تکان دادن متوقف نخواهد شد: بیش از 10 ، 000 زمین لرزه اعتصاب کالیفرنیا و نوادا در 7 روز گذشته

  • by Tyler Durden , Aug 10, 2019
  • 13

نوشته شده توسط مایکل اسنایدر از طریق پایان رویای آمریکایی,وبلاگ

زمین به طور مداوم تکان دادن در جنوب کالیفرنیا در حال حاضر این است که بسیاری نگران آن است که دیگر زلزله بزرگ ممکن است آینده. من شده اند نگه داشتن چشم من در Cal Tech اخیر, زلزله, نقشه, و همانطور که من نوشتن این مقاله آن را می گوید که وجود داشته است 10,053 زلزله در کالیفرنیا و نوادا بیش از 7 روز گذشته. من هرگز دیده می شود که تعداد بسیار بالا و جنوب کالیفرنیا است که آمار توسط یکی دیگر از جدید زلزله هر چند لحظه.

بسیاری از زمین لرزه اتفاق می افتد در ریجی کرست منطقه که در آن ما شاهد بزرگی 6.4 زلزله که آمار در جولای 4 و قدر 7.1 زلزله که آمار در جولای 5th. اما به عنوان شما می توانید از Cal Tech نقشه شده است وجود دارد مقدار زیادی از فعالیت های لرزه ای در طول San Andreas fault نیز هست. به عنوان من در مورد دیگر روز San Andreas fault است "قفل شده و لود شده" و این است راه رسیده برای "بزرگ". می تواند از آن ممکن است که همه این فعالیت لرزه ای است که منجر به چیزی واقعا بزرگ است ؟

The Shaking Won't Stop: More Than 10,000 Quakes Strike California, Nevada In Last 7 Days - The Reports

و آن را تنها زلزله است که ما نیاز به نگرانی در مورد. با توجه به فاکس نیوز "زمین شناسان در حال عصبی eyeing هشت در نزدیکی آتشفشان"...

کالیفرنیا غیر طبیعی "زلزله مکث" است. آن را باید در حال حاضر چند بزرگ "آنهایی که" در حال حاضر. همه که فشار به جایی بروید. در حال حاضر زمین شناسان در حال عصبی eyeing هشت در نزدیکی آتشفشان. و چرا یلو ابرآتشفشان اقدام شده است به طوری عجیب و غریب ؟

بررسی زمین شناسی ایالات متحده (USGS) هشدار داده کالیفرنیای جنوبی به انتظار بیشتری لرزه های بزرگ در آمده است. برخی از آنها می گویند حتی ممکن است قوی تر از کسانی که تجربه در این چند روز گذشته.

"(این زمین لرزه را) را (یکی از بزرگ) کمتر احتمال دارد" محلی زلزله شناس لوسی جونز گفت: لس آنجلس تایمز. "وجود دارد در مورد یک در 20 فرصت است که از این محل خواهد بود حتی بزرگتر از زلزله در چند روز آینده که ما هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود بزرگترین زلزله از دنباله."

می تواند شما را تصور کنید که هرج و مرج است که می امدن اگر به طور ناگهانی یک آتشفشان فوران در کالیفرنیا?

برای ثبت من شخصا به مراتب بیشتر نگران Mt. راینر و دیگر آتشفشان در شمال غربی. اما آن است که یک موضوع برای مقاله دیگری است.

یک زاویه است که واقعا در مورد صحبت شده است بسیار است آنچه را که اتفاق می افتد به کالیفرنیا راکتورهای هسته ای اگر "بزرگ" به طور ناگهانی ضربه San Andreas fault.

با توجه به اخبار وجود دارد در حال حاضر پنج راکتورهای هسته ای درست در امتداد San Andreas fault و یکی دیگر واقع شده است که به طور مستقیم در امتداد ساحل...

طبیعی اخبار بررسی به منطقه جغرافیایی از انرژی هسته ای امکانات در کالیفرنیا نشان می دهد که پنج تاسیسات هسته ای ساخته شده بودند در نزدیکی San Andreas خط گسل با برخی از ساخته شده درست در وسط مناطق زلزله که تا 50% شانس شدید زلزله هر 30 سال است.

یک نیروگاه هسته ای – دیابلو دره نیروگاه هسته ای که به تولید 2,160 مگاوات — ساخته شده بود در ساحل, ساخت آن بسیار آسیب پذیر به همان نوع از آب اقیانوس موج که نابود فوکوشیما-Daiichi تسهیلات که دچار 2011 بحران در ژاپن است.

