آب آب در آب: چرا طوفان گرمسیری بری در حال حاضر ویرانگر لوئیزیانا

  • by Kyla Mandel , Aug 10, 2019
  • 11

طوفان گرمسیری بری می تواند تبدیل به در این سال برای اولین بار طوفان, اما از آن است که در حال حاضر ویرانگر در سواحل لوئیزیانا. خیابان سیل و levees در مورد تاج. توسط شنبه, طوفان می تواند تخلیه تا 18 اینچ از باران در بالای یک در حال حاضر آب وارد شده به دولت است.

با نیم پای باران در حال حاضر به هر طریقی در New Orleans, لوئیزیانا, رژیم صهیونیستی. جان ادم ادواردز (D) اعلام وضعیت اضطراری در چهارشنبه هشدار "هیچ کس نباید این طوفان به آرامی."

به عنوان بری حرکت داخلی آن انتظار می رود به تاثیر مناطق دیگر در لوئیزیانا مانند باتون روژ و شریوپورت و همچنین شهرستانها در آلاباما و می سی سی پی. اما با طوفان تنها انتظار می رود برای تبدیل شدن به یک طوفان در روز شنبه همین دلیل است که آن را در حال حاضر بسیار مخرب?

آن را تا حد زیادی به کار با تغییر آب و هوا و به طور خاص فقط با چگونه مرطوب سال گذشته شده است برای ایالات متحده است.

نشستن در یک ایستگاه اتوبوس در طول یک رگبار به عنوان آب افزایش می یابد بالاتر از مچ پا در خیابان کانال در نیواورلئان. چه افتضاحی... عکس های کریس گرنجر #ratings #آب و هوا #usa #america #ClimateCrisis @weatherchannel @NWS pic.twitter.com/QqQHc96tp1

— کریس گرنجر (@chris_granger) در 10 ژوئیه 2019

با توجه به آمار منتشر شده در ماه ژوئن توسط رصدخانه زمین ناسا از قاره آمریکا فقط به حال آن soggiest دوره 12 ماهه پس از, مدرن, رکورد نگه داشتن شروع 124 سال پیش. سال گذشته ایالات متحده در مجموع به طور متوسط 36.2 اینچ آسمانی — 6.25 اینچ بالاتر از حد متوسط.

به عنوان یک مقاله توسط رصدخانه زمین ناسا توضیح داد: "هیچ توضیحی برای بارش شدید سال گذشته. آن را ندارد اما متناسب با درازمدت افزایش کلی آسمانی و با بارش باران های سنگین حوادث در ما تغییر آب و هوا."

و سال گذشته در ملی آب و هوا ارزیابی منتشر شده از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هشدار داد که تغییر آب و هوا باعث بیشتر شدن سیل در برخی از مناطق از جمله جنوب شرقی و مناطق غرب میانه ایالات متحده است.

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..