تجارت جنگ اسپرز بزرگترین De-جهانی شدن تغییر پس از جنگ سرد

  • by Tyler Durden , Aug 10, 2019
  • 16

از طریق چرخه اقتصادی موسسه تحقیقات (ECRI),

از یک دفتر کار در تیخوانا, مکزیک, Roberto Durazo سرمایه گذاری شده است یکی از بزرگترین تغییرات در تجارت جهانی پس از پایان جنگ سرد است.

شرکت خود Ivemsa کمک شده ده ها تن از شرکت های حرکت کارخانه های خود را از چین و دیگر نقاط آسیا و به مکزیک به کالا به فروش می رسد در داخل کشور و در ایالات متحده است. عامل در آنچه شناخته شده به عنوان "پناهگاه صنعت" شرکت هایی مانند Ivemsa کمک شرکت های بین المللی کار در مکزیک بدون نیاز به حفظ یک نهاد قانونی است.

"ما به صحبت بسیاری از شرکت ها از آسیا که علاقه مند هستند در مکزیک به عنوان یک پلت فرم برای تولید و ارسال محصولات خود از شمال به ما – که واقعا در آن بازار است" Durazo گفت.

"بسیاری از خودروسازان در حال انجام کسب و کار در اینجا برای مثال کیا موتورز از کره جنوبی تاسیس یک مرکز در مکزیک است. و آنها نقل مکان کرد و حداقل 30 از تامین کنندگان خود را از آسیا به مکزیک. تامین کنندگان کلیدی خود را به دنبال آنها است چرا که اگر آنها نمی, آنها ممکن است از دست دادن کسب و کار است."

این مثال نشان میدهد گسترده تر جنبش که predates جنگ تجاری بین چین و آمریکا, اما یکی که کارشناسان در حال حاضر می گویند غیر قابل برگشت است. پس از چند دهه که در آن جهانی شدن به نظر می رسید به یک نیروی غیر قابل توقف جنگ تجارت شتاب دگرگونی کامل تجارت جهانی نسبت به یک مطلب تکه تکه مدل و Durazo عامل در زمین صفر است.

بعد از سال 1990 روند جهانی شدن رانده شد با ادغام نیروی کار ارزان از بازارهای در حال ظهور مانند چین و هند و اتحاد جماهیر شوروی سابق بلوک ملل به اقتصاد جهانی است. این سود بود فرسایش به این کم هزینه مراکز توسعه یافته و کارگران کارخانه خواستار جبران بهتر.

Trade War Spurs Biggest De-Globalization Shift Since The Cold War - The Reports

یک McKinsey Global Institute مطالعه منتشر شده در این سال نشان داد که "کم مهارت نیروی کار تبدیل شده است کمتر به عنوان یک عامل مهم تولید است. بر خلاف ادراک تنها حدود 18 درصد از جهانی تجارت در حال حاضر محور کار-هزینه آربیتراژ".

در "فاز اول جهانی شدن سن جرم ساخت" Seong گفت: شرکت می تواند کشتی فله محصولات از A به B اما مشتریان در حال حاضر پیچیده تر تقاضا برای محصولاتی مانند پوشاک و الکترونیک. ظهور بسیار سفارشی محصولات بدان معنی است که اگر تولید کنندگان می خواهید به سرعت واکنش نشان می دهند به تغییرات در تقاضای مصرف کننده کوتاه زنجیره تامین ضروری است.

خطرات سیاسی و هزینه های مالی این جنگ تجاری در طول سال گذشته تنها خدمت به تشدید برخی از کارشناسان خواستار یک "بالکانیزه" یا "deglobalization" از زنجیره تامین با شرکت به دنبال تولید و نزدیک به بازارهای مصرف برای جلوگیری از عدم قطعیت در تغییر محیط تجاری و همچنین برای کاهش هزینه های تعرفه.

"شرکت در سطح جهانی دنبال شده است در روند منطقه گرایی. بنابراین شما در حال گرفتن سرمایه گذاری را به شرق اروپا برای تامین [اتحادیه اروپا] و سرمایه گذاری رفتن به مکزیک به آمریکا گفت:" جان ایوانز مدیر عامل Tractus, آسیا, که همچنین با این نسخهها کار با کسب و کار جابجایی از چین است.

در همان زمان و مکان که قبلا باغ پایین-هزینه های تولید در حال تبدیل شدن به پر جنب و جوش در بازارهای مصرف است. که میلیون ها نفر پیوستن به صفوف طبقات متوسط در چین و هند و آسیای جنوب شرقی و بسیاری از شرکت ها در حال انتخاب به موضعی زنجیره تامین برای خدمات آنها.

در چین در حالی که تولید کنندگان ترک کرده اند تا در خیل کسانی که مایل به ادامه خدمت به 1.4 میلیارد مصرف کننده بازار در حال نگه داشتن تولید خود را نزدیک به خانه. این آشکار است هنگامی که به دنبال در بازار خودرو, که در آن شرکت های مانند Changan Ford تولید در اعداد بزرگ در چین برای برآوردن تقاضای داخلی. این گیاهان صادرات بسیار کمی به ما, به عنوان مثال.

