یک نهنگ است جمع نقره آتی

  • by Tyler Durden , Aug 10, 2019
  • 14

نوشته شده توسط Alasdair Macleod از طریق GoldMoney.com,

نقره اخیر قیمت عملکرد ناامید کننده بوده است. به طور معمول آن است که تقریبا دو برابر به عنوان فرار به عنوان طلا, تا زمانی که قیمت طلا افزایش می یابد 11 درصد آن را به عنوان پس دسامبر گذشته شما انتظار می رود نقره به افزایش حدود 20٪. به جای آن کاهش پیدا کند.

A Whale Is Accumulating Silver Futures - The Reports

هنگامی که ما حفاری به صورت هفتگی تعهد از معامله گران' گزارش پوشش Comex آینده ما چیزی بسیار عجیب و غریب در واقع.

بزرگترین چهار معامله گران به طور معمول شمش بانک ها و یا عمده تولید کنندگان مصون سازی آینده خروجی تقریبا همیشه در حال اجرا در برابر دلالان خرید. بیشتر صعودی دلالان هستند, بیشتر, کوتاه, انجام, چهار بزرگ به جای آنها. به همان اندازه آنها تنها خالص که دلالان بسیار ریزشی و در مجموع حاشیه ای طولانی و یا فوق العاده خالص. نه در حال حاضر به عنوان زیر نمودار از بزرگترین چهار معامله گران معاملات خالص را نشان می دهد.

A Whale Is Accumulating Silver Futures - The Reports

تعداد قرارداد یا خالص خرید و یا فروش خالص به دست آمده از غلظت نسبت هفتگی کوت منتشر شده است. میزان پوزیشن ایستاده است در یک رکورد یک حرکت که آغاز شده در مارس 2017 مشخص شده توسط فلش.

با توجه به غلظت نسبت به CFTC را توضیح یادداشت های دولت زیر:

"این گزارش نشان می دهد که در هر سنت از باز کردن بهره برگزار می شود بزرگترین چهار و هشت گزارش گران بدون توجه به اینکه آیا آنها به عنوان طبقه بندی تجاری و یا غیر تجاری. غلظت نسبت داده با معامله گر موقعیت در محاسبه ناخالص و ناخالص بر اساس و در خالص خرید و یا فروش خالص بر اساس. این "موقعیت خالص" نسبتهای محاسبه شده و پس از جبران هر معامله گر برابر و فروش ، یک گزارش گر با نسبتا زیادی متعادل پوزیشن های خرید و فروش در یک بازار واحد از این رو ممکن است در میان چهار و هشت بزرگترین معامله گران در هر دو ناخالص و ناخالص دسته ها اما احتمالا شامل نمی شود در میان چهار و هشت بزرگترین معامله گران در یک شبکه بر اساس."

بنابراین هر کسی می تواند یک بزرگ گزارش گر. ناخالص موقعیت شامل سابقه و معاوضه مختلف قیمت آتی نقره و ما نگرانی نیست. آن است که موقعیت خالص نسبت که مرتبط هستند. نمودار 1 در بالا است از چهار بزرگترین معامله گران خالص موقعیت خود را در بازار محاسبه شده بر این اساس است.

بعدی بزرگترین 4 معامله گران نیز می توان محاسبه با در نظر گرفتن غلظت نسبت هشت بزرگترین و کم کردن چهار تا از بزرگترین. معلوم می شود به عنوان انتظار می رود زمانی که طلا بسیار اشباع خرید نقره موقعیت بعدی بزرگترین و چهار در فروش خالص 40,305 قرارداد نزدیک به یک رکورد کوتاه است. دوم چهار دیدن قیمت ها به سختی منتقل شده و دلالان در مدیریت پول دسته هستند تنها نسبتا طولانی است. با وجود فردی خود را پوزیشن های آنها نمی دانند آنها حاد در معرض خطر قربانیان اصلی تحمل فشار.

آنها به نظر می رسد خوش غافل که آنها به عنوان یک گروه به بسیار بزرگتر خریدار در صفوف خود را. آن را قطعا ممکن است هیچ کس به انجام تجزیه و تحلیل پوشش داده شده در این مقاله از آنجا که تحلیلگران و معامله گران به ندرت نگاه غلظت آمار و ارقام. علاوه بر این همبستگی از مواضع بین چهار تا از بزرگترین و چهار بعدی اند و نه از نزدیک دنبال هر یک از دیگر برای برخی از زمان به عنوان نمودار 2 نشان می دهد که شاید هم تشویق می کند خوشنودی است.

A Whale Is Accumulating Silver Futures - The Reports

ما را به آن نقطه بعد از آن. اما تنها به تازگی است که دومین چهار را خالص کرده اند بیش از کسانی که از اول بزرگترین, چهار, و در حال حاضر ما می بینیم بزرگترین چهار معامله گران در حال ضبط طولانی در حالی که دومین چهار رکورد کوتاه است.

این اولین بار است که این اتفاق افتاده است. بعید به نظر می رسد که در شرایط عادی هر از بزرگترین هشت خواهد بود در حال اجرا در یک نقطه مخالف موقعیت تجاری به هفت نفر دیگر. Comex کار نمی کند مانند که شامل مجزا گروه بندی: تولید کنندگان و تجار مصون سازی خود را در آینده تحویل شمش بانک ها اقدام به عنوان بازار سازان و دلالان که در این قیمت ریسک با رفتن طولانی است. همه آنها تمایل به چوب در گروه خود انگیزه.

