نوجوانان به طور فزاینده ای افسردگی و اضطراب و خودکشی. چگونه می تواند به ما کمک کند ؟

  • by Brian Resnick , Aug 10, 2019
  • 15
Teens are increasingly depressed, anxious, and suicidal. How can we help? - The Reports

خوب وجود دارد و در تحقیقات مورد حمایت راه حل جلوگیری از خودکشی در میان افراد جوان است.

در اینجا برخی از اعداد ما نیاز به حساب با: تعداد خودکشی مرگ و میر در افراد سنین 15 تا 24 ساله بیش از 36 سال در ایالات متحده است.

Teens are increasingly depressed, anxious, and suicidal. How can we help? - The Reports خاویر Zarracina/Vox

همانطور که می بینید در این نمودار بعد از یک شیب افت در اواخر 1990s تعداد خودکشی مرگ و میر در میان افراد جوان (به عنوان اندازه گیری مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر) شروع به بالا رفتن در اطراف 2008 قبل از رسیدن به بالا در سال 2017, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

نرخ خودکشی به تازگی افزایش یافته است در همه گروه های سنی در امریکا تقریبا در هر دولت است. اما اپیدمی خودکشی جوانان است به خصوص stymying حتی برای کارشناسان که به مطالعه آن.

وجود دارد مقدار زیادی از فرضیه در مورد آنچه که رانندگی آن را شناور در اطراف. آنها شامل تغییر راه نو ارتباط برقرار کردن با یکدیگر در فضاهای دیجیتال, اقتصادی, استرس و خرید اینترنتی از رکود اقتصادی سال 2008 افزایش انزوای اجتماعی, خودکشی سرایت و این واقعیت است که بیشتر به راحتی می توانید نگاه کردن به خودکشی و روش های آنلاین.

دو دیگر enormous بهداشت عمومی مسائل مربوط به زمان ما هستند در بازی بیش از حد. کودکان از مواد مخدر کاربران به نظر می رسد بیشتر در معرض خطر خودکشی. همان می رود برای افراد جوان که زندگی در یک خانه با یک تفنگ.

اما خط پایین این است که هیچ کس واقعا نمی داند چرا. این بدان معنا نیست که بیشتر خودکشی نمی تواند مانع آن است.

برای علت مرگ (خودکشی دوم در میان جوانان 10th کلی) پژوهش در پیشگیری از خودکشی سیاست نیست به عنوان قوی و خوبی تامین می شود به عنوان یکی ممکن است امید. از 295 بیماری زمینه های تحقیقاتی موسسه ملی بهداشت بودجه پیشگیری از خودکشی رتبه 206th در سال 2018 است. تحقیقات بر روی ویروس نیل غربی که به کشته شدن حدود 137 نفر در سال در رتبه بالاتر است.

اما من صحبت کردن با چندین سلامت روانی محققان و همه آنها می گویند ما نمی نیاز به دانستن دقیق علل این نوجوان خودکشی روند قادر به کمک کند.

این راه حل نیست آسان: برخی از نیاز به حرکت های سیاسی است که این کشور ممکن است قادر به جمع اوری. اما من در بر داشت که وجود دارد بسیاری از راه های بتن پدر و مادر, سلامت روان پزشکان و مدارس می تواند کمک کند. از همه مهمتر نیز وجود دارد و سیاست راه حل هایی که به طور بالقوه می تواند کمک.

اما در ابتدا من فکر می کنم آن را مفید به رفتن را از طریق دامنه چه اتفاقی می افتد.

خودکشی مرگ و میر فقط نوک کوه یخ

خودکشی یک موضوع برای نوشتن در مورد.

و این نه فقط به دلیل درد و غم که می آید با فکر بسیار ، این دلیل است که اگر ما دقت در نوشتن در مورد آن ما به طور بالقوه می تواند مشکل را بدتر کند. (در واقع شما ممکن است را دیده اند یک مثال اخیر: وجود برخی نه کاملا قطعی پژوهش که Netflix بکشد نشان می دهد 13 دلیل برای رهبری بیشتر کودکان و نوجوانان به خودکشی توسط, احتمالا, glamorizing و عادی آن است.)

