معامله گر در معرض تلویحی از تغذیه را مسخره فلیپ فلاپ

  • by Tyler Durden , Aug 10, 2019
  • 9

از طریق بلومبرگ ماکرو استراتژیست ریچارد Breslow,

چیزی وجود دارد استادانه در کنگره شهادت توسط رئیس بانک فدرال جروم پاول. و آن نبود که خود را حامی کاهش نرخ بهره شیب باید به عنوان هر گونه اهمیت تعجب. در حال حاضر تعداد زیادی از محل اقامت به عهده گرفت در بازار قیمت گذاری شده است. اگر چه این واقعیت است که شده است وجود دارد امید تازه ای برای 50 اساس نقطه باشگاه نبود و در همه ناچیز است.

Trader Exposes Subtext Of Fed's Farcical Flip-Flop - The Reports

بود که به روشنی اشاره به نتیجه یک-و-انجام داده است که خود پایه سناریو -- و نه یک آب است که هنوز هم به احتمال زیاد. اما این به آن معنا است که اطلاعات-وابستگی نیست کاملا مرده است.

Trader Exposes Subtext Of Fed's Farcical Flip-Flop - The Reports

بازگشت به بالا در نرخ و توقف در اجرا از قیمت سهام پس از قوی non-farm payrolls گزارش تا به حال بیشتر به ضعف موقعیت دست از اعتقاد به این که تعداد بازی تعویض شد. اگر وجود دارد هر گونه شک در مورد آن او ساخته شده آن را کاملا روشن است که آن نبود. همانطور که در "ما یک طرح است و ما چسبیده با آن است."

و با وجود تمام شادمانی اطراف به گزارش تجارت بس رسیده که در G-20 جلسه شرکت ساخت زنجیره تامین و سرمایه تعهد تصمیم گیری باقی مانده اند بسیار در دیدن-است-اعتقاد به اردوگاه. سرمایه گذاران به عنوان همیشه شادتر به همه چیز را در ارزش اسمی. اما هیچ کس نباید بیش از حد هیجان زده تا زمانی که شما می شنوید که مسائل اطراف Huawei Technologies دسته بندی شده اند.

چه طوری بود قابل توجه در مورد او ارائه شد توانایی های خود را به اجازه می دهد حتی تشویق شرکت کنندگان در بازار به گوش دقیقا هر آنچه که تاکید خواهد طنین انداز با آنها در خاص است. و عملا وعده کاهش نرخ هر دو خوشایند و قابل فهم است.

برخی شنیده ام که فدرال رزرو که قرار بود در نهایت به این موضوع از تورم به جلو. کلمه "گذرا" بوده و تبعید به زباله دانی از صندوق پست الکترونیک. غذای آماده بود و هیچ انتخاب وجود دارد. آن را به راحتی در آمده بود به ناگهان فهمیدم به عنوان منبع بسیاری از اثرات جانبی منفی. و که آن را نمی خواهد ثابت خود را.

دیگران شنیده رشد اقتصاد جهانی و نگرانی است. و آن را برای اعطا گرفته که تنها تغذیه می تواند چیزی در مورد آن انجام. به طور طبیعی است. هنوز هم بیشتر گرفته شده توسط این واقعیت است که تغذیه است که تحت تاثیر آمار ضعیف تولید داخلی همراه با این استدلال که وجود دارد این است که هنوز بازار کار کساد. لیست در می رود. اگر شما نیاز به هر گونه اضافی قانع کننده همیشه وجود دارد که اشاره به دولت اختلال و چالش های این سقوط به ارمغان خواهد آورد.

من هنوز به گوش هر کسی عذر خواهی به کسانی که این استدلال در مورد اثربخشی کاهش نرخ. هر تحلیلگر به نظر می رسد که تا به حال بلیط های خود را پانچ. تیر به نظر می رسد نه تنها به طور کامل گرفته شده برای اعطا شده اما پذیرفته شده به عنوان مناسب. بسیار قابل توجه است.

این تلویحی به این کل است که تعداد زیادی از بانک های مرکزی جهان نیاز به کاهش نرخ های خود را -- حتی بیشتر فشار دادن دلایل. بانک مرکزی اروپا و PBOC به ذهن می آیند. آنها به شدت نیاز به پوشش تغذیه به انجام این کار بدون خطر بودن متهم نابکار انگیزه.

و اگر این حرکت توسط فدرال رزرو اجازه می دهد تا آنها را به انجام این کار, آن را خیلی بیشتر حذفی اثرات مثبت برای بقیه جهان از هر کمیته برنامه ریزی صورت گرفته در انزوا. در این معنا, فدرال رزرو در واقع اقدام به عنوان جهانی بانک مرکزی است. نه فقط از این راه است که معمولا به عهده گرفت.

در این مرحله یکی از جذاب بازی-تئوری و مسائل را در نظر بگیرید این است که آیا بانک مرکزی اروپا کاری هفته قبل از نشست فدرال ریزرو یا شش هفته پس از. تجارت نیست یورو بدون فکر کردن در مورد این. فقط به یاد داشته باشید در پایان روز اروپا نمی تواند تحمل یک معنی قوی تر ارز. و این اشتباه است که به تقاضای آن است. چگونه این نقش را در حال حاضر فرصت های تجاری.

در عین حال آن را احتمالا امن به فرض معامله گران در حال تشویق به گسترش خود را در معرض خطر قرار گرفتن در معرض حتی بیشتر. رسمی تکذیب دارایی حباب قیمت ها باید هر دو آرام و نگران کننده است. در آن منظور.

اگر وجود دارد هیچ دلیلی برای نگرانی در مورد چگونه یکپارچه این همه تکامل می یابد آن است که جالب حمل و عملکرد منازعه نبوده و بیشتر چشمگیر است. که نشان می دهد که بانک های مرکزی در واقع آینده به بازار نه راه دیگری در اطراف. و هر کس و deskmates در حال حاضر موقعیت.

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..