hamlin در تلویزیون زمین تحت عنوان هری لیزا دوست دارد.

با مسیر شغلی جدید Rinna شروع به تغییر در شغل ارائه می دهد. "من واقعا نمی توانست یک اقدام کار کنه چون من تا به حال در حال حاضر تبدیل به یک واقعیت استار" Rinna گفت: لس آنجلس تایمز. "و من بود ... حالا چه کار کنم ؟ زمان 'خانه دار' آمد, من ترس از آن است. من می دانستم که آن را از یک جهت من تا به حال به ادامه بروید."

تبدیل شدن به یک 'خانه دار'

با توجه به لس آنجلس تایمز Rinna بود فقط راه اندازی خود را QVC مد خط زمانی که زنان خانه دار آمد و او را دیدم آن را به عنوان نخست فرصت کسب و کار. "من به دنبال آن را از یک زاویه کسب و کار," او گفت:. "من تو را دیدم آن را برای Nene گربه وحشی, tattooed, [لیزا] Vanderpump کایل [ریچاردز], Melindagates [فرانکل]."

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..