اپستاین التماس قاضی برای بازداشت خانگی در $77 میلیون 21K فوت مربع عمارت با 'تخم چشم مصنوعی دیوار'

  • by Tyler Durden , Aug 10, 2019
  • 14

جفری اپستین وکلای مطلع قاضی Richard M. برمن که مشتری خود را می خواهد از 100 فوت مربع برگزاری سلول در شهری Correctional Center (MCC) در پایین منهتن او شده است در پس از دستگیری او شنبه گذشته در Teterboro فرودگاه.

Epstein Begs Judge For House Arrest At $77 Million, 21K Sqft Mansion With 'Artificial Eyeball Wall' - The Reports

در عوض, ثبت نام, جنسیت مجرم و خود بستری پدوفیلیا موافق به بازداشت خانگی در palacial 21,000 فوت مربع, $77 میلیون 1930 منهتن عمارت که در آن محققان یک کش پورنو کودکان.

Epstein Begs Judge For House Arrest At $77 Million, 21K Sqft Mansion With 'Artificial Eyeball Wall' - The Reports

اپستاین نیز موافق به پوشیدن یک دستگاه نظارت بر جیپیاس, نصب دوربین های مدار بسته در داخل و خارج (به عنوان اگر او ندارد?), و deregister خود را در ماشین و هواپیما اگر با قید وثیقه آزاد شد "در یک مقدار تعیین شده توسط دادگاه پس از بررسی اطلاعات اضافی در مورد آقای اپستین مالی" با توجه به ایمیل های روزانه.

عمارت...

به گزارش نیویورک تایمز

"هفت داستان اقامت در 9 شرق 71 خیابان بین پنجم و مدیسون راه sprawls در سراسر 21,000 متر مربع و دارای پنج حمام و سرویس بهداشتی دو طبقه اتاق پذیرایی و بسیاری از اتاق های خواب از جمله سه سه اتاق سوئیت در طبقه چهارم.

این شهر همچنین دارای یک گرم پیاده رو در مقابل ذوب برف در طول ماه های زمستان. در طبقه دوم یک نقاشی دیواری که آقای اپستاین حال راه اندازی در سال های اخیر: یک واقعی, زندان, صحنه که شامل سیم خاردار اصلاحات ماموران و گارد ایستگاه با آقای اپستاین به تصویر کشیده در وسط.

...
در پایه از پله یکی از بازدید کنندگان گفت: آقای اپستاین قرار داده بود یک صفحه شطرنج با سفارشی مجسمه بسیاری از لباس suggestively — هر قطعه او اشاره شد پس از مدل یکی از کارکنان.

او تزئین خانه با دیگر عجایب مانند یک زندگی به اندازه زن عروسک آویزان از یک لوسترو مرتب کرده بود یک اتاق ناهار خوری کوچک شبیه به یک صحنه ساحل.

...

"یک راهرو اصلی که پوشیده بود با ردیف مصنوعی چشم از انگلستان است که تا به حال ساخته شده برای سربازان زخمی."

همچنین اشاره کرد در پر کردن: "آقای اپستاین آماده و حاضر به پرداخت به صورت 24 ساعته نگهبانان مسلح باید دادگاه لازم و یا مناسب است."

اپستاین خواهد گزارش روزانه به pretrial خدمات در تلفن باید یک متولی یا متولیان حرکت به عمارت خود را برای نظارت بر او و deregister تمام وسایل نقلیه و زمین جت خود را.

دادستان فدرال را یک شانس برای پاسخ به این پرونده در روز جمعه و در یک قبلا ثبت وثیقه تفاهم نامه خواسته است که اپستاین نگه داشته شود پشت میله های زندان پیش از محاکمه. -ایمیل های روزانه

اپستین وکلا استدلال می کنند که او حفاظت شده تحت شرایط 2008 ایمنی معامله نوشتن "در اصل دولت به دنبال بازداشتگاه خود ساخته نیویورک بومی و مادام العمر آمریکایی مقیم بر اساس مورخ اتهامات که او در حال حاضر به جرم و مجازات – انجام relitigation که از آن منع شده است توسط یک قبل از فدرال nonprosecution توافق است."

Epstein Begs Judge For House Arrest At $77 Million, 21K Sqft Mansion With 'Artificial Eyeball Wall' - The Reports

در پاسخ به دادستان فدرال هشدار داد که اپستاین یک پرواز جدی در معرض خطرخود را وکیل مدافع نوشت: "دولت باعث این شدید تقاضا حتی اگر آقای اپستاین هرگز یک بار اقدام به فرار ایالات متحده – با وجود فلوریدا قاضی فدرال اعلام کرد باور است که او می تواند از درجه اعتبار ساقط NPA در شرایط مناسب احتمالا تهدید اتهامات جدید وجود دارد و با وجود از نظر قانونی نادرست دولت اظهارات در فرعی دادخواهی که آقای اپستاین بود موضوع را به پیگرد قانونی بالقوه در دیگر فدرال قضایی مناطق از جمله این یکی به طور خاص است."

قاضی برمن را موضوع خود حکم روز دوشنبه در مورد اینکه آیا pedo جف می تواند بازگشت به تخم چشم مصنوعی دیوار.

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..