که فن های مورد علاقه 'ماهی' مهمان شرکت میزبان Kamie کرافورد?

Nev Schulman و حداکثر یوسف شدند و میزبان از گربه ماهی به صورت کامل شش فصل تا یوسف تصمیم گرفت صرفا به دنبال فیلمسازی حرفه ای. بنابراین Schulman داوطلب خدمت سربازی چند مهمان از میزبان خود برای پیوستن به او را در هر هفته به عنوان او untangles دیجیتال, عشق زندگی می کند. سابق Miss Teen USA برنده کامی کرافورد ساخته شده چنین تصور بینندگان که او مهمان میزبانی شرکت در گربه ماهی سه بار تا کنون. نگه داشتن خواندن برای یادگیری بیشتر در مورد سابق ملکه مراسم مجلل!

Who is Fan-Favorite ‘Catfish’ Guest Co-Host, Kamie Crawford? - The Reports Kamie کرافورد | استفانی Keenan/گتی ایماژ برای UOMA زیبایی

Kamie کرافورد پس زمینه

Kameran کرافورد متولد 25 اکتبر سال 1992 در پوتوماک مریلند, قدیمی ترین از پنج. از آینده بسیار متنوع, پس زمینه, Crawford, مسلط به زبان انگلیسی و لهجه محلی. از سن جوان او همیشه لذت بردم از مدل آرایش و فن آوری است. کرافورد همچنین طراحی وب سایت در وقت آزاد خود است. در سال 2010 او از دبیرستان فارغ التحصیل شد که در آن او کاپیتان تیم اول دانشگاه یا دانشکده cheerleading تیم.

در سپتامبر 2010, او شروع به گرفتن کلاس در New York Film Academy. او در نهایت فارغ التحصیل شد و در سال 2015 از دانشگاه فوردهام با مدرک لیسانس هنر در ارتباطات و مطالعات رسانه. کرافورد نیز دریافت دو غلظت در رسانه های دیجیتال و تلویزیون پخش شود. پس از فارغ التحصیلی او به دنبال یک حرفه ای در تلویزیون و میزبانی وب. کرافورد پذیرفته شد به یک برنامه پزشکی در دانشگاه جورج تاون با این حال او حضور نداشت چرا که او برنده دوشیزه نوجوان ایالات متحده آمریکا در ماه جولای 2010.

Kamie کرافورد مجلل تجربه

سابق Miss Teen USA Kamie کرافورد بود گفت: "آقای مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد, مردم سیاه و سفید" در 2010 مراسم مجلل زیبایی https://t.co/OS3W58rK6E pic.twitter.com/SD4ML3iPuN

— نیویورک دیلی نیوز (@NYDailyNews) اکتبر 13, 2016

کرافورد وارد 2010 خانم مریلند, نوجوانان, ایالات متحده آمریکا مجلل چرا که دوست خود را که شرکت دو سال قبل از او, او را تشویق به رقابت بپردازند. او به پایان رسید تا برنده اولین مراسم مجلل و دریافت بیشتر نور و روشنایی جایزه و سپس در ادامه به نمایندگی از دولت برای Miss Teen USA 2010. در جولای سال 2010 او همچنین برنده این نمایش که برای اولین بار از مریلند به خانه تاج. شش سال بعد کرافورد توییتی که مردم به او هشدار داد که مراسم مجلل مالک و در حال حاضر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن "نمی خواهم مردم سیاه و سفید" اما او خوب بود چرا که او را "نوع سیاه و سفید او را دوست داشت."

Kamie کرافورد سرگرمی و 'ماهی' حرفه ای

پس از برنده شدن عنوان او شروع به یک کانال یوتیوب و انجام آموزش های مورد علاقه خود را آرایش به نظر می رسد. در سال 2013 او امضا شده با دندانه دار کردن مدل و در نظر گرفته شده است "به علاوه به اندازه" مدل. کرافورد نیز راه اندازی خود را با نام تجاری شیوه زندگی, NOX که او در ابتدا آغاز شده در دانشگاه در 21 سال. در حال حاضر Crawford, رزین, تولید و میزبان مهمان بخش در Pix 11, اخبار و ABC News 8 CT ، او همچنین میزبانی مردم مجله مردم سبک آهنگ و به تازگی ایجاد شده و ستاره دار در docuseries شرط بندی را F در افسانه.

@TheRealKamie "از آن زمان به رئیس تا بیایید آن را با هم." – Kamie کرافورد

می تواند به شما لطفا به شرکت میزبان هر هفته ؟
.
.
.#kamieisms #ماهی #mtv pic.twitter.com/9REpjZIhwW

— رئیس (@thebossatx) 7 دسامبر 2018

خود اعلام کرد "گربه ماهی علاقه مندان" یک فن های مورد علاقه به خاطر او هیچ رویکرد و حس شوخ طبعی است. او گفت: گربه ماهی میزبان Nev Schulman که او می تواند به مردم نشان می دهد چرا که "رسانه های اجتماعی یک گربه ماهی. هر کس می خواهد به مناسب این قالب از آنچه آنها فکر می کنم کسی را می خواهم." کرافورد نیز دوست دارد به اطلاع مردم و دادن مشاوره به طوری که او می خواست به مهمان شرکت میزبان نشان می دهد.

Kamie کرافورد شرکت میزبان 'ماهی' فصل 7 قسمت 20 https://t.co/HbbvM0rZ5W pic.twitter.com/kIb7UVVlnE

— اخبار عمومی (@PublicNewsTV2) 12 ژوئن 2019

او اولین قسمت فصل 7 قسمت 20 و شامل راشل و دهه مای اسپیس عاشق ونس. او آمد برای قسمت 29 با Mathan و لی جایی که برای اولین بار این تیم بود قادر به پیدا کردن خود را "گربه ماهی." Schulman سپس دعوت کرافورد برای قسمت 33, جایی که آنها هر دو خود را از دست داده صبر با دو Haiwaain دوستان است.

خوانده شده اصلی مقاله از Cheat Sheet

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..