'شمارش' طرفداران در حال کوبیدن تمام مواد غذایی کنسرو شده در جیل Duggar جدید خانه

این که آیا شما آشنا با TLC را شمارش و یا شما به یاد داشته باشید, معروف, خانواده, تمام راه برگشت از 19 کودکان و نوجوانان و شمارشوجود دارد بدون شک Duggars در حال بحث برانگیز دسته. اما همچنان یکی از اعضای خانواده که ممکن است از بدنام ترین دختر از همه آنها — و این که جیل Duggar. Duggar حذف شد از شمارش با تشکر از شوهرش Derick دیلرد ارسال transphobic و ضد همجنس توییتهایی آنلاین. اما این دو هنوز هم جدی رسانه های اجتماعی زیر با وجود این واقعیت است که آنها دیگر در تلویزیون ما به عنوان طرفداران نمی توانید صبر کنید برای دیدن آنچه که آنها تا به بعدی.

این دیلرد خانواده به تازگی نقل مکان به یک خانه جدید و Duggar ارائه کل یک تور از خانه به دنبال. متاسفانه به نظر می رسد طرفداران نمی تواند کمک کند اما متوجه تمام مواد غذایی کنسرو او انباشته شده و آماده طبخ با.

جیل Duggar فقط نوشته شده یک سفر پر از خانه جدید

آن را در ماه آوریل زمانی که Duggar و دیلرد برای اولین بار اعلام کرد که آنها نقل مکان کرد و در دیلرد خانواده وبلاگ. و در حال حاضر که این زن و شوهر خوب است و حل و فصل به لانه Duggar ارائه یک خانه مجازی تور برای نشان دادن طرفداران خود را بزرگ جدید حفاری. Duggar اشاره در تصویری که او می خواست به صبر کنید تا زمانی که در خانه بود به طور کامل تزئین شده به تور اما پس از این فیلم بود که بسیار درخواست او رفت جلو و ساخته شده یک استثنا.

همانطور که برای خانه جدید خود را نمی توانیم فراموش کنیم که آن ساخته شده بود فقط برای دیلرد خانواده است. در لمس یادداشت های هفته Duggar و دیلرد همچنین نوشت: پیام های شخصی و کتاب به دیوار آن را به عنوان در حال ساخته شده است. و در حال حاضر که Duggar است که نشان دادن آن را در این ویدئو طرفداران در حال توسعه بسیاری از نظرات در این محل است. "خانه زیبا است اما شما می خواهم فکر می کنم شما به اندازه کافی پول برای ساخت خانه خود را از زمین بالا می تواند کودکان خود را بزرگتر اتاق" یک فن اظهار نظر در Duggar را Instagram پست در مورد خانه تور.

او به مقدار زیادی از مواد غذایی کنسرو شده مواجه نگردند در شربت خانه و طرفداران متوجه

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..