سلول انفرادی موثر نیست. به همین دلیل نیوجرسی تصویب یک قانون برای محدود کردن آن است.

  • by Catherine Kim , Aug 10, 2019
  • 12
Solitary confinement isn’t effective. That’s why New Jersey passed a law to restrict it. - The Reports

نیوجرسی در حال حاضر محدود سلول انفرادی به حداکثر 20 روز متوالی.

نیوجرسی لیبریا فیل مورفی فقط امضا مترقی ترین قانون گذاری اصلاحات به عمل سلول انفرادی در ایالات متحده است.

قانون به شدت محدود سلول انفرادی به حداکثر 20 روز یا 30 روز و در مجموع طی 60 روز — کاهش زیادی از نامحدود جملات داده شده به زندانیان در گذشته است. این لایحه در ابتدا فرستاده شده به مورفی میز در تاریخ 20 ژوئن پس از آن با تصویب شد نمایندگان مجلس.

این قانون همچنین محدود جداسازی "جمعیت های آسیب پذیر" از جمله افراد جوان زیر 21, سالمندان بیش از 65 افراد با ذهنی و یا معلولیت های جسمی به طور جدی بیمار زندانیان زنان باردار و اعضای جامعه تجاوز. و از آنجا که قانون به دنبال افزایش نظارت وزارت اصلاحات است که موظف به ارائه کامل مستندات و داده های آن با استفاده از سلول انفرادی.

این اولین بار نیست نیوجرسی تحت فشار قرار دادند برای محدودیت در سلول انفرادی: مشابه اندازه گیری معرفی شد و به تصویب قانونگذاران در سال 2016. آن بود وتو توسط جمهوری سابق رژیم صهیونیستی. کریس کریستی که خوار این لایحه را حامیان مالی در سوزان نامه فرستاده شده به دولت را در مجلس سنا است.

"این است که یک لایحه," او نوشت. "این است که یک بیمار مطلع با انگیزه های سیاسی مطبوعاتی با نخست اسپانسر [بهداشت ، ری corey bender] که بار دیگر ثابت می کند که او هیچ ایده ای در مورد اجرای قانون و یا آنچه در حال انجام است توسط بخش او پیشنهاد بیشتر تنظیم."

او در ادامه به دولت است که در نیوجرسی عمل نمی کند سلول انفرادی و تنها نگه می دارد و زندانیان در "تخصصی تفکیک واحدهای مسکن" پزشکی و یا دلایل ایمنی. با این حال گزارش ها از دانش آموزان برای زندان آموزش و پرورش و اصلاحات یک دانشگاه پرینستون, گروه دانشجویی, نشان می دهد که این واحد که از نزدیک شبیه سلول انفرادی بودند و در درجه اول به عنوان یک رشته اندازه گیری — بر خلاف آنچه کریستی بود که ادعا کرد. آنها همچنین نشان داد که در ماه دسامبر 2015, 92 درصد از 1,015 زندانیان بودند که جدا نگه داشته شدند در این تفکیک واحد برای 30 روز یا بیشتر طول بکشد.

این است که چرا قانون گذاران دوباره به راه افتادند همان لایحه پس از مورفی یک دموکرات که به شدت مبارزه کرد و در عدالت کیفری اصلاحات آن در سال 2018 است. حتی با مترقی فرماندار و دموکراتیک اکثریت در سنا و مجمع عمومی عبور بیل در اعتراض به اصلاحات بخش شده است آسان نیست. قانونگذاران و فعالان مجبور به سازش: در ابتدا این لایحه به نام به حال برای محدود کردن سلول انفرادی به حداکثر 15 روز — محدودیت انتخاب شده چون هر چیزی فراتر از آن است که می تواند باعث برگشت ناپذیر آسیب های روانی با توجه به سابق سازمان ملل متحد گزارشگر ویژه در مورد شکنجه خوان مندز.

در عین حال حتی با سازش از 20 روز به جای 15 لایحه یک پیروزی نمادین — به خصوص برای کسانی که هنوز در سلول انفرادی — گفت: عدالت Rountree سابق نیوجرسی زندانی که به سر برد و در مجموع پنج سال در سلول انفرادی قبل از اینکه منتشر شد.

"بسیاری از [زندانی] مردم آنها را باور نمی در هر یک از این. آنها فکر نمی کنم هیچ چیز به تغییر" او گفت:. "بنابراین ما امید را به مردم بدهد که ندارد و امید است."

روحی و روانی آسیب سلول انفرادی در حال حاضر به خوبی مستند

در آمریکا حداقل 61,000 مردم برگزار می شود در سلول انفرادی در هر روز داده می شود. آن است که یک عمل گسترده اما بیش از چند دهه گذشته تعدادی از مطالعات نشان داده اند منفی اثرات روانی سلول انفرادی اغلب غیر قابل برگشت است.

در حالی که این ممکن است واضح به نظر می رسد که تنهایی اغلب منجر به افسردگی و اختلالات خلقی مزمن و انزوای اجتماعی در واقع مغز را تغییر می دهد. هیپوکامپ که کنترل یادگیری و حافظه و آگاهی فضایی در اندازه کاهش می یابد با توجه به عصب شناسی النا بلانکو-سوارز. در ضمن آمیگدال — واسطه از احساسات از جمله ترس و اضطراب نشان می دهد فعالیت بیشتر. یک دوره طولانی از انزوای اجتماعی می تواند در نهایت منجر به کاهش سلول های عصبی.

چنین مدت طولانی از انزوا در نهایت می تواند فشار زندانیان را انتخاب شدید. به عنوان استفانی Wykstra نوشت: برای بورسی:

یاس و نومیدی است که مردم احساس می کنند در سلول انفرادی می تواند منجر به روانی شکست خودآزاری و خودکشی. یک مطالعه 2014 از شهر نیویورک زندان متوجه شد که در حالی که تنها حدود 7 درصد از مردم به صرف زمان در سلول انفرادی آنها اختصاص نزدیک به نیمی از تمام اعمال بالقوه کشنده خود آسیب برساند. مطالعات نشان داده است که یک چهارم از خودکشی (یا حتی بیشتر) پشت میله های زندان رخ می دهد در سلول انفرادی.

حافظه سلول انفرادی هنوز هم زندگی با لیدیا تورنتون که قبلا زندانی گناهکار در نیوجرسی که صرف نه ماه و نیم در انزوا. او گفت: سخت ترین بخشی از سلول انفرادی بود و درماندگی. این بود مخصوصا زمانی که او محبوس در سلول او در حالی که زندانیان در نزدیکی تلفن همراه را تهدید می کند به خود آسیب — چیزی است که اتفاق افتاده است بیشتر از یکی فکر می کنم او گفت:.

"شما برای یک گارد," او گفت:. "شما سعی می کنید برای متقاعد کردن آنها را بررسی کنید. شما همه چیز شما می توانید انجام دهید. و سپس شما دعا می کنم. هر چه بالاتر از قدرت خدا و یا خدای شما ایمان شما دعا می کنم. چون مطلقا هیچ چیز دیگری می توانید انجام دهید."

تورنتون است که در حال حاضر یک عدالت کیفری فعال گفت: سلول انفرادی او تغییر کرده است: جمعیت زیادی در حال ناراحت کننده و برای تلفن های موبایل بوق ماشین او را به پرش. او بداند و خودش را خوشبخت تر از دیگران هر چند

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..