کالیفرنیا وزیر امور خارجه: مغلوب ساختن پیشی جستن نه حاکم کردن مهاجرت نفر در سرشماری حوادث

  • by Danielle McLean , Aug 10, 2019
  • 14

کالیفرنیا وزیر امور خارجه ادعای اداره آمار ایالات متحده دریافت کرده است و نه هر گونه تضمین می کند که مقامات مهاجرت نمی خواهد هدف مهاجران مستند نشده در حوادث است که ترویج مشارکت در سرشماری سال 2020.

الکس پدیللا است که دولت رئیس انتخابات رسمی گفت ThinkProgress او پرسید که آیا تهمت و دولت را هدف مهاجران مستند نشده در چنین دولت-حمایت اتفاقات در طول یک ماه ژوئن 4 جلسه با آلبرت Fontenot, دانشیار مدیر اداره سرشماری بمدت ده سال برنامه.

با توجه به Padilla, Fontenot به او گفت که دفتر "خواسته بود" اما تا به حال دریافت نکرده اند هر برگردانند. پدیللا است پس از رسیده به اداره آمار برای پاسخ در نوشتن است اما هنوز پاسخ دریافت نکرده.

"من هرگز انتظار می رود که من را به سوال بپرسید چون من قرار نیست هر چیزی گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن به ارعاب و یا ترساندن مردم از شرکت در سرشماری" زیدیه گفت.

"بنابراین سوال پرسیدم و مطمئن شوید که به اندازه کافی آنها تا به حال در مورد آن فکر کرد و از آنها پرسید و آنها را تضمین یا اطمینان," او اضافه شده است.

قانون اساسی نیاز به دولت را به حساب همه مردم زندگی در ایالات متحده آمریکا هر 10 سال — بررسی تاثیر می گذارد که چگونه کنگره و قوه مقننه منطقه نقشه کشیده می شوند و چگونه میلیاردها دلار در بودجه فدرال تقسیم می شوند.

اما تهمت و دولت شده است به طور فعال در تلاش برای تضعیف خانواده های مهاجر و مردم از رنگ از شرکت در شمارش به طوری که جمهوری خواهان می تواند به دست آوردن لبه در طول 2021 redistricting روند.

مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به صدور یک فرمان اجرایی در روز پنج شنبه نیاز به وزارت بازرگانی برای به دست آوردن تابعیت داده ها از طریق وسایل دیگر پس از دادگاه عالی در ماه گذشته مشخصی دولت را تلاش برای اضافه کردن یک تابعیت سوال سرشماری. این سوال بود که انتظار می رود به علت یک undercount از 9 میلیون نفر تحت تاثیر عمدتا سیاه و Latinx جوامع با توجه به اداره آمار تخمین می زند. اسناد و مدارک ثابت کرده اند که علاوه بر این از سوال این بود که با انگیزه های نژادپرستی.

دادگاه عالی به نام کردن دولت برای دروغ گفتن در مورد تمایل خود را برای اضافه کردن سوال به اجرای بهتر قانون حق رای و حکم داد که این نیاز بهتر منطق.

"مغلوب ساختن پیشی جستن و این دولت به نظر می رسد به کار عمدا برای تضعیف مشارکت و underbidding حقوق و قانون اساسی ما" زیدیه گفت.

مت Bourke ایالات متحده مهاجرت و گمرک سخنگو گفت ThinkProgress در یک ایمیل که "هیچ برنامه ای وجود داشته باشد" به بازداشت مهاجران مستند نشده در سرشماری دولت یا جامعه حمایت سرشماری مشارکت مربوط به حوادث. اما Bourke کاهش یافته وقتی پرسید که آیا او می تواند قطعی دولت است که مقامات مهاجرت نمی خواهد چنین عملی.

"یخ نمی انجام حملات نوردد و یا پست های بازرسی. سازمان انجام هدف اجرای مهاجرت در انطباق با قانون فدرال و آژانس, سیاست," او گفت:.

اداره آمار مقامات بلافاصله پاسخ به سوالات تایید که در این جلسه به عنوان پدیللا شرح داده شده صورت گرفت و اگر آنها شنیده بازگشت از مقامات مهاجرت پس از.

پدیللا ذکر او در گفتگو با Fontenot در طی یک میزگرد در مترقی Netroots ملت کنفرانسی در فیلادلفیا.

پنل آن نیز برجسته سابق دادستان کل اریک هولدر, کانکتیکات, وزیر امور خارجه, Denise مریل و Vanita Gupta, اجرا می شود که رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر مورد بحث که چرا فعالان نیاز به فشار مشارکت در سرشماری سال 2020 به حضور در کنگره و قانونگذاران ایالتی.

پانل مورد بحث و بررسی راه های دیگر که برگ برنده دولت است که باعث undercount از جمله نورد برای اولین بار در اینترنت-بر اساس سرشماری پرسشنامه در حالی که underfunding و understaffing اداره آمار در مقایسه با سال های گذشته است.

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..