برای اولین بار در جهان تریلیون دلار شرکت نفت یک مشکل بزرگ

  • by Tyler Durden , Aug 10, 2019
  • 14

نویسنده Tsvetana Paraskova از طریق OilPrice.com,

چین بزرگترین نفت و گاز تولید PetroChina - اولین شرکت در جهان برای رسیدن به ایالات متحده$1 تریلیون دلار ارزش گذاری بیش از ده سال پیش - در حال حاضر آنقدر ارزان است که آن را به ارزش کمتر از ارزش آن ذخایر نفت و گاز.

PetroChina ذکر شده است در هنگ کنگ و شانگهای و نیویورک. آن معامله شده در هنگ کنگ و نیویورک از سال 2000 یک سال پس از آن پدر و مادر ملی نفت چین (cnpc) ایجاد شده را با انتقال بسیاری از بالادست دارایی ها به شرکت های جدید است.

The World's First Trillion Dollar Oil Company Has A Big Problem - The Reports

PetroChina را ثانیه-معامله سهام در هنگ کنگ به شرکت فعلی ارزش سرمایه گذاری معادل US$169 میلیارددر حالی که تحلیلگران در برنشتاین برآورد کرده اند که در آن اثبات شده ذخایر نفت و گاز در زمین به ارزش US$208.7 میلیارد دلاربلومبرگ گزارش.

به طور معمول هیچ شرکت انرژی باید تا کنون تجارت زیر ارزش ذخایر خود را در زمین به دلیل یک حق بیمه به منابع ارزش حاکی از آن است که یک شرکت دارای پتانسیل رشد برای توسعه این منابع برنشتاین گفته بلومبرگ.

PetroChina اما در حال حاضر استثنا برای این قاعده به عنوان ارزش سرمایه گذاری/ذخایر نسبت ارزش است که در حال حاضر زیر 1—در 0.801 پایین ترین در میان 25 شرکت نفت و گاز در سراسر جهان است که برنشتاین آهنگ. PetroChina نیز تنها یکی از کسانی که 25 شرکت با کاهش ارزش سرمایه گذاری نسبت به ارزش ذخایر آن است.

"وجود دارد هیچ روش ارزیابی است که می تواند اعتبار فعلی سهم قیمت"

Jefferies Group LLC تحلیلگر لابان یو گفته بلومبرگ اظهار نظر در PetroChina سهم عملکرد.

PetroChina سهم قیمت تا رنج زیادی بیش از ده سال گذشته و آن را از دست داده خیلی بیشتر ارزش سهام از کسانی که از دیگر غول های نفتی به دلیل بودن در نهایت متعلق به دولت چین PetroChina اولویت چینی سیاست های انرژی به ارزش سهامداران است.

پس از هفت سال از تجارت در هنگ کنگ و نیویورک PetroChina همچنین عرضه در بورس شانگهای در ماه نوامبر سال 2007 تبدیل شدن به اولین US$1 تریلیون دلار شرکت در جهان است.

ده سال بعد در نوامبر سال 2017 PetroChina را در شانگهای-ذکر شده سهام کاهش یافته بود متناوب 82 درصد از IPO پاک کردن سهامداران ارزش US$800 میلیارد دلار بلومبرگ محاسبه می شود.

پس از پایان سال 2007 عوامل مختلف داخلی و بین المللی—ترکیب برای کمک به بزرگترین سهام فردی رکود در تاریخ است. در PetroChina اولین روز معاملات در بورس شانگهای در نوامبر 5, 2007, قیمت سهم آن تقریبا سه برابر آن قیمت IPO گرفت و ارزش بازار آن فراتر از ایالات متحده$1 تریلیون دلار, علامت, اولین بار یک شرکت تا به حال شده است به ارزش بیش از ایالات متحده$1 تریلیون.

اما پس از آن ترک در سیستم مالی در حال حاضر آغاز شده به ظهور

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..