یک چیز سرنا ویلیامز حاضر به Meghan Markle

Meghan Markle دریافت کرده است برخی از مطبوعات منفی با توجه به روابط نزدیک با مشاهیر اما شکی نیست که او عاشق است و پشتیبانی دسته از هالیوود رفقا.

از پرتاب او عجیب حمام نوزاد در اوایل این سال به صحبت کردن در حمایت از او برای رسانه های جهان Markle دوستان باید به طور منظم نشان داده و ایستاده بود تا برای او.

در حال حاضر که Markle جدید مادر او قطعا نیاز به حمایت است که او می تواند. هنوز هم یکی از مشخصات بالا دوستان به تازگی صحبت کرد و به ذکر است که یک چیز وجود دارد که Markle قطعا می توانید انتظار برای دریافت از او.

The One Thing Serena Williams Refuses To Give Meghan Markle - The Reports سرنا ویلیامز | TPN/گتی ایماژ

آنچه مشهور دوستان آیا Meghan Markle داشته باشد ؟

Meghan Markle is a self-ساخته شده و تا به حال یک حرفه پر رونق و به عنوان یک بازیگر قبل از او به ملاقات شاهزاده هری. در طول زمان خود را در هالیوود Markle ساخته شده و تعدادی از ارتباط نزدیک است که او را گنج در طول چند سال آینده از زندگی او از جمله چند بسیار معروف و مشهور است.

یکی از Markle نزدیک ترین دوستان بازیگر هندی پریانکا چوپرا – دو استفاده می شود به صرف مقدار زیادی از زمان با هم و باقی دوستان حتی اگر آنها در حال حاضر زندگی می کنند در طرف مقابل از جهان است. چوپرا حتی استعداد Markle در حال حاضر از جواهر خانه تیفانی وقتی مورچه هریسون متولد شد و در ماه مه.

Meghan Markle همچنین می توانید تعداد جرج و امل کلونی در میان دایره خود را از دوستان است. جورج کلونی و حتی علنا دفاع Markle زمانی که مطبوعات شد و با هدف قرار دادن او در طی روزهای اول بارداری, و هر دو Markle و شاهزاده هری شناخته شده هستند و دوستان خوب با Amal Clooney. با وجود همه این بزرگ هالیوود اتصالات Markle نزدیک ترین افراد مشهور, دوست, به نظر می رسد معروف ستاره های ورزشی.

چگونه است Meghan Markle شده است دوستان با سرنا ویلیامز?

عملکرد مناسب برای خانواده سلطنتی...#ویمبلدون | @serenawilliams pic.twitter.com/Wc3PvKl2bl

— ویمبلدون (@ویمبلدون) 4 ژوئیه سال 2019

سرنا ویلیامز برنده جایزه تنیس حرفه ای برای اولین بار ملاقات Meghan Markle در سال 2010. دو دیدار اول در سوپر باول, پارتی, زمانی که Markle هنوز در مراحل نوپای زندگی حرفه ای او. دو ضربه آن را فورا خاموش شده اند و خال خال با هم در بسیاری از حوادث در سال های پس از.

ویلیامز صحبت کردن به مطبوعات در حمایت از Markle و هنگامی که Markle رابطه با پرنس هری برای اولین بار رفت و عمومی ویلیامز بود و یکی از حامیان سرسخت این جفت ارز است.

البته ویلیامز یکی از مهمانان مشهور در Markle و شاهزاده هری 2018 مراسم عروسی و همچنان به ماندن در تماس با دوستان خود را از زمان. اگر چه ویلیامز خجالتی نیست و دور از آواز Markle را ستود در طی مصاحبه اخیر او نشان میدهد که در یک منطقه خاص از گفتگو که او تلاش می کند برای جلوگیری از زمانی که صحبت کردن به دوست دیرین او.

چه ویلیامز می گویند در مورد دادن مشاوره?

Meghan Markle طول می کشد یک استراحت از مرخصی زایمان برای تماشای رفیق سرنا ویلیامز در ویمبلدون https://t.co/u3MOBS8aaE

— مردم (@مردم) 4 ژوئیه سال 2019

در اوایل ماه جولای ویلیامز به یک آشکار مصاحبه در مورد طبیعت پدر و مادر و جایی که رابطه او با Markle می ایستد این روزها در حال حاضر که Markle است که در تلاطم از بچگی با مورچه هریسون.

ویلیامز گفت که وقتی که می آید به ارائه مشاوره پدر و مادر او زیر یک حکومت – آن را انجام نمی. تنیس pro اعتراف کرد که چند ماه اول از والدین بسیار دشوار است آن را به عنوان است که شنیدن هر گونه پیشنهادات اضافی با این حال به خوبی در نظر گرفته شده ممکن است قریب به اتفاق برای یک مادر جدید.

ویلیامز که یک و نیم سال با شوهر الکسیس Ohanian همچنین اظهار داشت که او احساس می کند مانند Markle طبیعی است در ارائه مشاوره و دانش او نیاز دارد "خواهد آمد."

بدون شک وجود دارد که به عنوان دو نفر از دوستان رشد به نقش خود به عنوان پدر و مادر آنها ادامه خواهد داد به تکیه بر روی هر یک از دیگر بیشتر از همیشه قبل از. دوستی مثل سرنا ویلیامز و Meghan Markle را واقعا یک گوهر نادر در جهان از افراد مشهور فرهنگ – اما در اینجا امید آن را همچنان به رشد و تکامل!

خوانده شده اصلی مقاله از Cheat Sheet

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..