مغلوب ساختن پیشی جستن سرشماری تابعیت سوال fiasco توضیح داد

  • by Andrew Prokop , Aug 10, 2019
  • 13
Trump’s census citizenship question fiasco, explained - The Reports

چه یک فاجعه است.

رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای اضافه کردن یک سوال در مورد شهروندی به 2020 سرشماری در نهایت در مورد به پایان ؟

روز پنج شنبه صبح وجود دارد و تاب گزارش می دهد که برنامه ریزی شده مغلوب ساختن پیشی جستن به تشدید جنگ جدید با صدور یک فرمان اجرایی را به مطمئن شوید که سوال — در حال حاضر مسدود شده توسط دیوان عالی کشور — گنجانده شده است.

در عین حال توسط, بعد از ظهر, ABC News گزارش شده است که تهمت بود در حال حاضر انتظار می رود به پایین — که او می خواهم خود پایان فشار برای اضافه کردن سوال به سرشماری و آن را اجرایی اقدام خواهد به جای دستور "وزارت بازرگانی به نظرسنجی مردم آمریکا در این سوال از طریق وسایل دیگر."

ما نمی خواهد برای مطمئن دانند تا زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن در اطلاعیه ای برنامه ریزی شده برای ساعت 5 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا.

اما backstory است که ماه گذشته رئیس دادگستری جان رابرتز جای تعجب دیوان عالی کشور پیوست چهار لیبرال ها برای جلوگیری از تابعیت سوال از سرشماری. این مشکل در هر رابرتز نبود سوال خود را — از آن بود که وزیر بازرگانی ویلبر راس به یک "ساختگی" توضیح برای اینکه چرا او انجام شد آن را به جای "اصل" است.

به نظر می رسید حداقل از لحاظ نظری ممکن است که دولت می تواند انجام بیش از رفتن را از طریق یک فرآیند جدید برای اضافه کردن سوال. که آیا آنها خواهد انجام شده است یک منبع از سردرگمی بیش از دو هفته گذشته. هر چند آن را به طور خلاصه به نظر می رسد دولت شد تا در تلاش وزارت بازرگانی حتی تایید آن آغاز شده بود چاپ سرشماری بدون سوال — مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس دستور داد تیم خود را (از طریق توییت) را فشار دهید بعد. در آنجا ثابت می شود یک میزبان از عملی و مشکلات حقوقی که تنها بدتر در روزهای اخیر هر چند برنامه ریزی برای حرکت رو به جلو است و در عین حال به تحقق.

بنابراین اگر مغلوب ساختن پیشی جستن می کند و پشت آن را می توان یک پیروزی بزرگ برای حزب دموکرات و فعالان که به چالش کشیده اند حرکت می کند و برای افرادی که به سادگی می خواهید سرشماری دقیق است. از جمله این سوال کارشناسان هشدار داده اند می تواند منجر به کاهش نرخ پاسخ در میان غیر شهروندان و لاتین (که بسیاری بر این باور بود که در واقع برگ برنده دولت را هدف).

معلوم نیست چه مقدار از تفاوت انداختن این سوال را اما به حدی است که این طرح به undercount به شدت لاتین متحده و در نتیجه مزیت جمهوری خواهان در آینده redistricting برای مجلس نمایندگان آن را به نظر می رسد که کشف و خنثی شده است — اگر این گزارش که مغلوب ساختن پیشی جستن است رها تلاش اثبات دقیق است.

آنچه را در قلب سرشماری تابعیت سوال جنجال

Trump’s census citizenship question fiasco, explained - The Reports اداره آمار آمریکا سوال مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد اضافه کردن به سرشماری.

سرشماری است که در حالت ایده آل قرار است به تعداد هر فرد ساکن در ایالات متحده — شهروندان غیر شهروندی ساکنان قانونی و غیر مجاز ساکنان. دولت نتایج مهم در تعیین چگونه بسیاری از صندلی های هر ایالت در مجلس نمایندگان و برای جمعیت مبتنی بر بودجه فدرال فرمول.

در علاوه بر این به استاندارد پایه جمعیتی سوالات مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواهد به سوال همه پاسخ دهندگان: این فرد یک شهروند ایالات متحده است ؟

وجود سابقه برای این

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..