ایالت نیویورک محافظت جفری اپستاین — نه قربانیان خود را

  • by Jane Coaston , Aug 10, 2019
  • 14
The state of New York protected Jeffrey Epstein — not his victims - The Reports

یک دادستان منهتن خواسته اپستاین به دریافت بالاترین سطح وضعیت مجرم جنسی. و اپستاین هرگز در با بررسی پلیس شهر نیویورک به عنوان مورد نیاز قانون است.

وزیر کار الکساندر Acosta مواجه شده است و انتقاد برای ساخت یک "یار مقابله" با محکوم مجرم جنسی جفری اپستاین که کاهش جدی حکم زندان در قاچاق جنسی اتهامات را به فقط 13 ماه در بال پالم بیچ زندان است. اما او نه تنها عدالت کیفری رسمی که موفق اپستین قربانیان.

Acosta در یک کنفرانس مطبوعاتی در واشنگتن روز شنبه با هدف دفاع از خود از منتقدان مانند مجلس نانسی پلوسی که نام او را به استعفا بیش از نقش خود در ایجاد این معامله. او ادعا کرد که آن را به بهترین نتیجه در دسترس در آن زمان به دلیل داوران کمتر حساس به اتهام تجاوز جنسی در قبل از#MeToo عصر و همچنین سرزنش اجرای قانون محلی مقامات.

اما مقامات محلی به ویژه کسانی که در نیویورک و در واقع باید جدی پرسش و پاسخ در مورد دست زدن به اپستین مورد. نیویورک دادستان سعی اپستاین از ثبت نام به عنوان یک سطح بالا مجرم جنسی و NYPD نگاه راه دیگر که او را نشان نمی دهد تا به دادگاه موظف check-ins مورد نیاز خود را از وضعیت مجرم جنسی — و این کار را برای هشت سال.

داستان از جفری اپستین نیست در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا بیل کلینتون. این داستان یک ثروتمند سریال درنده جنسی که کردم دور با جنایات دهه با کمک دو حزبی کادر از متحدان قدرتمند از جمله در دفاتر هستند که قرار است برای تحت تعقیب قرار دادن این گونه جنایات ،

منهتن دفتر دادستان منطقه سعی در کمک به جفری اپستاین بر اساس یک "اشتباه تفسیر"

در سال 2011 یک دادستان از منهتن دفتر دادستان منطقه ساخته شده فوق العاده استدلال قبل از منهتن دیوان عالی کشور در طول یک جلسه بیش از اپستاین که تا به حال مجرم به اتهام در فلوریدا از گرداندن مراکز فساد یک فرد زیر 18 سال برای فحشا و جنایت درخواست فحشا در سال 2008.

به گزارش نیویورک تایمز:

دادستان جنیفر گفنی خواسته یک قاضی برای کاهش آقای اپستین جنسیت-وضعیت مجرم به کمترین امکان طبقه بندی شده است که محدود به اطلاعات شخصی در دسترس عمومی خواهد بود و باید او را نگه داشته و از بودن ذکر شده در رجیستری از مجرم جنسی برای زندگی است.

عدالت اموزش Pickholz شدت رد درخواست و ابراز بی اعتقادی است که دفتر دادستان منطقه خواهد استدلال می کنند در حمایت از یک مرد متهم به تعرض جنسی ده ها تن از دختران نوجوان در فلوریدا.

"من باید به شما بگویم من کمی ضعف از آنجا که من هرگز دیده می شود یک دفتر دادستانی انجام هر چیزی شبیه به این" قاضی گفت: خانم گفنی.

این تلاش نه فقط تعجب آور آن به طور مستقیم در تضاد نیویورک هیئت بازرسان از مجرم جنسی' ارزیابی اپستاین که هیئت مدیره به عنوان یک خطر مجرم جنسی برای اقدامات خود در فلوریدا. منهتن در منطقه وکیل سایرس ونس گفت: بعد از آن که درخواست برای کاهش اپستین وضعیت مجرم جنسی یک اشتباه بود گفت: در یک جلسه مطبوعاتی که تابستان "در رسیدن به این نتیجه, مردم ظاهرا متکی بر ترکیبی از یک اشتباه تفسیر حاکم بر استانداردهای قانونی و مشخصی دست دوم اطلاعات در مورد فلوریدا مورد است."