به همین دلیل آن مهم است که دولت آشکار: در حالی که نرخ خودکشی در حال افزایش است که به این معنا نیست خودکشی طبیعی است و یا مشترک. (یادگیری است که خودکشی است "طبیعی" می تواند کسی که احساس راحتی بیشتری با انجام آن خود را.) آن را هنوز هم نادر است. در سال 2017 6,241 خودکشی مرگ و میر رخ داده است در افراد سنین 15 تا 24. ترین مرد بودند اما تعداد فزاینده ای از زنان جوان در حال مرگ در این راه بیش از حد.

به طور کلی حدود 16 درصد از نوجوانان CDC گزارش در نظر خودکشی در یک سال داده شده. "که یک بیماری همه گیر می گوید:" میچ Prinstein مدیر روانشناسی بالینی در دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل. و مرگ فقط نوک اندوه کوه یخ. در زیر آن یک جزر و مد افزایش درد در افراد جوان است.

برای مثال تعدادی از نوجوانان مبتلا به افسردگی بالینی رشد 37 درصد بین سال های 2005 و 2014. و اقدام به خودکشی — که همیشه کشنده — در حال افزایش نیز هست. در اینجا یک نگران کننده نمونه از آن است. مقاله اخیر در مجله Pediatrics تخمین زده است که در سال 2018 نزدیک به 60,000 دختران در سنین 10 تا 18 سعی در مسموم خود را. در سال 2008 این رقم بود و نزدیک به 30000. تعداد بسیار کمی از این مسمومیت شدند کشنده, اما آنها نشان دهنده مقدار زیادی از ضربه عاطفی.

"ما در حال دیدن در مدارس خیلی بیشتر کودکان و نوجوانان با داشتن سلامت روانی, مشکلات, چه, که, اضطراب, آسیب, افسردگی, اختلالات خوردن, عاطفی, مشکلات, زیادی, بیشتر, می گوید:" جیمز Mazza, یک دانشگاه واشنگتن خودکشی جوانان محقق. "تنها تعداد کمی از کسانی که در حال رفتن به در نتیجه یک مرگ به علت خودکشی. ... مدارس ما نیاز به تمرکز بیشتری بر روی سلامتی روحی و یا ارائه به کودکان و نوجوانان و جوانان با مهارت های مقابله با احساسات disregulation آنها را تجربه در طول دوران نوجوانی است."

پس چگونه عمل میکند ؟

من روشن است: به دنبال راه حل هستند و نه یک لیست جامع. در عوض, آنها اغلب ذکر شده در مکالمات و وسیعترین در محدوده و به نظر می رسد قوی ترین تحقیقات در حمایت از اثر خود را.

محدود کردن دسترسی به سلاح و مواد مخدر به وضوح می توانید جلوگیری از خودکشی

ساده ترین bluntest اکثر گسترده ابزار سیاست برای کاهش خودکشی مرگ و میر نیز که بیشتر به ندرت استفاده: به سادگی کاهش دسترسی به کشنده معنی. اگر مردم می تواند دسترسی به ابزار سلاح گرم و مواد مخدر به ضرر خود وجود خواهد داشت کمتر مرگ و میر.

در ایالات متحده که به معنی کنترل اسلحه.

ما از شنیدن بسیاری در بخش اخبار در مورد چگونه اسلحه علت حوادث از جرم قتل یا قتل. اما اسلحه دخیل در بیشتر خودکشی از قتل هر سال است. "جوانی است که زندگی در یک خانه با دسترسی به یک اسلحه گرم به میزان قابل توجهی بیشتر احتمال دارد به مرگ با خودکشی, می گوید:" جاناتان خواننده رئيس جمهور از آمریکا انجمن Suicidology و استاد مددکاری اجتماعی در دانشگاه لویولا شیکاگو است.

خوب وجود دارد شواهدی وجود دارد که مقابله با امر صرفه جویی در زندگی در رابطه با خودکشی.

