فرماندار کنتاکی باعث می شود این مورد که چرا مک کانل که او تایید شده قبلا باید گام پایین

  • by Josh Israel , Aug 10, 2019
  • 12

کنتاکی رژیم صهیونیستی است. مت Bevin (R) که در اوایل این ماه تایید بهداشت ، میچ مک کانل (R-KY) برای هفتمین شش ماه ژوییه به تازگی در زمان به امواج رادیو و تلویزیون را — ناخواسته — یک مورد فوتی و فوری برای, چرا رهبر اکثریت سنا باید در واقعیت ،

Bevin که زد در برابر مک کانل در سال 2014 با این استدلال که "[c]areer سیاستمدار میچ مک کانل نمی تواند دفاع از خود بزرگ دولت بزرگ صرف ثبت شده است طرفدار محدودیت مدت برای سال.

در یک مصاحبه رادیویی در هفته گذشته در WKCT را صبح نشان می دهد — برای اولین بار کشف آمریکا پل قرن 21 مترقی سازمان پژوهش — Bevin استدلال کرد که باقی مانده در دفتر عمومی برای بیش از حد طولانی به رهبری مقامات برای تبدیل شدن به ناکارآمد در شغل خود.

"گاهی اوقات دیگر شما اقامت در چیزی — از قطع یکی دیگر از چیزی -- کمتر شما را در درک آن کمتر شما قادر به رابط با آن کمتر شما قادر به به طور موثر کمک به آن" Bevin مشاهده شده است.

"و من مؤمن بزرگ در مدت محدود — من فقط am — در هر سطح" او ادامه داد. "من فکر می کنم این برای ما مهم است به شهروند-قانون گذاران به عنوان بنیانگذاران ما در نظر گرفته شده برای ما به خدمت برای دوره محدود از زمان است."

او افزود: "این است که آن را به می گویند که کسی نمی تواند در خدمت یک مدت زمان طولانی و انجام یک کار خوب ؟ البته که نه. اما من فکر می کنم وجود دارد چیزی است که باید گفت برای گردش مالی از ایده های انرژی از تعهد است. یک حس فوریت است که می آید نیست که به نگرانی در مورد گرفتن دوباره انتخاب می شوند اما نگران بودن در مورد همه چیز انجام می شود. من فکر می کنم آن را سالم من فکر می کنم آن را خوب است برای آمریکا زمانی که ما می بینیم که."

یک باور قوی در اهمیت محدودیت مدت اما متوقف نشده Bevin از حمایت طولانی در خدمت امتیازهای مانند مک کانل که در حال اجرا است برای انتخاب مجدد در سال 2020 است.

خواسته در فوریه اگر او را حمایت مجلس نمایندگان آمریکا — که برای اولین بار انتخاب شد و در سال 1984 — برای انتخاب مجدد Bevin پاسخ داد: "بله! تنها زمانی که من به او رای نداده اند این است که زمانی که من در برابر او در یک اولیه است."

Bevin ستایش رهبر اکثریت سنا به عنوان "عملی و استادانه و محاسبه شده است."

Bevin این نکته در هفته گذشته — که آن را غیر ممکن است برای کسی که برای خدمت به شرایط مختلف و انجام یک کار خوب — نشان می دهد او ممکن است به عنوان صمیمانه متعهد به مک کانل به عنوان او قبلا نشان داده شده است. اما با تصویب امتیاز پایین تر از سایر فرماندار در کشور در یک نظر سنجی اخیر Bevin نیز نیاز به کمک او می توانید دریافت کنید.

Bevin است که به دنبال یک دوره دیگر به عنوان فرماندار در ماه نوامبر در انتخابات ، در ماه مارس مک کانل لنت حمایت خود را به Bevin به عنوان به خوبی. "من هستم بزرگ در ریاضی, اما من می دانم که '19 می آید قبل از '20 و... کار یکی در سال 2019 است که به انتخاب مجدد فرماندار مت Bevin به دور دوم گفت:" در آن زمان است.

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..