'مامان': چیزی که طرفداران می باشد کهربا Portwood رو دستگیر خشونت

کهربا Portwood تا به حال سهم خود را از اجرا فهم با قانون است. و در حال حاضر فقط در هفته گذشته Portwood دستگیر شد و توسط پلیس شهر ایندیاناپولیس. اخیرا اعلام شد او در حال شارژ با سه جنایات: داخلی باتری, جنایی, recklessness با یک سلاح مرگبار و داخلی باتری در حضور یک کودک است. این اتهامات ممکن است شوک جدیدی , نوجوانان و مادر , بیننده, اما OG طرفداران که شاهد Portwood را ظهور را به شهرت می دانم که آن را در هزینه های سنگین. این اولین بار نیست او متهم شده است که خشونت نسبت به کسانی که در اطراف او.

کهربا چیست Portwood تاریخ اند ،

‘Teen Mom’: What Fans Aren’t Surprised Amber Portwood Got Arrested for Violence - The Reports کهربا Portwood | غنی پولک/گتی ایماژ برای MTV

تقریبا یک دهه پیش, MTV پخش فیلم از Portwood را به رفتار خشونت آمیز نسبت به او دوست پسر سابق و پدر یکی از فرزندان او: Gary شرلی. در این ویدئو زیر ABC اخبار تایید می کند که او متهم به دو جنایت و بزه همه مربوط به باتری داخلی حادثه با شرلی. در ابتدا Portwood به نظر می رسید برای دریافت کردن آسان با صدور حکم: او را از مشروط شدن.

اما بعد از آن که در سال Portwood نقض شرایط استفاده از عفو مشروط از آنجا که او در بر داشت به یک ماده کنترل. او بعدها به اتهام نقض او مشروط در اوایل داخلی-خشونت اتهامات عنوان شده علیه. با توجه به هافینگتون پست, Portwood داده شد دو گزینه دارد: او می تواند حضور در یک دادگاه دستور برنامه توانبخشی و یا او می تواند به زندان برود. ظاهرا Portwood تصمیم گرفت که زندان بود جایگزین بهتر است. او صرف 17-ماه پشت میله های زندان.

چرا طرفداران تعجب است که کهربا Portwood دستگیر شد دوباره ؟

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..