چرا کارداشیان طرفداران فکر می کنم Scott Disick کلید پایین تا به احساسات برای Khloe

طرفداران Keeping Up With the Kardashians می دانیم که Khloe Kardashian and Scott Disick دوستان خوب — واقعا دوستان خوب. که به نظر می رسد کمی عجیب و غریب به برخی از مردم با توجه به این که Disick استفاده می شود در یک رابطه جدی با Khloe خواهر Kourtney Kardashian. می تواند وجود دارد مخفیانه چیزی رمانتیک در بین Disick و Khloe Kardashian?

Scott Disick می خواهد بهترین ها را برای Khloe Kardashian

Why Kardashian Fans Think Scott Disick Low Key Has Feelings for Khloe - The Reports Khloe Kardashian | نیکول Weingart/E! سرگرمی/NBCU عکس بانک از طریق گتی ایماژ

کارداشیان تا به حال قلب او شکسته تر در چند سال گذشته از بسیاری از زنان در طول عمر. مهمترین توسط شوهر سابق او را Lamar Odom که فریب خورده او را چندین بار و سپس پدر از دخترش تریستان تامپسون که او نیز فریب خورده او را با یک دوست نزدیک از خانواده است.

Disick متنفر تماشای کارداشیان رفتن را از طریق تمام این دل شکستگی است. به گزارش MSN از یک منبع به ما گفت هفته: "او همیشه نگاه Khloé به عنوان یک خواهر و او او را دیده اند و سوخته توسط مردان در طول سال و از او متنفر است که برای او. هر کس امیدوار بود که با تریستان بودن پدر دختر او را از آن کار می کنند ، اسکات همواره یک نقطه نرم برای Khloé و او برای او با وجود هر گونه تلاش است که او تا به حال ممکن است شخصا و یا با Kourtney و خانواده در گذشته است. او همیشه وجود دارد برای او و در زمان خود از نیاز او همیشه وجود دارد خواهد بود برای او."

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..