قضایی مجلس تصویب احضاریه برای 12 کلید شاهدان از جمله Jared کوشنر

House Judiciary approves subpoenas for 12 key witnesses, including Jared Kushner - The Reports

کمیته قضایی مجلس رای دادند در روز پنج شنبه به اجازه احضاریه برای 12 حیاتی شاهدان به عنوان بخشی از خانه دموکراتها در حال انجام تحقیقات با هدف قرار دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

خط یک حزب رای کمیته توانمند رئیس جری Nadler (D-n. y.) به صدور احضاریه به فعلی و سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت بودند که ارقام مرکزی در سابق مشاور ویژه رابرت مولر را در 22 ماه تحقیق و تفحص از روسیه تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی.

احضاریه لیست همچنین شامل مغلوب ساختن پیشی جستن در قانون و مشاور ارشد Jared کوشنر در علاوه بر این به برخی از مولر کلیدی شاهدان: دادستان کل سابق جف جلسه معاون سابق دادستان کل راد Rosenstein سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین سابق کاخ سفید رئیس ستاد جان کلی و سابق کاخ سفید دبیر ستاد راب پورتر.

این پنل همچنین مجاز احضاریه برای مدیران رسانه های آمریکا, Inc. که در hush-پرداخت پول به زنان که ادعا شده که آنها تا به حال امور با مغلوب ساختن پیشی جستن. Nadler است نشان می دهد هنگامی که و یا اینکه آیا او به صدور احضاریه.

"ما نمی خواهد استراحت تا زمانی که ما برای به دست آوردن آنها شهادت و مدارک به دست این کمیته و کنگره می تواند انجام این کار است که قانون اساسی و مردم آمریکا از ما انتظار دارند" Nadler گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن پاره پاره قضائیه کمیته حرکت اولیه روز شنبه در توییتر به اشتباه بیان کرد که مولر در نتیجه وجود دارد "هیچ تبانی بدون انسداد است." او همچنین متهم دموکرات از اتلاف وقت.

"به اندازه کافی در حال حاضر به بازگشت به کار!" او گفت:.این کمیته همچنین تصویب احضاریه برای اسناد و مدارک و شهادت از unnamed مقامات دولت مربوط به "تحمل صفر" سیاست در مرز جنوبی که منجر به جدایی از خانواده های مهاجر.

قوه قضائیه کمیته — که شنیدن شهادت از مولر در هفته آینده — اتحاد بررسی شده است انسداد عدالت اتهامات علیه رئیس جمهور اما احضاریه برای امی مدیران دیوید دماغ و دیلن Howard نشان دهنده گسترش این کمیته تحقیق شامل hush-پول پرداخت.

در علاوه بر این به دماغ و هوارد لیست شامل کیت دیویدسون بود که فیلم بازیگر فیلم Stormy Daniels' وکیل در حالی که او در مذاکره شرایط از یک $130,000 hush-پول پرداخت. مایکل کوهن مغلوب ساختن پیشی جستن دادستان سابق و دلال محکومیت سه سال حبس در بخشی از سازماندهی است که پرداخت که شد یک بودجه مبارزات انتخاباتی نقض شده است.

Nadler نیز باید با اقتدار به حکم کوری Lewandowski, که در خدمت به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین اما هرگز در کاخ سفید آن را آسان تر برای کمیته به درون واژگون سازی کاخ سفید در تلاش برای جلوگیری فعلی و سابق مقامات انطباق با پانل احضاریه.

Rep. داگ کالینز (R-Ga.), بالا خواه در قوه قضائیه کمیته را متهم کرد که دموکرات ها از یک "زودرس حکم مجوز."


"در جهان از کنگره نظارت این احضاریه را ندارد اما در دنیای سیاست این نشانه گذاری را حس می کند کامل" او گفت:.

دیگر خواهان استفاده از این جلسه به بیرون ریختن مورد محدودیت های سخت است که اعضای, آماده به چهره در طول هفته آینده جلسه با مولر. هر چند تدارکات برای پر مخاطره شنوایی در شار قضائیه کمیته رهبران eyeing یک فرمت است که در آن تنها 11 نفر در هر طرف راهرو به سوال مولر به استثنای کمیته کاربر بیشتر اعضا.

"هفته آینده ما در حال رفتن به بازجویی رابرت مولر و من حتی نمی تواند یک شانس برای سوال او ؟ این فقط ساده اشتباه است" گفت: Rep. دبی لسکو (R-Ariz.). "من انتخاب شده است درست مثل هر کس دیگری در اینجا."

کالینز بیش از حد پاره پاره آزمایشی شنیدن فرمت.

"ما با داشتن پاهای ما قطع از ما," او گفت:.


مقاله در اصل منتشر شده در سیاسی, مجله

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..