"خودرو که [قبلا] صادر شده به چین به طور فزاینده ای تولید شده در داخل کشور به منظور جلوگیری از تعرفه. تعرفه ها در حال ساخت شرکتهای واردات خودرو به بازار, اما تولید در داخل کشور گفت: لایحه روسیه و بنیانگذار شانگهای-بر اساس مشاوره Automobility.

Lakshman Achuthan از بنیانگذاران چرخه اقتصادی موسسه تحقیقات (ECRI) امتیاز به کاهش در صادرات به نسبت تولید ناخالص داخلی (GDP) در چین و هند است که به احتمال زیاد به ارائه موتورهای اصلی رشد جهانی در دهه های آینده "تا حدودی به دلیل افزایش مصرف کنندگان داخلی و همچنین به عنوان در حال رشد اهمیت غیرتولیدی".

Trade War Spurs Biggest De-Globalization Shift Since The Cold War - The Reports

"در واقع صادرات سهم از تولید ناخالص داخلی کاهش یافته است بیش از 37 درصد در پایان سال 2006 به کمتر از 20 درصد امروز در چین و از نزدیک به 29 درصد از هفت سال پیش به حدود 20 درصد در هند. این روند به زودی معکوس دوره," او گفت:. منطقه ای مراکز بهره مند خواهند شد از این به عنوان مورد با مکزیک و ویتنام که اغلب به عنوان "برنده" از سال اول جنگ تجاری.

آمار و ارقام به تازگی منتشر شده توسط اداره آمار ایالات متحده نشان داد چقدر مکزیک تولید پایه است که تورم توسط تجارت جنگ است. در ماه مه, کسری تراز تجاری ایالات متحده با مکزیک بود بالاترین ماهانه خواندن رکورد در ایالات متحده$9.6 میلیارد دلار با واردات از آن همسایه جنوبی افزایش به بیش از دلار 32 میلیارد دلار در طول ماه. در ضمن ویتنام گزارش رشد تولید ناخالص داخلی در نیمه اول سال بود 6.8 درصد نمیتواند تولید و صادرات است.

اما در کوتاه مدت مورد ویتنام متفاوت از آن در دراز مدت مسیر. مقدار ساخته شده است از مهاجرت از تولید از چین و ویتنام و پس از شروع این سال صادرات آن به ما رسید و تقریبا 40 درصد. این نشان می دهد که بسیاری از شرکت ها با استفاده از ویتنام به عنوان وسیله ای برای اجتناب از تعرفه ها اما این است که نه یک راه حل پایدار با توجه به اینکه ویتنام ظرفیت برای حمایت از تولید است که در حال حاضر در یک نقطه شکستن با زمین و نیروی کار قیمت در حال افزایش سریع است.

به جای ویتنام و اندونزی مشاهده شده است به عنوان یک منطقی در دراز مدت پایه تولید برای شرکت های خدماتی جنوب شرقی آسیا در بازار به ویژه با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حلق آویز تهدید از ما تعرفه بیش از ویتنام است.

در ضمن فن آوری همچنان به توسعه deglobalization تبدیل خواهد شد بیشتر ریشه دوانده. با هوشمند تولید و پیشرفته رباتیک آن کمتر می شود مهم به شیر کم هزینه نیروی کار در دور گوشه و کنار جهان است.

"این روند به احتمال زیاد ادامه خواهد داد اما این شغل دور ممکن است در تعداد کمتری نیاز بسیار بیشتر آموزش و پرورش و سطح مهارت" گفت: Achuthan از ECRI. این به این معنی است که باید برگ برنده موفقیت در آوردن تولید بازگشت به کشور کار ایجاد چشم انداز خواهد شد تا حد زیادی کاهش یافته است.

نوآوری های دیگر نیز بیشتر کوتاه و کوچک شدن زنجیره تامین است. وسایل نقلیه الکتریکی به عنوان مثال نیاز به اجزای کمتری از همتایان سنتی خود را در نتیجه تغلیظ زنجیره تامین. با ظهور چاپ 3D کارخانه می تواند به لحاظ نظری چاپ آنچه آنها نیاز دارند به صورت محلی و در نتیجه کاهش حجم تجارت و عمیق تر شدن خطوط بالکانیزه.

اما در حال حاضر بازسازی است که هنوز یک کار در حال پیشرفت است و شرکت هایی مانند Ivemsa و Tractus, آسیا میگردند.

Ivemsa را Durazo اما صحبت می کند مانند یک مرد است که در حال حاضر دیدم آینده از طریق چشم از مشتریان خواستار

"چند ساعت طول مرز است و هیچ چیز در مقایسه با چند هفته از آسیا" او گفت:.

"اما شما می توانید تصور کنید که برای مشتریان همیشه وجود دارد چیزی که بعد از. اگر شما این کار را در چند ساعت پس از آن شما فقط می خواهید آن را در چند دقیقه. شما آن را انجام دهید چند دقیقه آنها می خواهند آن را در چند ثانیه. بنابراین این چیزی است که ما رو به حق است؟"

* * *

کلیک کنید در اینجا به نقد و بررسی ECRI اخیر در زمان واقعی ضبط آهنگ است. برای کسب اطلاعات در ECRI خدمات حرفه ای با ما تماس بگیرید. Follow @businesscycle در توییتر و LinkedIn.

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..