پلوسی می گوید او انجام می شود صحبت کردن در مورد گوشت گاو با AOC

  • by Tyler Durden , Aug 10, 2019
  • 10

نانسی پلوسی که در معرض سرکش کنگره اسکندریه Ocasio-Ortez به این 'تهمت درمان'.

پس از AOC دوباره حمله او در مصاحبه با واشنگتن پست پلوسی گفت: در طول او به طور منظم نشست خبری روز چهارشنبه که او انجام شده است صحبت کردن در مورد شهر نیویورک در کنگره و او را "دختر" باند " از POC مترقی قانونگذارانتپه گزارش شده است.

Pelosi Says She's Done Talking About Beef With AOC - The Reports

پلوسی گفت: او می گفت که او چه می خواستم بگویم در یک بسته درب حزبی جلسه که در آن از او خواسته کسانی که در حضور و غیاب برای جلوگیری از حمله به اعضای حزب دیگر با آنها موافق نیست. سخنران شانه ای بالا انداخت و هر مرتبه که AOC یا سه نفر دیگر از اعضای 'پیراهن', ممکن است گرفته اند (برای ثبت: که شامل ماساچوست تشکر. Ayanna Pressley, میشیگان را رشیدا Tlaib و مینه سوتا را Ilhan عمر.

بخشی از انگیزه برای پلوسی را موعظه نظر از AOC را رئیس ستاد مقايسه جدید حزب دموکرات و آبی سگ به نرم افزار-segregationist جنوب دموکرات.

"آنها در زمان ارتکاب جرم چون من خطاب به درخواست اعضای من یک توییت توهین آمیز که یکی از اعضای دفاتر که اشاره ما آبی و سگ جدید ما حزب دموکرات اساسا به عنوان segregationists," پلوسی گفت. "اعضای ما در زمان ارتکاب جرم در آن است. من خطاب به آن. چگونه آنها را تفسیر و حمل آن به محل دیگری است."
 
"اما من قصد دارم به بحث در مورد آن را هر بیشتر"
پلوسی گفت. "من گفت: آنچه که من قصد دارم برای گفتن."

هر چند AOC روشن این هفته که او فکر نمی کند که پلوسی توسط یک نژادپرست یا 'نژادی animus' در مصاحبه با پست منتشر شده چهارشنبه AOC متهم پلوسی از 'singling از زنان از رنگ.

"هنگامی که این نظرات برای اولین بار شروع به من نوعی تفکر است که او در نگه داشتن مترقی پهلو در بیشتر از یک دست خود را از راه دور به منظور محافظت بیشتر از متوسط اعضای آن من درک" Ocasio-کورتز گفت. "اما مداوم singling ، آن را به یک نقطه که در آن فقط بی احترامی آشکار...صریح singling از تازه انتخاب شده از رنگ است."

پلوسی گفت: چندین دموکرات گرفته بود جرم در نظر از AOC ارشد از کارکنان و خواسته خود را به انجام چیزی است که به آن آدرس. البته این برای اولین بار گوشت گاو بین پلوسی و مسلما تنها افراد مشهور دموکرات در خانه. AOC لگد کردن دوره تصدی خود را در کنگره با پیوستن به تظاهرات کارگردانی در پلوسی و بارها مورد حمله قرار میانه رو دموکرات ها برای حمایت مدیکر برای همه و AOC سبز معامله جدید است.

و این به احتمال زیاد نمی تواند گذشته خود را تف کرد به عنوان AOC همچنان به کشیدن این حزب بیشتر به سمت چپ و به ترازی با آرمان های سوسیالیستی. پلوسی به صراحت رد سوسیالیسم و تایید سرمایه داری در سال گذشته در یک کلیپ که به طور گسترده ای منتشر شده توسط حاشیه سمت چپ. آنها هرگز او را ببخشد ،

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..