هنگامی که کاخ باکینگهام تبدیل شدن به یک محل اقامت خانواده سلطنتی? همه چیز شما می خواهید بدانید در مورد ملکه لندن

به عنوان یکی از چند کار کاخ سلطنتی کاخ باکینگهام است که اغلب یک مقصد توریستی. برای بازدید کنندگان امیدوار به گرفتن یک نگاه اجمالی از ملکه الیزابت دوم در زیستگاه طبیعی کاخ باکینگهام است بهترین شرط بندی خود را. هنگامی که این کاخ تبدیل به یک محل اقامت خانواده سلطنتی? است آن را باز کنید ، در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد ملکه لندن.

When Did Buckingham Palace Become a Royal Residence? Everything You Want to Know About the Queen’s London Home - The Reports کاخ باکینگهام | عکس توسط Max Mumby/نیلی/گتی ایماژ

هنگامی که کاخ باکینگهام تبدیل شدن به یک محل اقامت خانواده سلطنتی?

ساخت و ساز از کاخ باکینگهام در اوایل 1700s. با توجه به history.com کاخ باکینگهام شد محل اقامت خانواده سلطنتی در سال 1761 زمانی که جرج سوم پادشاه آن را خریدم از دوک باکینگهام. پادشاه برنامه ریزی شده برای ساخت این کاخ یک خانه برای همسرش ملکه شارلوت.

پس از آن اعضای خانواده سلطنتی باید راه می رفت کاخ دالان. آن را تبدیل به یکی از بهترین و شناخته شده کاخ سلطنتی در جهان است. در داخل بازدید می توانید نقاشی های رامبراند, روبنس, Poussin و Canaletto مجسمه توسط Canova و Chantrey خوب به زبان انگلیسی و فرانسوی مبلمان.

امروز کاخ به آپارتمان خانواده سلطنتی. اگر چه خانواده سلطنتی بریتانیا دارای خواص متعدد کاخ باکینگهام نقطه عطفی است و یک مقصد توریستی در لندن است.

ملکه الیزابت دوم نیز میزبان رویدادهای چهره های سیاسی در کاخ باکینگهام. در سال 2016 دعوت ملکه بریتانیا المپیک برای پذیرش در این مکان. علاوه بر این 2018 دوک ادینبورگ طلا جوایز و سخنرانی برگزار شد در اینجا شناخت افراد جوان است.

When Did Buckingham Palace Become a Royal Residence? Everything You Want to Know About the Queen’s London Home - The Reports ملکه الیزابت دوم | عکس توسط استیو پارسونز – WPA استخر/گتی ایماژ

است کاخ باکینگهام باز ،

بازدید گردشگران می توانند در خارج از این کاخ سلطنتی در هر زمان. با این حال تورهای داخل کاخ باکینگهام در دسترس هستند فقط در برخی از ماه های سال. در طول ماه ژوئیه تا اکتبر بازدید کنندگان می توانید برخی از اتاق در محل اقامت خانواده سلطنتی هر چند بالغ بلیط می توانید هزینه به سمت بالا تا $30 دلار است.

با 775 اتاق و بزرگترین باغ خصوصی در پایتخت وجود دارد مقدار زیادی از فضا برای سرگرم کردن مهمانان. که شامل جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. نیز وجود دارد مقدار زیادی از اتاق های موجود را برای اعضای خانواده سلطنتی به زندگی می کنند.

علاوه بر این در طول خارج از فصل و در طول ماه های تابستان بازدید کنندگان می توانید تغییر از گارد در کاخ باکینگهام. این مراسم اغلب طول می کشد برای 45 دقیقه و شامل موسیقی انجام شده توسط یک گروه و Bugles از تفنگ.

When Did Buckingham Palace Become a Royal Residence? Everything You Want to Know About the Queen’s London Home - The Reports ملکه سالانه تولد رژه | عکس نیل Mockford/GC تصاویر

که زندگی در کاخ باکینگهام در حال حاضر ؟

البته این یک واقعیت شناخته شده است که ملکه الیزابت دوم زندگی در داخل کاخ باکینگهام. وجود دارد چند دیگر اعضای خانواده سلطنتی بریتانیا که اقامت وجود دارد و همچنین. که شامل Duke of York, شاهزاده ویلیام و پرنس ادوارد و کنتس سوفی از Wessex.

شاهزاده هری و Meghan Markle رسما شناخته شده به عنوان دوک و دوشس ساسکس استفاده از کاخ باکینگهام به عنوان خود را در لندن پایه. قبلا این دو باقی ماند در کاخ کنزینگتون. با توجه به زن و خانه "به کاخ را اعلام کرد که دوک و دوشس خواهد بود با استفاده از آپارتمان خصوصی... هنگامی که آنها در پایتخت برای درگیری های رسمی داده شده است که خود را ویندزور خانه است که حدود یک ساعت از لندن است."

بلیط برای تور از کاخ باکینگهام در دسترس هستند در طول تابستان 2019. تغییر سپاه پاسداران در کاخ باکینگهام رخ می دهد روزانه در ساعت 11 صبح

خوانده شده اصلی مقاله از Cheat Sheet

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..