طرفداران واقعا می خواهید Kourtney Kardashian و Scott Disick پشت هم—اما چگونه صوفیه ریچی احساس در مورد آن ؟

برای دو سال گذشته صوفیه Richie بوده است قدمت شخصیت tv, Scott Disick.

حتی اگر آنها از 16 سال از هم جدا ریچی و Disick را حفظ رابطه جامد در طول سال و می توانید آینده ای طولانی با هم.

Fans Really Want Kourtney Kardashian and Scott Disick Back Together—But How Does Sofia Richie Feel About That? - The Reports Scott Disick و صوفیه ریچی | عکس توسط Scott باربور/گتی ایماژ

در حالی که ارتباط خود را در حال رفتن خوش زن و شوهر شده و در مواجهه با طرفداران به طور مداوم فشار ایده Scott Disick برگشت با سابق خود دوست دختر, Kourtney Kardashian.

با این ایده هنوز هم حلق آویز بیش از سر خود را بعد از این دو سال گذشته به صوفیه ریچی در نهایت او رسیده جوش نقطه ؟

صوفیه ریچی نیست تعجب طرفداران هنوز هم می خواهید Disick و Kardashian پشت هم

همیشه از طرفداران برای اولین بار معرفی شد به Scott Disick به عنوان Kourtney Kardashian را در Keeping Up With The Kardashians, آنها بلافاصله در عشق سقوط کرد و با آنها به عنوان یک زن و شوهر.

در طول هشت سال رابطه کارداشیان و Disick تا به حال سهم خود را از یو پی اس و فراز زندگی است, اما آن را مانند به نظر می رسد هیچ چیز در جهان می تواند آنها را از هم جدا ،

Fans Really Want Kourtney Kardashian and Scott Disick Back Together—But How Does Sofia Richie Feel About That? - The Reports Scott Disick و Kourtney کارداشیان | عکس دنیس Truscello/WireImage

پس از تلاش برای آن را به کار به خاطر سه فرزند خود را, Scott Disick و Kourtney کارداشیان تصمیم به تماس آن واریز شده و در نهایت به راه جداگانه خود را.

دو سال پس از تقسیم آن بود که نشان داد Disick آغاز شده بود قدمت 18 ساله, مدل, صوفیه ریچی.

در حالی که بسیاری از طرفداران فکر که چرا Disick شد دوستیابی کسی که بسیار جوانتر از او دیگران خواست شخصیت تلویزیون به پشت هم با خود "عشق واقعی" Kourtney Kardashian.

تا کنون از آن پس طرفداران همواره التماس Disick کارداشیان و به عقب بر گردیم با هم, اما بسیاری از ما می توانیم فرض کنیم که از شنیدن این درخواست نیست سرگرم کننده برای صوفیه ریچی.

هر چند ریچی می داند سابق زن و شوهر دارای سابقه با هم و همیشه باقی می ماند و در زندگی یکدیگر برای فرزندان خود ما تعجب می کنم اگر فکر Disick کارداشیان و برگشت با هم عبور کرده و ذهن خود را?

در حالی که بسیاری بر این گمانند که صوفیه ریچی حسادت از طرفداران همیشه فکر او را دوست پسر سابق خود برگشت هم آن را در واقع نمی زحمت او بیش از حد.

ریچی اعتماد به نفس در رابطه با Disick

آن را به عنوان معلوم صوفیه ریچی در واقع "نه احساس تهدید یا حسادت ندارند وقتی که می آید به طرفداران درخواست اسکات [Disick] و Kourtney [کارداشیان] به پشت هم. در واقع, او کاملا می داند که در آن آنها در حال آمدن است و در همه آنها واکنش" یک منبع نشان داد به زندگی برای تلفن های موبایل.

این نشان می آید و چند روز پس از یک فن در زمان به Instagram, التماس, Scott Disick به بار پشت هم با Kourtney Kardashian, در این بخش نظرات خود را تحت تولد ادای احترام به دختر خود پنه لوپه.

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..