چگونه الیزابت وارن خواهد آدرس اصلاحات مهاجرت

How Elizabeth Warren would address immigration reform - The Reports

مهاجرت اصلاحات ؟ در حال حاضر الیزابت وارن دارای یک برنامه برای که بیش از حد.

این سناتور ماساچوست که در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری تبدیل شده است تعریف شده توسط انبارهای سیاست های پیشنهادی, رونمایی پنجشنبه یک بسته از ایده های به بازسازی دولت رویکرد به مهاجرت "برای ایجاد قوانین مبتنی بر سیستم است که عادلانه و انسانی و است که منعکس کننده ارزش های ما," او نوشت: در یک پست وبلاگ.

اجرای این می آید به عنوان وارن و دیگر ملی دموکرات ها را متهم به تهمت و دولت در هفته های اخیر از تشدید بحران انسانی در امتداد مرز جنوبی با عدم ارائه نیازهای اساسی بهداشتی و شرایط برای مهاجران برگزار شد در بازداشتگاه.

"اما در حالی که تهمت گرفته اند ممکن است به سیستم خود را بیشتر تنبیهی شدید" وارن نوشت: "خود را از سیاست های نژادپرستانه بر روی ساخت سیستم مهاجرت های شکسته و اجرای زیرساخت ها در حال حاضر در ابتدا برای سوء استفاده است."

چه برنامه انجام دهید ؟

وارن خواستار حذف مجازات کیفری برای مردم "ورود به کشور بدون مجوز" را ترک و در محل مجازات مدنی به صورت غیر قانونی از مرز عبور. او همچنین خواستار جدا کردن اجرای قانون از مهاجرت اجرای مسئولیت این استدلال که "ترکیب این توابع بکارد بی اعتمادی و مضرات امنیت عمومی."

وارن می گوید او را "تغییر شکل ... از بالا به پایین" هر دو ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی و اداره مهاجرت و گمرک اجرای متعهد به "تغییر فرهنگ" در سازمان ها و آغاز "تمرکز تلاش های خود را در امنیت تلاش مانند غربالگری محموله شناسایی کالاهای تقلبی و جلوگیری از قاچاق و قاچاق."

پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگ دفتر وارن می گوید: او را نگه دارید خود را دولت پاسخگو برای "جنایی سوء استفاده از مهاجران" با تعیین وزارت دادگستری نیروی کار "به بررسی اتهامات نقض جدی" در مرز.

وارن خواستار محدودیت های مختلف در دولت به اجرا گذاشته بازداشت و می گوید او را به انجام دور با خصوصی بازداشتگاه. او پاکستان برای از بین بردن تسریع دادرسی در اعطای حقوق دادرسی به مردم در این کشور به طور غیر قانونی و کار نسبت به "عبور از قانون ایجاد مقاله من بررسی قضایی برای مهاجرت موارد مدل ما در دادگاه فدرال."


وارن به دنبال معکوس چند اصول تهمت مهاجرت دستور کار مانند رئيس جمهور است محدودیت های مسافرتی در برخی از کشورهای خود کاهش تعداد پناهندگان پذیرفته شده برای آمریکا و دولت "باقی می ماند در مکزیک" سیاست که نیاز به پناه جویان به ماندن در سمت دیگر مرز در حالی که آنها در انتظار جلسات دادگاه.

او همچنین پیشنهاد اقدامات مختلف با هدف گسترش مهاجرت قانونی از جمله احیا و گسترش اوباما-دوران اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه برای افراد فاقد مدارک و همچنین به عنوان یک "far-reaching قانونی ثابت می کند که عادلانه اما دست یافتنی مسیر به شهروندی" برای افرادی که تحت وضعیت حفاظت موقت و معوق اجرا خروج.

چقدر آن را هزینه?

وارن تماس برای حداقل 1.5 میلیارد دلار سالانه کمک به برنامه های بهره آمریکای مرکزی, در میان دیگر اقدامات. او همچنین وعده "قوی مالی برای تلاش برای مقابله با باندهای" و دیگر فراملی جرم و جنایت است.

چگونه او برای آن پرداخت ؟

آن را به طور کامل روشن نیست اگر چه وارن نشان می دهد حداقل برخی از پیشنهادات خواهد بود صرفه جویی در هزینه. او ادعا می کند "مبتنی بر جامعه جایگزین" به دولت بازداشت مهاجران "در حال امن تر و صرفه جویی در پول و می تواند بیشتر موثر در حصول اطمینان از انطباق."

چگونه او آن را انجام داده است ؟

وارن می گوید او را "همکاری با کنگره به تصویب گسترده رسیدن به اصلاحات" اما که او "را نیز آماده برای حرکت به جلو با اقدامات اجرایی اگر کنگره حاضر به عمل می کنند."

آنچه را که دیگر دموکرات ها پیشنهاد ؟


Julián Castro سابق وزیر مسکن و شهرسازی بود که در اولین سال 2020 دموکرات به انتشار یک جامع مهاجرت پیشنهاد که خواستار تقسیم یخ در نیمه ایجاد یک "مسیر کامل و برابر شهروندی" برای 11 میلیون نفر در آمریکا به طور غیر قانونی و "یک قرن 21 طرح مارشال مرکزی امریکا است."

سابق تگزاس در کنگره Beto o'rourke را خواستار طرح در کنگره برای ایجاد یک مسیر به شهروندی و همچنین کاهش تابعیت پروتکل ها و افزایش کلاه ویزا. O'rourke همچنین پیشنهاد افزایش تعداد دادگاه کارکنان و کارمندان مترجمین و قضات در ایالات متحده پناهندگی سیستم و استقرار به عنوان بسیاری از 2,000 وکلا به مرز جنوبی.

کالیفرنیا ایالت کامالا هریس' طرح خواهد بازگردد و گسترش DACA برنامه ارائه یک مسیر به شهروندی برای برخی از افراد جوان شناخته شده به عنوان خیال و گسترش اخراج امداد رسانی به حدود 6 میلیون نفر است.

واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee طرح برعکس خیلی از مغلوب ساختن پیشی جستن مهاجرت دستور کار reinstates IF اجازه می دهد تا پناهندگان بیشتری برای ورود به ایالات متحده را افزایش می دهد کمک های خارجی به آمریکای لاتین و با هدف ارائه یک مسیر به شهروندی برای خیال و دیگران.

نیوجرسی بهداشت ، Cory Booker نیز اعلام کرد یک طرح که مراحل استفاده از خصوصی بازداشتگاه.

که آن را کمک کند ؟

وارن طرح با هدف کمک به خیال وضعیت حفاظت موقت و معوق اجرا خروج دارندگان کشورهای آمریکای مرکزی به دنبال بیشتر کمک های خارجی, مهاجران که واجد شرایط برای آمدن به ایالات متحده اما محدود ویزا کلاه و دیگران.

که مخالف آن ؟

وارن را شیب دار مخالفت قانونگذاران جمهوریخواه کنگره که به احتمال زیاد به دنبال حفظ بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن مهاجرت دستور کار پس از رییس جمهور برگ ، و برخی از 2020 دموکرات مانند o'rourke, مخالفت با او فشار برای از بین بردن مجازات های کیفری به صورت غیر قانونی از مرز عبور.


مقاله در اصل منتشر شده در سیاسی, مجله

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..