بایدن انتشار تصویری انفجار "مغلوب ساختن پیشی جستن دکترین" سیاست خارجی

  • by Alex Ward , Aug 10, 2019
  • 13
Biden releases video blasting “the Trump Doctrine” of foreign policy - The Reports

آن را از دست رفته برخی از مهم متن ،

2020 دموکرات سناتور جو بایدن دارای پیامی قوی برای مردم آمریکا: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست خارجی منحصر به فرد خطرناک است.

پیش از یک سخنرانی در نیویورک در روز پنج شنبه است که در آن بایدن را دراز کردن مشاهدات خود را در سیاست خارجی معاون سابق رئیس جمهور منتشر شد یک فیلم کوتاه کوبیدن مغلوب ساختن پیشی جستن اداره امور جهان است.

این ویدئو ارائه پنج عنصر اصلی از آنچه بایدن خواستار "مغلوب ساختن پیشی جستن دکترین":

  1. "در آغوش دیکتاتورها" — مصور با کلیپ از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او "عاشق" با رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد بیان کرد که او معتقد است که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه را تکذیب در مورد دخالت در سال 2016 انتخابات آمریکا و تکرار طوطی وار عربستان شاهزاده محمد بن سلمان اصرار که او تا به حال هیچ چیزی برای انجام با قتل عربستان روزنامه نگار جمال Khashoggi.
  2. "تهدید جنگ" — به تصویر کشیده شده توسط یک تصویر از یک مغلوب ساختن پیشی جستن جیر از سال 2018 که در آن به او وعده داده شده برای تحمیل "عواقب دوست دارد که چند در طول تاریخ همیشه رنج می برد و قبل از" در ایران در صورتی که کشور همیشه در معرض تهدید ما در دوباره.
  3. "Rip کردن موافقت نامه های بین المللی" — نشان داد با استفاده از فیلم هایی از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در سال 2018 بود که او کشیدن آمریکا از توافق هسته ای ایران و اعلام کرد در سال 2017 که او برداشت ما از پاریس آب و هوا خبر داد.
  4. "راه اندازی تجارت جنگ" — به تصویر کشیده شده با یک تصویر از یک مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر این ادعا که "جنگ تجارت خوب و آسان را به نفع خود" قرار داد با صدای یک گوینده خبر گزارش داد که کشاورزان آمریکایی رنج می برند از جنگ تجاری با چین است.
  5. "شرمسار ما" — نشان داده شده با یک سریع amateur facial تهمت بودن دوستانه با کسانی که دیکتاتورها دوباره به عنوان MSNBC برایان ویلیامز به نقل از یک "دیپلمات کهنه" توصیف نامشخص ظاهر مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان "تنها شرم آور ترین عملکرد او تا کنون دیده در صحنه جهانی است."

این ویدئو به پایان می رسد با یک کلوز آپ از مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس یک برش به یک صفحه نمایش سیاه و سفید و کلمات "بازپس رهبری آمریکا از اینجا شروع می شود."

در کنار هم قرار بایدن سیاسی تبلیغ یک پنج نقطه از سطح پهن هرچیزی که مطمئن است که دموکرات ها اشاره و خواهان مسخره.

مشکل این است که آن را می آید تا کوتاه در دو بزرگ راه.

آن را فاقد هر گونه جزئیات در مورد آنچه که معاون سابق رئیس جمهور را به عقب تهمت سیاست خارجی. تقریبا 100-ویدئو دوم به طور موثر boils پایین به "تهمت بد است" بدون ارائه دلیل "بایدن خوب است." (بایدن امیدوارم ارائه جزئیات کمی بیشتر در مورد چگونه او را به انجام امور خارجی متفاوت از مغلوب ساختن پیشی جستن در سخنرانی خود بعد از آن در روز پنج شنبه.)

آن را به راحتی مشرف برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن موفقیت در صحنه جهانی است. برای مثال دولت او نابود داعش فیزیکی "خلافت" بهبود روابط با اسرائیل دولت (هر چند عصبی فلسطینی ها) شروع مذاکرات صلح با طالبان در افغانستان است که به نظر می رسد به تحمل (برخی از) میوه و renegotiated و به روز شده در توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی شناخته شده به عنوان نفتا.

که بدان معنی است که بایدن چالش در روز پنج شنبه خواهد بود به فراتر از انتقاد از تهمت سیاست خارجی و در واقع توضیح دهید که چگونه او می خواهم انجام کارهای بهتر.

امید است که این ویدئو به عنوان یک خط باز و نه کل پیام.

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..