این است که یکی از عمده انتخاب شیوه زندگی ملکه الیزابت و Meghan Markle توافق بر

Meghan Markle و مادر بزرگ خود را در قانون ملکه الیزابت آمده از خیلی زمینه های مختلف. Meghan متولد شد و در ایالات متحده و سخت کار می کرد برای ایجاد یک نام برای خود به عنوان یک بازیگر. ملکه الیزابت متولد شد یک شاهزاده خانم زندگی می کردند و تمام زندگی خود را به عنوان یک سلطنتی است و در حال حاضر طولانی ترین حکم پادشاه.

با توجه به نحوه های مختلف این دو آن را تعجب آور نیست که این دو همیشه ممکن است قادر به پیدا کردن زمینه های مشترک. آنها معتقدند در برخی از چیزهای مهم است که هر چند.

چگونه مگان و ملکه همراه ؟

This Is One Major Lifestyle Choice Queen Elizabeth and Meghan Markle Agree on - The Reports مگان, Duchess of Sussex و ملکه الیزابت دوم | حداکثر Mumby/نیلی/گتی ایماژ

اگر چه برخی از زبان بدن کارشناسان فکر می کنم که ملکه ترجیح کیت میدلتون به Meghan ملکه هرگز گفت: بنابراین آشکار است. Meghan Markle و ملکه الیزابت به نظر می رسد برای به دست آوردن همراه خوبی است. این دو به نظر می رسد در کنار اغلب و دوشس Meghan حتی یک یابم نام مستعار برای ملکه.

این درست است که Meghan Markle نمی کند و همیشه به دنبال سلطنتی قوانین. چرا باید از او ؟ او نه انگلیسی و او یکی از تنها سیاه و سفید سلطنتی. برخی از کارشناسان فکر می کردند که با انجام کارهای با سبک خود او و شعله ور شدن Meghan خواهد rub ملکه راه اشتباه است.

خوشبختانه به نظر می رسد ملکه پذیرش از مگان سبک منحصر به فرد. این دو حتی در همان صفحه در مورد برخی از عمده انتخاب شیوه زندگی.

آنچه مهم انتخاب شیوه زندگی این دو به توافق برسند ؟

هر دو Meghan Markle و ملکه الیزابت توافق بر سر قدرت از مواد غذایی است. از همه مهمتر, هر دو بر این باورند با استفاده از قدرت مواد غذایی به جهان را به مکانی بهتر است.

ملکه دارای سابقه استفاده از مواد غذایی به مردم را هم. او فکر می کند که یک وعده غذایی خوب می تواند شکاف بین مردم از زمینه های مختلف. اخیرا ملکه الیزابت برگزار شد استقبال مردم از همه ادیان مختلف است. او با استفاده از پذیرش مردم به صحبت کردن در مورد مسائل مربوط به جامعه. او سلاح مخفی: نان و چای.

این نوع پذیرایی بسیار مهم برای ملکه. او اختصاص داده شده زندگی او و زمان او را به عنوان یک حکم پادشاه به بهبود جامعه خود است. مگان های جدید نوه در قانون نیز مراقبت عمیقا در مورد کمک به جامعه خود است.

نه تنها Meghan در مورد مراقبت و کمک به جامعه او همچنین با استفاده از مواد غذایی خوب برای جامعه خود است. او به تازگی نوشت: یک کتاب آشپزی به جمع آوری پول برای قربانیان Grenfell برج آتش است. این پروژه یک موفقیت بود.

Meghan به آشپزی نبود او اولین تاخت و تاز کردن به مواد غذایی نوشتن. او فرار یک زندگی وبلاگ که در آن او ارسال دستور العمل های خود را قبل از او ازدواج کردم.

آنها همچنین باید ایمان خود را در رایج

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..