اپستاین نخبگان وال استریت روابط نازل شده در پرونده

  • by Tyler Durden , Aug 10, 2019
  • 14

جفری اپستین ثروت شده است موضوع بحث پس از تبدیل شدن به شناخته شده به عنوان "میلیاردر پدوفیلیا" و مشابه دیگر monickers. شرح داده شده توسط prosecuitors این هفته به عنوان یک "مرد تقریبا نامحدود به معنی" 2011 SEC تشکیل پرونده ارائه شده از یک پنجره به مجرم جنسی ثبت شده نخبگان وال استریت, لینک, با توجه به بار مالی.

Epstein's Elite Wall Street Ties Revealed In Filing - The Reports

اپستاین که گرفتار یک خوش شانس شکستن تدریس خصوصی پسر استرنز رئیس آلن گرینبرگ قبل از پیوستن به شرکت در سمت چپ بانک سرمایه گذاری در سال 1981 به راه اندازی خود را مالی شرکت است. در حالی که او بنا به گزارش مدیریت پول برای میلیاردرهای برای دهه بسیاری از اپستین معاملات انجام شده در سایه.

2011 SEC تشکیل پرونده نشان می دهد که اپستین خصوصی برگزار شد شرکت مالی شرکت اعتماددر زمان 6.1 درصد از سهام خود در پنسیلوانیا بر اساس مبدل کاتالیزوری ساز های زیست محیطی راه حل های سراسر جهان (ESW) حمایت شده توسط Leon, سیاه, میلیاردر بنیانگذار آپولو مدیریت جهانی.

ESW خود را شطرنجی گذشته است. در سال 2002 خود را پس از آن رئیس Bengt Odner متهم شده بود توسط SEC مشارکت با دیگران در یک 15 میلیون دلار "pump and dump" طرح با ESW سهام. مورد حل و فصل شد و یک سال بعد با توجه به فوتبا Odner دستور داد به پرداخت $25,000 مدنی مجازات است. توجه داشته باشید ESW پذیرفته اپستاین سرمایه گذاری چندین سال پس از او ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی در یک بحث برانگیز سال 2008 تقاضای معامله در فلوریدا.

اپستین اتصال به سیاه و سفید را متوقف نمی وجود دارد - به عنوان سرمایه در خدمت به عنوان یک مدیر در لئون سیاه و بنیاد خانواده برای بیش از یک دهه تا سال 2012 با توجه به IRS براده. یک سخنگوی این بنیاد ادعا می کند که اپستاین استعفا کرده بود در ماه جولای سال 2007 که نام او ادامه داد: به نظر می رسد در IRS براده "با توجه به ضبط و خطا" برای مدت پنج سال. یک 2015 سند امضا شده توسط اپستین ارائه شده به بار مالی به نظر می رسد برای تایید این.

اپستاین نیز ساخته شده است ثروت خود را با Steven J. Hoffenberg و Leslie H. Wexner, سابق از آنها به اعدام محکوم شد در حال اجرا یک غول Ponzi در طرح و دومی یک لباس نجیب زاده.

Epstein's Elite Wall Street Ties Revealed In Filing - The Reports

آقای اپستاین ثروت ممکن است وابسته کمتر در ریاضی فراست از اتصالات به دو مردان — Steven J. Hoffenberg یک زمانی صاحب نیویورک پست و بدنام متقلب بعد از محکوم به در حال اجرا یک 460 میلیون دلار طرح Ponzi و Leslie H. Wexner میلیاردر بنیانگذار زنجیره های خرده فروشی از جمله محدود و اجرایی این شرکت که صاحب راز ویکتوریا.

آقای Hoffenberg آقای اپستاین را شریک در دو بد بخت تصاحب مناقصه در سال 1980s از جمله یکی از Pan American World Airways و بعدها ادعا می کنند که آقای اپستاین شده بود بخشی از این طرح که فرود آمد و او در زندان — اگر چه آقای اپستاین هرگز متهم شده است. با آقای Wexner آقای اپستاین تشکیل یک مالی و پیوند شخصی که گیج دیرین همکاران ثروتمند خرده فروشی نجیب زاده بود که خود را تنها برای عموم فاش گذار. -نیویورک تایمز

"من فکر می کنم ما هر دو دارای مهارت از دیدن الگوهای" Wexner گفت Vanity Fair در سال 2003. "اما جفری می بیند الگوهای در سیاست و بازارهای مالی, و من با دیدن الگوهای شیوه زندگی و مد روند."

کسانی که در اطراف Wexner بودند بهت زده بیش از Wexner میل برای اپستاین.

"همه بهت زده به آنچه خود تجدید نظر شد" گفت: Robert Morosky سابق معاون رئیس محدود است. "من در بررسی اطراف و پیدا کردن او یک دبیرستان خصوصی ریاضی معلم و این همه من می تواند پیدا کردن. فقط وجود دارد هیچ چیز وجود دارد."

همانطور که نیویورک تایمز اشاره کرد در چهارشنبه اپستین "بی نهایت به معنای" ممکن است یک سراب به عنوان در حالی که او است که بدون شک بسیار غنی وجود دارد "شواهد کمی وجود دارد که آقای اپستاین یک میلیاردر."

در حالی که اپستاین گفت: مشتریان بالقوه او تنها پذیرش سرمایه گذاری از $1 میلیارد یا بیشتر خود را در شرکت سرمایه گذاری گزارش داشتن دلار و 88 میلیون دلار سرمایه از سهامداران و 20 کارکنان با توجه به یک سال 2002 دادگاه تشکیل پرونده - به مراتب کمتر از ارقام گزارش در زمان.

Epstein's Elite Wall Street Ties Revealed In Filing - The Reports

و در حالی که بسیاری از اپستین معاملات در حال ناشناخته مالی خود اعتماد شرکت نیز تا به حال $121 میلیون سرمایه گذاری در DB Zwirn

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..