با توجه به این به طور معمول به حذف تفاوت ما احتمالا می تواند رد یک همکاری بین بیش از یک معامله گر. اگر دو یا بیشتر از تجار بزرگ بودند درگیر آن خواهد بود شناخته شده توسط خودیها و دیگر تجار بزرگ نمی خواهد در معرض خطر بودن ،

آن است که به احتمال زیاد تنها یک موقعیت به مراتب بزرگتر از نمودار فوق نشان داده شده بزرگترین چهار معامله گران را شامل سه بزرگ دیگر کوتاه. ما فقط می توانیم guesstimate اندازه آن است. اما اگر فرض کنیم که سه تن دیگر از بزرگترین معاملات در هماهنگی با دیگران ما گر ما نهنگ بسیار طولانی است در واقع. این موقعیت احتمالا آغاز شد و در مارس 2017, زمانی که جمعی بزرگ و چهار بودند خالص 39,215 قرارداد. این مشخص شده توسط فلش در نمودار 1 که در آن روند معکوس شود. اگر ما را که به عنوان نقطه شروع ما, ما می توانید ببینید که از 2 جولای (جدید ترین کوت آمار و ارقام) نوسان است حدود 50000 قرارداد. که نشانه ای از موقعیت بزرگ ما گر حسابداری برای بیش از 20 درصد از نقره را باز علاقه. پس هر قرارداد 5000 اونس, آن را نشان دهنده آنجا که 7,775 تن است که 28 درصد از 2018 جهانی معدن تولید 27,550 تن است.

در زمینه قیمت آتی نقره در بازار آن بزرگ است. اما بعید به نظر می رسد به تلاش برای گوشه نقره در بازار به دلیل Comex-ثبت نام خزانه باید در مورد 9,500 تن شمش نقره و LBMA خزانه در پایان ماه مارس تا به حال 36,195 تن است. به عبارت دیگر وجود دارد 1.66 بار سالانه معدن عرضه در این دو بز سیستم به تنهایی. داده سالم بز تامین کسی که تلاش برای تکرار از پناهگاه-شکار' تلاش برای گوشه بازار در سال 1979 اتحاد عظیم تپه به صعود به خصوص زمانی که چنین تلاش ممکن است خنثی توسط تنظیم کننده در حال تغییر قوانین.

قرار دادن پیچ بازار کنار ما همچنین می تواند حکومت بزرگ سفته بازان در نظر گرفتن زدن توپ نقره ای در. نگاهی به مدیریت پول دسته پوزیشن خالص به ما می گوید ما نهنگ وجود ندارد. و نه یک نهنگ این اندازه نشان می دهد در غیر-گزارش دسته یا نه.

A Whale Is Accumulating Silver Futures - The Reports

توسط یک فرایند از بین بردن آن به نظر می رسد مانند یک نهاد تجاری است که با استفاده از نقره برای ساخت مقاصد و مداوم است خریدار این فلز. این حس که یک خریدار مایل به پرچین در برابر آینده افزایش قیمت با رفتن طولانی آتی. این مورد آن است که یک کرگدن بزرگتر از هر فردی پردازنده. و است که منجر به یک نتیجه گیری: آن است که احتمالا مردم بانک مرکزی چین نهاد دولتی به اتهام مدیریت تمام چین نقره توزیع. اما با صرفا ضمنی مورد ما نیاز به شواهد بیشتری.

چرا دنباله از شواهد منجر به چین

در سال 2012, من در سخنرانی خود در یک کنفرانس در نیویورک که در آن تعدادی از نقره معدن minnows حال می ایستد و به امید جذب سرمایه گذاران است. من همه آنها را به ایجاد پاسخ به یک سوال ساده: آیا آنها کشتی خود را از نقره را که به آنها پرداخت می شود و هنگامی که?

دلیل پرسیدن این سوال وجود دارد اتهامات رفتن از راه دور در مورد اعمال تاریک JPMorgan دستکاری قیمت آتی نقره در بازار است. که نقره در بازار باز بود به دستکاری توسط بانک های بزرگ وجود دارد شکی نیست و جی پی مورگان بود قطعا یک نیروی عمده در نقره در بازار است. نه ظاهر می شود را معتبر اتهامات جدی Comex و CFTC به عنوان تنظیم کننده به تصور آنها تبانی با جی پی مورگان دادن کل داستان اضافی چرخش.

با این فرض که جی پی مورگان به سادگی می تواند سوار نعل بیش از CFTC و Comex rulebook بود واقعا ضعف در تئوری های توطئه است. ما همه آگاه از دوست صمیمی داری بین بانک ها و تنظیم کننده اما محدودیتهایی وجود دارد. خم تفسیر قوانین یک چیز است. وقیحانه شکستن آنها را به ایجاد بازارهای کاذب دیگری است.

وجود دارد شکی نیست جی پی مورگان تحت سلطه تجارت در Comex قیمت آتی نقره و احساس من بود آنها را برای اقدام قانونی مشتری جای خود را در تجارت کتاب است. این تایید شد که بلیت کارشناسی ارشد و سپس سر از جهانی کالاها در جی پی مورگان و یک فاجعه نقره پردازان توطئه یک ماه زودتر از نیویورک کنفرانس به یک مصاحبه که در آن او به وضوح اظهار داشت که جی پی مورگان عمل تنها برای مشتریان و اجرا نشد جهت موقعیت به عنوان اصلی.

اعتراض از نظریه پردازان توطئه قابل پیش بینی بود اما من آن را غیر ممکن است به این باور است که کارشناسی ارشد را به مصاحبه ای که به نظر می رسد برای هدف اصلی از رد این شایعات و پس از آن بگویید

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..