یخ اخراج حملات گزارش شده که شروع این آخر هفته

  • by Emily Stewart , Aug 10, 2019
  • 13
ICE deportation raids will reportedly start this weekend - The Reports

مقامات هدف قرار دادن مهاجران در حداقل 10 شهرستانها.

مهاجرت حملات که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید قرار داده و سپس خاموش در حال حاضر مجموعه ای برای شروع در ایالات متحده در این آخر هفته با توجه به یک گزارش جدید.

در روز پنج شنبه, کیتلین Dickerson و Zolan Kanno-Youngs در نیویورک تایمز گزارش داد که اداره مهاجرت و گمرک آغاز خواهد شد بازداشت هزاران نفر از مهاجران مستند نشده در روز یکشنبه. شبیه به اولیه گزارش طرح یخ عوامل در حال هدف قرار دادن حداقل 2000 مهاجران برای اخراج سراسر 10 شهرستانها عمده و همچنین می تواند رفت و برگشت تا مهاجران که از اهداف اولیه.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای هفته ساختمان شده است تا پتانسیل مهاجرت انبوه حملات اما تا کنون آن را برگزار کرده است ، رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ژوئن 17 توییتی که زیر یخ هفته آغاز خواهد شد از بین بردن "میلیون ها نفر" از مهاجران مستند نشده از ایالات متحده است. اما در ژوئن 22, او گفت: او را نگه دارند و به مدت دو هفته در دموکرات' درخواست خود را به دیدن اگر آنها می تواند "با هم به کار کردن یک راه حل به پناهندگی و راه گریز از مشکلات در مرز جنوبی."

در درخواست از دموکرات ها من با تاخیر غیر قانونی مهاجرت روند حذف (تبعید) به مدت دو هفته برای دیدن اگر دموکرات ها و جمهوری خواهان می توانند با هم و کار کردن یک راه حل به پناهندگی و راه گریز از مشکلات در مرز جنوبی. اگر نه تبعید شروع!

— Donald J. Trump (realDonaldTrump) 22 ژوئن 2019

مجلس نانسی پلوسی (D-CA) بود به نام تهمت از او بخواهید به حملات و او علنا استقبال تاخیر در توییتر. "خانواده تعلق دارند با هم," او نوشت. اما به عنوان بورسی را الا Nilsen و لی ژو اشاره کرد در آن زمان تهمت را همراه با تقاضای پناهندگی قانون "از آبی آمد" و یکی بود که کنگره بود هرگز قادر به مقابله در قاب زمان او تجویز می شوند.

آقای رئیس جمهور تاخیر خوش آمدید. زمان مورد نیاز برای اصلاحات جامع مهاجرت. خانواده تعلق دارند با هم. https://t.co/R9PDrfaKWj

— نانسی پلوسی (@SpeakerPelosi) 22 ژوئن 2019

ایده مهاجرت حملات بوده است مملو یکی حتی در مغلوب ساختن پیشی جستن, دولت, وزارت امنیت داخلی و یخ. با توجه به زمان مهاجرت عوامل "ابراز دغدغه" در مورد چشم انداز بالقوه دستگیری کودکان و نوزادان و در DHS شده است که اختلاف نظر به چه باید بکنید:

برای هفته ماه گذشته یخ مدیر در آن زمان علامت گذاری مورگان نشان داد که عوامل را تشدید تلاش ها برای دور کردن خانواده ها است. روز قبل از عملیات بود شروع به آقای ترامپ هوا طرح در توییتر blindsiding یخ عوامل که مقامات امنیت می ترسید خواهد بود به خطر بیافتد به عنوان یک نتیجه.

در اوایل ماه ژوئن وزارت امنیت داخلی وزیر, Kevin K. McAleenan گفت: آقای مورگان به عمل. آقای McAleenan پشتیبانی نمی حملات مقامات در آن زمان گفت: در بخشی از نگرانی که مستند نشده پدر و مادر می تواند جدا شده از هر یک از فرزندان خود را که در حال شهروندان آمریکایی است.

فقط به خاطر مهاجران هدفمند برای اخراج معنا نیست که آنها مرتکب اصلی جرم و جنایت

به عنوان بورسی اشاره کرد در ماه گذشته در حالی که خانواده های هدفمند برای اخراج شده اند به احتمال زیاد نهایی دریافت سفارشات که آنها به ترک کشور آنها ممکن است متهم شده اند هر جرایم علاوه بر نافرمانی که منظور:

در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت توسعه تسریع روند قانونی برای خانواده های مهاجر که با توجه به [واشنگتن] ارسال سریع ردیابی "این موارد از هزاران نفر از خانواده ها در شهرهای بزرگ به دست آوردن 'به صورت غیابی' اخراج سفارشات برای هزاران خانواده که نشان نمی دهد تا خود را برای جلسات دادگاه."

اما فقط به خاطر یک یا چند نفر از اعضای یک خانواده را اخراج سفارشات معنا نیست که آنها جنایتکاران سخت است که تهمت اغلب به تصویر می کشد آنها را به عنوان. (در خروج از دولت اوباما سیاست تهمت نکرده تفاوت بین مهاجران مستند نشده که دارای سوابق کیفری و کسانی که نمی کنند.)

با توجه به بار اگر اعضای خانواده دستگیر می شوند با هم آنها برگزار می شود, در مراکز بازداشت و یا اگر وجود دارد نه به اندازه کافی اتاق هتل ها — تا زمانی که می توان آنها را تبعید کردند.

گروه های طرفدار مهاجر ماه گذشته قرار داده و از مشاوره برای اهداف بالقوه به عنوان به آنچه که هستند و نه مجاز به انجام این کار در رویداد یخ عامل ضربه زدن می آید.

یخ حملات انتظار می رود برای شروع در روز یکشنبه در:

- میامی
- آتلانتا
- شیکاگو
- بالتیمور
- دنور
- هوستون
- لوس آنجلس
- New Orleans
- شهر نیویورک
- سان فرانسیسکو

اگر شما در هر یک از این شهرستانها لطفا به اشتراک گذاری این اطلاعات #ProtectEachOther #Protejamonos pic.twitter.com/Cqa777nnxq

— RAICES (@RAICESTEXAS) 21 ژوئن 2019

یخ حکم در سمت چپ اجازه ندارد عوامل برای ورود به یک خانه بدون اجازه.

La orden de یخ a la izquierda هیچ autoriza a los agentes یک entrar al domicilio گناه permiso. https://t.co/hl7Q1rv7sK

— آیتالله سیستانی (@ACLU) 21 ژوئن 2019

همچنین در ماه گذشته سناتور. برنی ساندرز (I-VT) استفاده می شود انتخابات ریاست جمهوری, لیست ایمیل, برای هشدار در مورد حملات. شهرستانها که در آن حملات در آن زمان قرار بود برگزار شد Atlanta, Baltimore, شیکاگو و دنور هیوستون, لس آنجلس, میامی, نیواورلئان, نیویورک و سان فرانسیسکو. آن را به احتمال زیاد همان شهرستانها خواهد بود هدف قرار داده در حال حاضر.

تا مطمئن شوید که این می تواند در عین حال یکی دیگر از تهدید از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و حملات خواهد دوباره به تعویق افتاد. اما هر بار گزارش این هفته اجرای کمپین می تواند اتفاق می افتد. در چهارشنبه کن Cucinnelli اقدام مدیر شهروندی و مهاجرت ایالات متحده به خبرنگاران گفت که حملات هستند "کاملا اتفاقی" هر چند او کاهش یافته است به نظر در زمان.

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..