چرا تهمت جدید تلاش برای دکل سرشماری باید شکست فقط در دو کلمه

  • by Ian Millhiser , Aug 10, 2019
  • 14

سیاسی گزارش می دهد که "رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به یک اقدام اجرایی برای اضافه کردن یک سوال در مورد شهروندی به سرشماری با توجه به دو نفر آشنا با این وضعیت." گزارش خود را به شرح زیر تا حدودی مبهم تهمت جیر جیر که نکات در چنین اقدامات اجرایی.

کاخ سفید خواهد بود و میزبانی بسیار بزرگ و بسیار مهم رسانه های اجتماعی در نشست امروز است. خواهد من را تبدیل به رئیس جمهور بدون رسانه های اجتماعی است ؟ بله (احتمالا)! در نتیجه آن ما خواهد شد و همه رفتن به باغ گل رز زیبا برای یک کنفرانس خبری در سرشماری و شهروندی است.

— Donald J. Trump (realDonaldTrump) جولای 11, 2019

مهم نیست که چه تهمت می گوید و یا می کند, اما آن را باید مهم یک بیت. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فرصتی برای اضافه کردن این تابعیت سوال به 2020 سرشماری شکل یک حرکت است که می shift خانه در ایالات متحده به نمایندگی سفید جمهوریخواه جوامع — اما آن را منفجر شانس خود را. آن را منفجر شانس خود را به خاطر آن به دروغ دیوان عالی کشور و پنج قاضیان به نام آنها برای دروغ گفتن.

اما برگ برنده دولت نیز منفجر شانس خود را برای یکی دیگر از دلایل. وزارت دادگستری بارها و بارها گفته متعدد دادگاه های فدرال که "سرشماری اشکال باید نهایی برای چاپ تا پایان ماه ژوئن سال 2019." در واقع مختصری ثبت شده توسط یک تیم از وکلای رهبری اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا لیست ده نوبت جداگانه که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت وکلا این ادعا است.

آن را در حال حاضر جولای 11th. که پس از پایان ماه ژوئن سال 2019.

مشکل ایجاد برای مغلوب ساختن پیشی جستن ناشی از یک دکترین شناخته شده به عنوان "قضایی estoppel." Estoppel آموزه به طور کلی منع از ساخت یک ادعا و سپس تناقض خود ادعا که ادعا می شود زیان اور.

در این مورد برگ برنده دولت بارها و بارها ادعا دارد که تا ژوئن 2019 مهلت چرا که آنها می خواستند برای تشویق دادگاه برای تصمیم گیری قانونی بودن تابعیت سوال به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. دادگاه موظف علاوه بر این. قاضی دادگاه تسریع شنوایی اش را از صورت و دیوان عالی کشور به استناد به ندرت استفاده می شود روش برای دور زدن دادگاه تجدید نظر و بررسی و تصمیم دادگاه را به طور مستقیم.

به عنوان دادگاه عالی توضیح داده شده در Pegram v. Herdrich, "قضایی estoppel به طور کلی مانع از حاکم در یک مرحله از یک مورد در یک استدلال و سپس با تکیه بر استدلال متناقض غالب در فاز دیگری." در اینجا برگ برنده دولت غالب در تلاش خود را به عجله در مورد آن ادعا وجود دارد که 30 ژوئن مهلت. در حال حاضر آن را می خواهد برای پیروزی در تلاش خود را برای بازگرداندن تابعیت سوال با این ادعا که خود اظهار داشت: مهلت بود ساختگی است.

که مجاز نیست. و اگر دادگاه احترام به قوانین عادی حاکم بر هر litigant آنها اجازه نمی تهمت دور با این تاکتیک است.

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..