آخرین انگیزه های سیاسی خرده فروشی تحریم ؟ صفحه اصلی انبار.

 • by Stephie Grob Plante , Aug 10, 2019
 • 13
The latest politically motivated retail boycott? Home Depot. - The Reports

برخی از خریداران در حال صحبت کردن در برابر زنجیره ای پس از آن بنیانگذار شرکت متعهد به کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مبارزه است.

برخی از Home Depot خریداران خواستار تحریم خرده فروش پس از میلیاردر بنیانگذار شرکت برنی مارکوس متعهد به کمک به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 انتخاب مجدد کمپین به گزارش خودی کسب و کار.

مارکوس از حامیان فعال از مغلوب ساختن پیشی جستن, کمک 7 میلیون دلار برای مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 انتخابات ریاست جمهوری و $7.9 میلیون دلار به نامزدهای جمهوریخواه کمیته ها و پکس در سال 2018 midterms (outspending دیگر جمهوری-حمایت خصوصی شهروند در دوم انتخابات چرخه) با توجه به مرکز سیاست پاسخگو. در ماه ژوئن مارکوس گفت: Atlanta Journal-Constitution که او اهدا خواهد شد بیشتر از ثروت عظیم — دلار تخمین زده می 4.55 میلیارد — به مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد تلاش گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری "من می خواهم بگویم که ما بهتر از امروز ما هشت سال پیش یا شش سال پیش است."

هشتگ #BoycottHomeDepot برداشت بخار در توییتر در 30 ژوئن همان روز AJC داستان منتشر شده و سه روز پس از مارکوس به نظر می رسد در فاکس نیوز برای گفتن لنگر نیل Cavuto, "دموکرات ها با استفاده از خود را احمق مغز است. شما لازم نیست که هر مغز است."

Boycotters در واکنش به یک یا هر دو مارکوس مطبوعات بازدید قول در توییتر برای قطع کردن خانه خود انبار کارت و به جای مغازه در رقبای مانند لاو, Ace سخت افزار و Menards. دیگران گرفت تا این موضوع را با یکی از Home Depot را بیشتر قابل مشاهده تبلیغ: HGTV. خانه انبار به فروش می رساند HGTV, مجله, اجرا می شود, تبلیغات در HGTV و وارد پرداخت مشارکت با HGTV با شبکه در حال اجرا لکه "به شما به ارمغان آورد Home Depot" و ترویج Home Depot را ابزار آنلاین.

Home Depot را گفت آن باقی مانده است را خنثی میان زمان brouhaha با وجود آن بنیانگذار شرکت را اظهارات شخصی و مالی دخالت در مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مبارزه است. "برنی بازنشسته و از خانه انبار بیش از 15 سال پیش و نیست صحبت از طرف شرکت گفت:" خرده سخنگو در بیانیه ای به Vox. "در واقع به عنوان یک عمل استاندارد این شرکت را تایید نکرده و نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری."

در مصاحبه اخیر خود با AJC, Marcus تحسین مغلوب ساختن پیشی جستن "تاجر حس مشترک رویکرد به ترین چیز است." او ادعا که رئیس جمهور "ارتباط داره."

در یک سری از توییت در روز سه شنبه تهمت شدت انتقاد کرد خریداران در دفاع از تحریم از صفحه اصلی بهبود زنجیره ای. "بیشتر و بیشتر رادیکال چپ است که با استفاده از تجارت به صدمه زدن به خود را 'دشمن.' آنها در قرار دادن نام یک فروشگاه با نام تجاری و یا شرکت و درخواست خود را به اصطلاح پیروان به انجام کسب و کار وجود دارد."

به عنوان سیاسی اشاره می کند اما مغلوب ساختن پیشی جستن به طور منظم در تماس پیروان خود را به تحریم کسب و کار است که اجرا گرفتار از او و یا از محافظه کار و هدف. خلاصه لیست فروشگاه برندها و شرکت ها (و حداقل یک کشور) در انتهای دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن را خواستار تحریم بیش از چند سال گذشته شامل:

 • سی ان ان
 • نایک
 • NFL
 • Harley-Davidson
 • این Madadi نشان می دهد
 • اپل
 • فردا نیوز
 • میسی
 • Univision
 • مکزیک

فقط در ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد در توییتر تحریم در

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..