آنچه اتفاق افتاده با مرد عنکبوتی: دور از خانه multiverse, اذیت کردن?

  • by Allegra Frank , Aug 10, 2019
  • 17
What happened with Spider-Man: Far From Home’s multiverse tease? - The Reports

پس از Spider-Man: دور از خانه, MCU multiverse همچنان نامشخص است.

Spider-Man: دور از خانه تا به حال تعداد زیادی سوار بر آن. نه تنها این اولین Marvel فیلم برای اکران در پی از دوران پایان Avengers: Endgame, اما آن را نیز به طور رسمی نهایی فیلم در مرحله کنونی از مارول سینمایی جهان است.

بنابراین پس از بازی بیرون آمد و در مارس و پیچیده ترین از MCU را سست به پایان می رسد دور از خانه به نظر می رسید آماده را به شما معرفی جدید چین و چروک که فشار مارول فیلم های خود را به سمت خود بزرگ بعدی داستان.

که به ویژه پس از مارول و سونی پیکچرز (دومی صاحب حقوق فیلم به مرد عنکبوتی و شرکت های تولید شده در هر دو دور از خانه و سلف خود, Spider-Man: بازگشت به خانه) منتشر شد تیزر برای این فیلم در آخر بازی's, پاشنه, یکی آمد که با یک اسپویلر هشدار دهنده متصل شده است. برخی از اخلال گران آن موجود واضح به نظر می رسید و ساده به بازی گاه به گاه مارول فن یا اخیر Endgame بیننده. اما برای طرفداران کتاب های کمیک این تیزر اشاره در توسعه ممکن است که اساسا می تواند تغییر طیف رفتن به جلو.

حالا که دور از خانه است که ما می توانید ببینید که اشاره به آنچه در آن واقعا است. و آنچه در آن است به نظر می رسد به یک کیسه بزرگ o' هیچ چیز نیست.

(بازی برای هر دو Spider-Man: دور از خانه و Avengers: آخر بازی دنبال کنید.)

What happened with Spider-Man: Far From Home’s multiverse tease? - The Reports

یکی از دور از خانه's تریلر طعنه ما در نگاه اول یک چندجهانی

بیایید تا 9 مه 2019. دل شکستگی از Avengers: Endgame هنوز تازه در ذهن مرد آهنین و کاپیتان امریکا طرفداران. کنجکاوی در مورد آنچه که در آینده نگه می دارد برای باقی مانده Avengers حال به راستی در مجموعه. اما تعجب نمی تواند صبر کنید برای واکنش به آخر بازی را اجرا کنند

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..