که نابغه است که تصمیم به ساخت این راکتور در نزدیکی San Andreas fault?

پتانسیل بی سابقه کابوس است که قطعا وجود دارد. اگر قدر 9.0 زلزله شد به آمار San Andreas fault آن خواهد بود 707 بار قوی تر از قدر 7.1 زلزله است که ما فقط شاهد.

و ما زندگی می کنند در زمانی که سیاره ما فقط در ادامه برای تبدیل شدن به حتی بیشتر بی ثبات است. با توجه به ان بی سی نیوز در این شماره از "بزرگ" زمین لرزه بین سال های 2004 تا 2014 بود 265 درصد بالاتر از دوران قبل از ده سال دوره...

سالانه تعداد "بزرگ" زلزله تقریبا سه برابر بیش از دهه گذشته ارائه یک یادآوری به آمریکایی ها که unruptured گسل مانند کسانی که در شمال غربی ایالات متحده ممکن است با توجه به یکی از بزرگ.

بین سال های 2004 و 2014, 18 زمین لرزه با بزرگای 8.0 یا بیشتر لرزاند, مناطق فرورانش در سراسر جهان است. که افزایش 265 درصد بیش از متوسط نرخ قبلی قرن که دیدم 71 بزرگ زمین لرزه با توجه به گزارش به نشست سالانه انجمن زمین شناسی آمریکا این هفته در ونکوور, بریتیش کلمبیا.

اما با وجود همه غیر معمول تکان دادن که ما شاهد تا کنون در این قرن ایالت کالیفرنیا دیده نشده و هر چیزی را از راه دور و نزدیک به تکان دادن که ما شاهد بیش از 7 روز گذشته.

البته فعالیت های لرزه ای است که فقط یک عنصر از "طوفان کامل" که شروع به آشکار شدن. با توجه به NOAA این دوره 12 ماهه منتهی به ماه ژوئن بود مرطوب 12 ماه دوره در تاریخ ایالات متحده است. در واقع برای سه ماه در یک ردیف "گذشته 12 ماه آسمانی رکورد ضربه تمام زمان بالا". ما فقط حفظ و تنظیم رکورد پس از رکورد و جاری شدن سیل در وسط کشور به نظر می رسد مانند آن را هرگز به پایان خواهد رسید. میلیون ها هکتار از نخست زمین های کشاورزی را نمی توان در همه این سال ها و ده ها میلیون هکتار از محصولات کشاورزی در شرایط بسیار فقیر هستند در حال حاضر.

در ضمن یک هیولا طوفان است عنوان به طور مستقیم برای نیواورلئان و روز چهارشنبه آن ریخته "7 اینچ باران در عرض سه ساعت دوره" در شهر...

خطوط رعد و برق همراه با یک سیستم آب و هوا است که پیش بینی شده است به توسعه را به یک طوفان روز جمعه زده نیواورلئان با اندازه 7 اینچ از بارش باران در عرض سه ساعت دوره صبح روز چهارشنبه گفت: پیش بینی.

این شهر را فرا گرفته با آب خروج ساکنان به رقابت با باتلاقی خیابان, لغو قوطی های زباله و آب گرفتگی وسایل نقلیه. حتی برخی از ور رفته راه خود را در یک قایق.

اما بدترین است هنوز رتبهدهی نشده است آمده است. طوفان ممکن است تبدیل به یک طوفان قبل از آن باعث ریزش زمین و آن را در حال رفتن به فشار رودخانه می سی سی پی به یکی از بالاترین سطوح تا کنون...

سیل ممکن است فقط یک پیش نمایش از جدی تر شدن سیل وضعیت از طوفان یا طوفان بری که می تواند منطقه را به آخر هفته.

روز شنبه, می سی سی پی رودخانه پیش بینی شده است برای دیدن یکی از بالاترین قله ثبت شده در نیواورلئان یا بالاترین میزان در هفت دهه است.

وضعیت اضطراری در حال حاضر اعلام شده است که در لوئیزیانا و این می تواند تبدیل به بزرگترین فاجعه برای دولت پس از طوفان کاترینا.

چرا فاجعه پس از فاجعه ناگهان pummeling ایالات متحده ؟

و می تواند از آن ممکن است که این فقط آغاز از مشکلات ما?

زمان یک تغییر بزرگ است که در حال حاضر بر ما و من یک احساس است که آنچه که ما تجربه کرده اند که تا کنون فقط نوک کوه یخ است.

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..