اشتباه یا نه, ونس جهانی مواجه سوالات بیش از آن دادستانی قبل از تصمیم گیری در موارد درگیر قدرتمند و به خوبی متصل شده است. در واقع ونس را تحت بررسی بود سال گذشته توسط ایالت نیویورک برای او تصمیم به تعقیب Harvey Weinstein در اتهام سوء رفتار جنسی (با وجود ضبط Weinstein اعتراف به اتوبوس یک زن) قبل از پرس و جو که بود متوقف شد. و در سال 2012 ونس کاهش یافته و رسیدگی به Ivanka و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور به اتهام گمراه کننده محل سکونت خریداران پس از دریافت گزارش یک بازدید از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی وکیل مارک Kasowitz.

به عنوان یک مجرم اپستاین قرار بود برای بررسی در با NYPD. او این کار را نکرد.

با توجه به وزارت امور خارجه نیویورک از عدالت کیفری خدمات مجرم جنسی ثبت شده باید چندین تعهدات اساسی از جمله:

گزارش سالانه که در آن زندگی می کنند با ورود و بازگشت سالانه تایید فرم به DCJS ظرف مدت 10 روز پس از دریافت آن است.

اطلاع DCJS در نوشتن آدرس جدید بعد از 10 روز پس از حرکت.

گزارش در فرد به یک پلیس محلی آژانس به یک زمان عکس گرفته شده هر سه سال (سطح 1 و 2 مجرم) و یا هر سال (سطح 3 مجرم)

اطلاع DCJS در نوشتن از هر موسسه آموزش عالی آنها حضور, ثبت نام, زنده یا شاغل. هر گونه تغییر در وضعیت گزارش باید به DCJS بعد از 10 روز پس از تغییر.

ارائه در نوشتن و ارائه دهندگان خدمات اینترنت, اینترنت, صفحه نام و e-mail accounts.

سطح 3 مجرم و مجرم با یک درنده جنسی تعیین باید شخصا تایید آدرس خود را هر 90 روز با اجرای قانون است. اجرای قانون ممکن است در آن زمان عکس یک سطح 3 مجرم در صورتی که مجرم ظاهر تغییر کرده است.

اما اپستاین سطح 3 مجرم جنسی ثبت شده نمی تعهدات خود را تحت این قوانین چیزی است که در نتیجه عادی مجرم بودن به زندان فرستاده شود. برای مثال او قرار بود برای ثبت آدرس خود در فرد در هر 90 روز آغاز در سال 2011 به این معنی است که او باید گزارش خود را در آدرس فرد 34 بار.

او هرگز.

گزارش نیویورک پست پیدا کردم که اپستاین هرگز در با بررسی NYPD و هرگز تایید آدرس خود را به عنوان قانون تصریح می کند. حداقل تیم او قطعا می دانست که در این مورد نیاز — در همان جلسه که در آن یک دادستان منهتن اقدام به دریافت اپستین وضعیت مجرم جنسی را کاهش داده و قاضی Pickholz گفت: نقطه خالی که اپستاین خواهد نیاز به ثبت نام در فرد با اجرای قانون در هر 90 روز:

NYPD پلیس اختصاص داده شده برای مانیتور اپستاین بارها شکایت به ونس را Sex Crimes Unit که اپستاین نبود در انطباق با توجه به یک منبع آشنا با این موضوع.

اما دادستان گفت: پلیس تنها به ارسال اپستاین یک نامه یادآوری او را از خود گزارش مورد نیاز است.

به جای ثبت نام در هر 90 روز به عنوان یک سطح 3 مجرم جنسی, اپستاین با حضور فیلم برای اولین بار و به میزبانی مهمانی های شام برای ثروتمند و مشهور, در حالی که گفته می شود ساخت یک خانه گنج مستهجن شامل زنان جوان بسیار با سی دی تحمل دست نوشته های برچسب مانند "متفرقه گوناگون 1" و "دختر عکس برهنه."

و این سازمان وظیفه حفاظت از این مکان از اپستاین هیچ چیز نیست.

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..