ایران در تلاش برای به دست گرفتن انگلستان تانکر در خلیج فارس پس از برخورد نزدیک نظامی

  • by Mike Rivero , Aug 10, 2019
  • 13

Iran Denies Trying To Seize UK Tanker In Persian Gulf After Military Close Encounter - The Reports

ایران و نظام جمهوری اسلامی ایران (ایرنا) گزارش را رد کرده است که خود را در قایق های گشتی تلاش برای متوقف کردن یک تانکر نفت در خليج فارس با سپاه نیروی دریایی واحد بیان کرد که "هیچ برخورد بین ایران و کشتی های جنگی و کشتی های خارجی در زمانی که این حادثه است که ادعا کرده اند" به گزارش فارس ،

سپاه همچنین تصریح کرد که آنها آماده هستند به "عمل به سرعت و قاطعانه" باید از آنها دریافت سفارش برای گرفتن هر کشتی های خارجی.

لندن گفت: ایران قایق های گشت اقدام به متوقف کردن آن تانکر نفت, 'انگلیسی, میراث,' آن را به عنوان قایقرانی از طریق تنگه هرمز به خلیج فارس. با توجه به انگلیسی, بیانیه دولت ایران و عروق مجبور شدند دور برگشت پس از دریافت هشدار از نیروی دریایی سلطنتی ناوچه HMS 'Monrose,' بود که همراهی یکی دیگر از تانکر در این منطقه است.

همانطور که قبلا گزارش تنش بین تهران و لندن افزایش یافت در هفته گذشته زمانی که نیروی دریایی سلطنتی و جبل الطارق را پلیس کشف و ضبط یک پاناما-پرچم و سنگاپور متعلق به نفت کش در نزدیکی تنگه جبل الطارق. این کشتی مظنون به حمل و نقل نفت به سوریه در نقض تحریم های اتحادیه اروپا در دمشق.

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..