وال استریت بانک ها شروع به دادن وام به کشاورزان

  • by Tyler Durden , Aug 10, 2019
  • 14

پس از سال ها از مزرعه درآمد در حال سقوط و آمریکا/چین در حال حاضر در نظر گرفتن عوارض خود را در بخش بانک وال استریت نگاه به عنوان اگر آنها در حال از دست دادن در اعطای وام به کشاورزانبا توجه به انتخاب.

در ضمن کل ایالات متحده مزرعه بدهی است که میله میله به افزایش به $427 میلیارد دلار در سال جاری از یک تورم تنظیم $317 میلیارد فقط 10 سال پیش. بدهی است که رسیدن به سطح دیده نمی شود پس از سال 1980 مزرعه بحران است.

کشاورزی بانک ملت بانک 30 پایین تر بود به مبلغ 3.9 میلیارد دلار به 18.3 میلیارد دلار بین اوج خود در ماه دسامبر 2015 و مارس 2019. این یک 17.5 درصد سقوط.

یک تجزیه و تحلیل انجام شده توسط رویترز شناسایی این بانک ها توسط سه ماهه خود را براده وام عملکرد با FDIC و گروه بندی بانک ها که متعلق به همان شرکت.

اسلاید در مزرعه وام است که اتفاق می افتد به عنوان نگرانی های جریان نقدی سطح برای کشاورزان. ما برجسته نمونه های متعددی از کشاورزان تحت فشار با توجه به ایالات متحده آمریکا/چین تجارت جنگ و شرایط بد مثل این گزارش از اوایل ماه ژوئن و این گزارش در کشاورز از ورشکستگی ممکن است.

Wall Street Banks Are Starting To Give Up On Lending To Farmers - The Reports

فروش محصولات مانند دانه های سویا کاهش یافته است به طور قابل توجهی پس از چین و مکزیک اعمال تعرفه در اقدامی تلافی جویانه به آمریکا و عوارض بر کالاهای خود را. تجارت جنگ تلفات تشدید در حال حاضر تیره و تار در بخش تحت فشار "سال جهانی بیش از عرضه بیش از حد و کم قیمت کالاها است."

فصل 12 ورشکستگی براده برای کشاورزان کوچک بودند تا از 361 براده در سال 2014 به 498 در سال 2018 است.

مینیاپولیس-سنت پل منطقه ورشکستگی وکیل باربارا مه گفت:

"تلفن من زنگ به طور مداوم. این همه کشاورزان است. خود بانک ها خواستار وام و برش آنها را خاموش."

در همان زمان نظرسنجی ها نشان می دهد که تقاضا برای مزرعه اعتباری است که در حال رشد. تقاضا ترین تلفظ در میان میانه دانه سويا و تولید کنندگان. داشتن گزینه های کمتر به قرض گرفتن می تواند تهدیدی برای بقای بسیاری از مزارع به ویژه هنگامی که درآمد قطع شده است در نیمی از سال 2013.

گوردون giese مراجعه کنید یک 66 سال از لبنیات و ذرت کشاورز در Mayville, ویسکانسین بود مجبور به فروش بیشتر از گاو خود را در خانه رعیتی و حدود یک سوم از زمین های خود را در سال گذشته برای پرداخت کردن بدهی خود را تعهدات.

Wall Street Banks Are Starting To Give Up On Lending To Farmers - The Reports

او گفت:

"اگر شما هر گونه نشانه ای از مشکل بانک ها نمی خواهند به کار با شما. من نمی خواهم به خارج شدن از کشاورزی, اما ما ممکن است مجبور به."

میشل بومن یک فرماندار در ایالات متحده فدرال رزرو به نام کاهش درآمد مزرعه یک "مشکل echos از سال 1980 مزرعه بحران".

بین پایان 2015 و 31 مارس این سال JP Morgan افت ارزش خود در مزرعه منابع وام 22 درصد و یا $245 میلیون. سرمایه یک مزرعه-وام منابع در FDIC بیمه واحد کاهش یافت و 33% بین پایان ماه مارس 2015 و 2019. U. s. Bancorp را 25 ٪ کاهش یافت. وام های کشاورزی در BB

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..