پس از نیوزیلند تصویب سختگیرانه قوانین کنترل اسلحه در سال 1992 "اسلحه گرم مربوط به خودکشی به طور قابل توجهی کاهش یافته است به خصوص در میان جوانان" مطالعه 2006 یافت. نرخ کاهش یافته است در میان کسانی که در سنین 15 تا 24 از چهار در 100000 در اواخر دهه 1980 به حدود یک در 100000 در اوایل 2000s. (و به طور کلی تحقیقات نشان می دهد که هنگامی که تفنگ خودکشی کاهش این مرگ و میر نیست جبران خودکشی دیگر کشنده معنی.)

"به عنوان یک جمعیت در سطح مداخله کاهش دسترسی به سلاح گرم یکی از بهترین راه حل های" خواننده می گوید. "آیا این کشور می خواهید به انجام این کار ؟ هیچ."

یکی دیگر از گزینه ساده است و چیزی به نام "کشنده به معنی محدودیت مشاوره" برای خانواده هایی که یک کودک که ممکن است در معرض خطر برای خودکشی است. که مشاوره که معمولا می گیرد در یک محیط بیمارستان پس از یک اورژانس روانپزشکی شامل بحث با پدر و مادر چقدر دسترسی کودکان خود را به سلاح گرم و یا سم و پس از آن نشان می دهد راه به خانه های خود را امن تر است.

در عین حال بسیاری از بچه ها (شاید بیش از نیمی از, با توجه به یک مطالعه) هستند از بیمارستان مرخص و بدون خانواده خود را دریافت مشاوره از جمله. و بسیاری از آنها مرخص و به خانه که شامل کشنده مواد مخدر و سلاح گرم است.

کاهش دسترسی به کشنده به این معنی نیست فقط محدود کردن دسترسی به سلاح گرم. آن را نیز می تواند به معنای محدود کردن دسترسی به کشنده مواد مخدر.

مقابله با مواد مخدر اپیدمی می تواند به معنای کاهش دسترسی به قرص به طور بالقوه مصرف بیش از حد ، فقط داشتن مواد مخدر مواد مخدر در خانه — تجویز شده برای هر عضو خانواده است — در ارتباط با افزایش خطر مصرف بیش از حد.

اما آن را فقط به داروهای تجویزی است که به طور بالقوه خطرناک هستند. تحقیقات نشان داد این امر نیز می تواند مفید برای تغییر چگونه برخی بیش از حد مواد مخدر بسته بندی شده است. در انگلستان هنگامی که محبوب بیش از حد مسکن بود repackaged در بسته بندی تاول زده ام (که در آن قرص را به ظهور یکی یکی) به جای بطری (که آن را آسان به پور از بسیاری از قرص در یک بار) از آن منجر به کمتر مرگ و میر ناشی از مصرف بیش از حد این دارو.

هر چند این اقدامات خواهد نجات جان خواننده می گوید آنها لزوما کمک به مردم احساس مانند آنها "زندگی ارزش زندگی است."

اما برای که وجود دارد برخی از پتانسیل مداخلات بیش از حد.

فقط درخواست یک نوجوان اگر آنها احساس خودکشی کمک می کند

شاید بارز ترین محل برای اجرای سیاست ها برای نجات جان افراد جوان است که در مدارس.

برای نوجوانان "یک سوم از روز خود را صرف در کلاس درس" ساموئل Brinton سر از وکالت و امور حکومتی در تروور پروژه می گوید. معلمان "را به احتمال زیاد شانس دیدن علائم هشدار دهنده و قادر به مداخله مناسب," او می گوید.

در حالت ایده آل Brinton تشریح مدارس را در سه سطح پیشگیری برنامه ها: برنامه ها برای کمک به جلوگیری از خودکشی به طور گسترده در بدن دانش آموز, برنامه, برای شناسایی تلاش بچه ها و و مداخله و همچنین از همه مهمتر استراتژی برای مقابله با پیامدهای یک خودکشی یا تراژدی در یک مدرسه برای کمک به بچه ها کنار بیایند و برای اطمینان از یک خودکشی سرایت آغاز می کند.

وجود دارد کامل off-the-shelf برنامه به آدرس همه این مناطق ؟ متاسفانه هیچ. "وجود دارد

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..