که 'ژست' ستاره خواهد شد پیوستن به 'American Horror Story: 1984'?

ما تنها چند ماه به دور از فصل جدید American Horror Story و طرفداران نمی تواند صبر کنید تا ببینید چه چیزی نشان می دهد در فروشگاه برای ما در این زمان در اطراف.

درست مثل فصل گذشته چند فن مورد علاقه های شما نشان می دهد در حال ساخت خود بازگشت اما آن را نیز آشکار شده است که چند چهره جدید را به پیوستن به آمار FX نشان می دهد.

Which ‘Pose’ Star Will Be Joining ‘American Horror Story: 1984’? - The Reports American Horror Story | FX

به عنوان آن معلوم است یک فن های مورد علاقه از FX مطرح خواهد شد پیوستن به AHS بازیگران این فصل و طرفداران را به ببینید که چقدر از نیروی این بازیگر واقعا است.

او در اجرا مطرح است اما او حرفه ای است که در ادامه به شکوفا

مطرح طرفداران می توانند در نهایت شادی از آنجا که یکی از نشان می دهد به طور منظم به تازگی بازیگران در فصل آینده از American Horror Story: 1984.

گلپر راس که نقش آب نبات فراوانی شدت در ضربه سری FX است که تجارت در voguing مهارت برای چند فریاد می زند.

در جولای 10, American Horror Story's, خالق, Ryan Murphy, مشترک این اخبار هیجان انگیز در Instagram.

"من باید تحسین @angelicaross برای تور دو نیروی عملکرد به عنوان آب نبات فراوانی شدت," مورفی نوشت. "از آن شده است یک هدیه به تماشای شکوفه به عنوان یک ستاره واقعی و استعداد غیر قابل انکار. هر چند او همیشه آب نبات ما و ما نشان می دهد رنج می برد این دست من وجد آمدیم که جهان را خیلی بیشتر گلپر. او در حال پیوستن به American Horror Story خانواده در یکی دیگر از نقش فراموش نشدنی. تبریک گلپر برای ساخت تاریخچه جهش از #PoseFX به #AHS1984. خوش آمدید به #AHS خانواده!"

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..