اپستاین نخبگان وال استریت روابط نازل شده در پرونده

  • by ladylove , Aug 10, 2019
  • 14

Epstein's Elite Wall Street Ties Revealed In Filing - The Reports

جفری اپستین ثروت شده است موضوع بحث پس از تبدیل شدن به شناخته شده به عنوان "میلیاردر پدوفیلیا" و مشابه دیگر monikers. شرح داده شده توسط دادستان این هفته به عنوان یک "مرد تقریبا نامحدود به معنی" 2011 SEC تشکیل پرونده ارائه شده از یک پنجره به مجرم جنسی ثبت شده نخبگان وال استریت, لینک, با توجه به بار مالی.

اپستاین که گرفتار یک خوش شانس شکستن تدریس خصوصی پسر استرنز رئیس آلن گرینبرگ قبل از پیوستن به شرکت در سمت چپ بانک سرمایه گذاری در سال 1981 به راه اندازی خود را مالی شرکت است. در حالی که او بنا به گزارش مدیریت پول برای میلیاردرهای برای دهه بسیاری از اپستین معاملات انجام شده در سایه.

2011 SEC تشکیل پرونده نشان می دهد که اپستین خصوصی برگزار شد شرکت مالی شرکت اعتماد گرفت 6.1 درصد از سهام خود در پنسیلوانیا بر اساس مبدل کاتالیزوری ساز های زیست محیطی راه حل های سراسر جهان (ESW) حمایت شده توسط Leon, سیاه, میلیاردر بنیانگذار آپولو مدیریت جهانی.

اپستین اتصال به سیاه و سفید را متوقف نمی وجود دارد - به عنوان سرمایه در خدمت به عنوان یک مدیر در لئون سیاه و بنیاد خانواده برای بیش از یک دهه تا سال 2012 با توجه به IRS براده. یک سخنگوی این بنیاد ادعا می کند که اپستاین استعفا کرده بود در ماه جولای سال 2007 که نام او ادامه داد: به نظر می رسد در IRS براده "با توجه به ضبط و خطا" برای مدت پنج سال. یک 2015 سند امضا شده توسط اپستین ارائه شده به بار مالی به نظر می رسد برای تایید این.

اپستاین نیز ساخته شده است ثروت خود را با Steven J. Hoffenberg و Leslie H. Wexner سابق از آنها به اعدام محکوم شد در حال اجرا یک غول Ponzi در طرح و دومی یک لباس نجیب زاده.

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..