مغلوب ساختن پیشی جستن ضربه شلاق را به عنوان خانه محققان دبستان بیشتر احضاریه

Trump lashes out as House investigators prep more subpoenas - The Reports

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه گذاشته به دموکرات کنگره در طول تحقیقات خود را به دولت او و 2016, کمپین درخواست "چگونه بسیاری از گزش در اپل انجام آنها" قبل از انداختن خود پروب و حرکت به مسائل مانند مهاجرت اصلاحات ؟

توییت که به عنوان بخشی از یک بزرگتر ولگردی و قانونی شکنی تقریبا دو ده توییتهایی بیش از این دوره از صبح آمد, لحظات قبل از کمیته قضایی مجلس جمع شده بودند به رای اجازه احضاریه به 12 شاهدان در Mueller بررسی است.

"در حال حاضر دموکرات ها خواسته اند به 12 بیشتر افرادی که در حال حاضر صرف ساعت با رابرت مولر و صرف ثروت در وکلا در انجام این کار. چگونه بسیاری از گزش در اپل انجام آنها قبل از کار بر روی مرز نقاط ضعف و پناهندگی," او نوشت.

در میان کسانی که در حزب دموکرات' ضربدر و یک دوجین افراد که یا مشغول به کار در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت یا که روابط نزدیک به ناروا از جمله مغلوب ساختن پیشی جستن در Jared کوشنر دادستان کل سابق جف جلسه معاون سابق دادستان کل راد Rosenstein سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین رئیس سابق کارکنان جان کلی و سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین کوری Lewandowski.

کاخ سفید stonewalled درخواست اطلاعات از دموکرات ها اغلب با استناد اجرایی امتیاز به بلوک شهادت. اما یک تعداد از کسانی که رو به احضاریه شنبه کار کرده است در کاخ سفید به طور بالقوه سلب مغلوب ساختن پیشی جستن از توانایی استخدام یک تاکتیک است.


رئیس جمهور همچنین در ادامه به انتقاد دموکراتها بسیار در پی پس از شهادت از Mueller خود را که قرار است به اتفاق در کمتر از یک هفته تکرار خود را بی اساس ادعا می کنند که سابق مشاور ویژه است "به شدت در تضاد و خطر بیافتد."

"او گفت که او انجام شده پس از آخرین 9 دقیقه سخنرانی و که او تا به حال هیچ چیز بیشتری برای گفتن در خارج از هیچ تبانی بدون انسداد گزارش" مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد هر چند مولر را تعیین اینکه آیا تهمت مسدود عدالت و نه با استفاده از "تبانی" به عنوان یک استاندارد برای تحقیقات خود به انتخابات دخالت. "به اندازه کافی در حال حاضر به بازگشت به کار!"

او پس از آن تبدیل به رخ کشیدن یک بار دیگر مورد نادر دادگاه برنده — یک دادگاه تجدید نظر در روز چهارشنبه پرتاب یک طرح دعوی در دادگاه متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از نقض قانون اساسی توسط ادامه به انجام کسب و کار با خارجی ها و دولت های ایالتی در حالی که خدمت به عنوان رئیس جمهور.

"من برنده به اتفاق آرا بزرگ Emoluments مورد دیروز!," او نوشت.


مقاله در اصل منتشر شده در سیاسی, مجله

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..