مغلوب ساختن پیشی جستن صبح آخرین تویت کردن ریل حتی با استانداردهای

  • by Aaron Rupar , Aug 10, 2019
  • 12
Trump’s latest morning of tweets was off the rails, even by his standards - The Reports

توهین و دروغ و gaslighting اقتدارگرا تهدید — قبل از همه قهوه حتی ضربه.

دو سال و نیم به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکایی ها استفاده می شود برای مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال کردن ریل توییتهایی. اما صبح روز پنجشنبه هنوز هم ایستاده بود.

مغلوب ساختن پیشی جستن بدن-شرمنده بهداشت ، الیزابت وارن در حالی که با استفاده از یک لکه دار کردن به رفتار او به اشتباه برچسب گذاشته شده توسط تصادفی معلم بازنشسته است که از طرفداران خود را در حالی که توهین به شخص او 2020 مدعی پیت Buttigieg ابراز سردرگمی در مورد زمانی که انتخابات ریاست جمهوری آغاز شد, شوخی در مورد غیر قانونی ماندن در قدرت فراتر از یک دوره دوم گستاخی gaslighted در مورد بدهی به بانک ها و گفت که او فکر می کند او را برنده در مینه سوتا در سال 2020 تنها به دلیل یک شورای شهر وجود دارد تصمیم به توقف گفت سروكار قبل از جلسات.

همه این اتفاق افتاده است قبل از 8 صبح.

هر یک از این توییت خود شده خواهد بود بسیار غیر طبیعی و بیانیه های عمومی که از هر رئیس جمهور. برای مغلوب ساختن پیشی جستن آنها نیست. هنوز هم حجم است که با او به آنها ارسال شده در روز پنج شنبه صبح قابل توجه بود.

در اینجا یک شکست مغلوب ساختن پیشی جستن عجیب و غریب توییتهایی روز پنج شنبه در نظم که در آن او آنها ارسال شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است اشتباه در مورد زمانی که مبارزات انتخاباتی خود را آغاز کرد

در حالی که hyping شم social media summit که مجموعه ای را در کاخ سفید در روز پنج شنبه تهمت سعی در گرفتن عکس در "خبر جعلی" که او ادعا کرده است "از دست داده و اعتبار فوق العاده ای از آن روز در نوامبر سال 2016 که من آمد پایین پله برقی با کسی که برای تبدیل شدن به آینده خود را بانوی اول."

(تهمت حذف شده و اعلان مجدد یک تعداد توییتهایی که در اصل شامل خطا از جمله این یکی اما نه قبل از من دستگیر شده screengrabs اصلی توییتهایی.)

Trump’s latest morning of tweets was off the rails, even by his standards - The Reports

فقط یک مشکل وجود دارد: پله برقی حادثه مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به واقع اتفاق افتاده اتفاق افتاده در برج ترامپ 17 ماه قبل از نوامبر 2016 در ماه ژوئن 2015 فقط قبل از سخنرانی که در آن او راه اندازی انتخابات ریاست جمهوری است. در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن شب انتخابات سخنرانی پیروزی نیز در محل برج ترامپ وجود نداشت و فیلم از او پایین آمدن پله برقی در آن شب. او به نظر می رسد که مخلوط آن را تا.

به یاد زمانی که خود را در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری آغاز شد به نظر می رسد مانند یک چیز عجیب و غریب به اشتباه در مورد. اما تهمت بود فقط گرفتن آغاز شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن "جوک" در مورد ماندن در دفتر به مدت 14 سال بیشتر

مغلوب ساختن پیشی جستن segued از یک صدای جیر جیر ابراز سردرگمی در مورد زمانی که مبارزات انتخاباتی خود را آغاز کرد و به یکی که در آن او به شوخی در مورد ماندن در دفتر به عنوان بسیاری که 14 سال بیشتر.

Trump’s latest morning of tweets was off the rails, even by his standards - The Reports

این است که به دور از تهمت نشان داده است که او را علاقه مند به اقامت در اتاق برای بیش از دو دوره است. او گفت که او تا به ترول های رسانه ای اما با توجه به باز تحسین برای دیکتاتورها در خارج از کشور و تلاش های مکرر برای تضعیف حاکمیت قانون در صفحه اصلی خود را جوک در مورد تبدیل شدن به رئیس جمهور برای زندگی واقعا خنده دار نیست.

مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتباه دسته یک معلم بازنشسته که نیست یک فن از خود

در همان صدای جیر جیر که در آن او به شوخی در مورد غیر قانونی تمدید مدت خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که تلاش برای تحقیر South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg برای ظاهرا شبیه شخصیت کارتونی Alfred E. Neuman اشتباه برچسب گذاشته شده توسط یک حساب کاربری متعلق به یک بازنشسته معلم است که بر اساس اخیر خود در رسانهها به وضوح توسط یک فن از رئیس جمهور.

مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتباه برچسب گذاشته شده توسط تصادفی معلم بازنشسته که از او متنفر است. این مرد است که آمار کدهای. pic.twitter.com/YDSjMxSSSe

— آرون Rupar (@atrupar) جولای 11, 2019

این اولین بار نیست تهمت است به اشتباه با برچسب اشتباه حساب کاربری در توییتر — او به تازگی به عنوان دو هفته پیش. اما او همچنان به راحتی قابل اجتناب از اشتباهات مانند این است که یک نشانه از کمی بررسی توییت خود را قبل از آنها نوشته شده برای جهان برای دیدن و همچنین گسترده تر بی مبالاتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن بدن-خجالت زده الیزابت وارن در حالی که با استفاده از یک نژادی لکه دار کردن

پس از توهین Buttigieg تهمت demeaned هستند الیزابت وارن با توصیف او به عنوان "بسیار عصبی و نسخه Pocahontas."

Trump’s latest morning of tweets was off the rails, even by his standards - The Reports

"پوکاهونتاس" تبدیل به مغلوب ساختن پیشی جستن از رفتن به لکه دار کردن در حالی که تمسخر وارن و بد بخت تلاش برای ادعای بومی آمریکایی اصل و نسب. اما حمله به وارن رفتار و به نظر می رسد این است که یک پیچ و تاب و می آید در حالی که بانوی اول Melania Trump است ظاهرا busying خودش با anti-سایبری کار به عنوان بخشی از خود را گسترده تر "بهترین" کمپین.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به مقایسه وارن نامطلوب با خود توصیف خود را به عنوان "بنابراین به دنبال بزرگ و هوشمند واقعی پایدار نابغه!" اما توجه داشته باشید که در همین جیر مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد یک سردرگمی در مورد کسری. با توجه به تجزیه و تحلیل نتایج حاصل از آزمایش DNA وارن منتشر شد او جزء به جزء بومیان آمریکایی تبار است که در جایی بین 1/64 و 1/1024. اما در نوشتن "1000/24" مغلوب ساختن پیشی جستن آن را به عقب.

"پایدار نابغه" واقع است.

مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند او را برنده مینه سوتا بیش از احمقانه تعهد و وفاداری جنجال

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس توجه خود را تبدیل به مینه سوتا که در آن شورای شهر در مینیاپولیس در حومه سنت لوئیس پارک به تازگی رای به توقف و گفت سروكار قبل از جلسات. داستان شده است یک موضوع مهم این هفته در مغلوب ساختن پیشی جستن مورد علاقه خود را تلویزیون نشان می دهد فاکس

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..