آتش بس بیش از ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته تحریم های جدید در پکن بیش از ایران واردات نفت

  • by Tyler Durden , Aug 10, 2019
  • 13

یک بار دیگر به نظر می رسد رابرت Lighthizer و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تجارت شاهین جناح برنده بیش از متوسط بیشتر مشاوران. تنها یک هفته پیش به گزارش ظاهر ادعا ما ممکن است معاف چین از تحریم ایران به خاطر ترس است که ما هیچ چاره ای جز سرکوب در غیر این صورت (پس از پکن روشن ساخته است که دقیقا چگونه آن را احساس می کند در مورد واشنگتن دیکته که کشورهای آن تجارت).

در حال حاضر این ایده بود که تحت فشار قرار دادند توسط ارشد مقامات وزارت امور خارجه بوده است رها شده و با توجه به سیاسی گزارش. در عوض ارشد مقامات دولت معتقدند هیچ اجتناب از این واقعیت است که پکن بارها نقض ممنوعیت واردات نفت خام ایران.

Ceasefire Over? Trump Demands New Sanctions On Beijing Over Iranian Oil Imports - The Reports

از آنجا که این گروه از چین hawks در شورای عالی امنیت ملی در حال حاضر هل دادن برای ما به سیلی ثانویه تحریم بر کسب و کار. تاکتیک های تهاجمی مثل این بود مسلما غرق به تازگی احیا شده و هنوز هم بسیار ظریف 'تجارت بس' میانجیگری بین تهمت و یازدهم در اوزاکا.

شما ممکن است به یاد داشته باشید دقیق تخلف در سوال. در ماه ژوئن یک تانکر حمل تا یک میلیون بشکه از نفت ایران را از منوی view در نزدیکی چینی شهرستان بندر چینگدائو. قانونگذاران جمهوریخواه کنگره شکایت کرده و خواستار آن است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فشار پکن برای جلوگیری از این خرید. چین بعد از استقبال دوم دسته ای از نفت ایران پس از چشم پوشی منقضی شده است.

مشکل این است که پکن تمرد است تضعیف تلاشهای دولت برای رانندگی ایران و صادرات به صفر صریح هدف از مشاور امنیت ملی جان بولتون و دیگر هزارهها.

بنابراین در اینجا ما با هزارهها و تجارت hawks به احتمال زیاد هر دو در توافق رئیس جمهور و رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد مقاومت برای جلوگیری از شاش کردن یازدهم و پایان دادن به مذاکرات. پس از همه, پکن است که هنوز هم در انتظار اقدام عملی از ما روی Huawei.

بحث داخلی نیز می آید در لحظه مخاطره آمیز برای ایران است. جمهوری اسلامی فقط متهم به تلاش برای به دست گرفتن انگلستان تانکر نفت در قصاص برای تصرف دو تانکر حامل نفت خام ایران. و جمهوری اسلامی را تهدید به غنی سازی خود را در حال رشد ذخایر اورانیوم فراتر از 20 درصد آستانه مصرف آن نزدیک به درجه سلاح (هر چند هنوز هم به دور از 90 درصد مورد نیاز برای ساخت یک بمب), قطعا کمک نیست.

ما مقامات ناودان ایران "هسته ای اخاذی" در نشست آژانس بینالمللی انرژی اتمی در روز چهارشنبه. و بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که "تحریم ها به زودی افزایش یافته است."

تا آنجا که به رابطه با چین می رود, تماس ساخته شده بود از طریق تلفن بین مذاکره تیم در اوایل این هفته اما تاریخ یک فرد در نشست هنوز مشخص نیست و در برخی از رئيس جمهور در مدار در حال حاضر پیش بینی می کند که مذاکرات را بکشید تا سال آینده حداقل.

مگر اینکه مغلوب ساختن پیشی جستن می کند تصمیم می گیرید سعی کنید و پکن بیش از آن نفت خام ایران واردات است.

اما هی - در این مرحله trashing معامله تجاری ممکن است تنها راه برای اطمینان از تغذیه ارائه 50 bp رای ناز این ماه است. در این مرحله هر کسی که شده است تماشای بازار طی چند روز گذشته احتمالا می داند که کاهش نرخ بهره است جایگزین تجارت جنگ به عنوان تنها چیزی که بازار در مورد مراقبت.

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..