سرمایه گذاران در حال آماده سازی برای یک رکود جهانی

  • by Tyler Durden , Aug 10, 2019
  • 11

نوشته شده توسط مک Slavo از طریق SHTFplan.com,

با نفوذ بررسی برخی از بزرگترین مدیران صندوق نشان می دهد که خطر ابتلا به یک مالی جهانی در رکود است و بالاترین آن شده است در چهار سال. سرمایه گذاران در حال حاضر آماده سازی خود را برای آینده رکود اقتصادی که برخی می گویند را به رکود بزرگ مانند یک cakewalk.

Investors Are Preparing For A Global Recession - The Reports

با توجه به سرمایه گذاران بررسی استراتژی مطلق تحقیقات به گزارشتایمز مالی, سرمایه گذاران "کمانش" برای رکود اقتصادی آنها بر این باورند قریب الوقوع است. ASR یافته است که بر اساس یک نظرسنجی از بیش از 200 موسسات کنترل یک ترکیب 4 تریلیون دلار از دارایی های, نشان می دهد که پیوند رالی است نه تصویری بر روی صفحه رادار.

جهانی پیوند بازارهای بسیج در هفته های اخیر به عنوان بانک های مرکزی بوده است در پاسخ به نشانه های متعدد که عمده اقتصاد به طور فزاینده ای به دنبال ضعیف است. سرمایه گذاران پس از ramped تا خرید بدهی دولت هفته گذشته پس از کریستین لاگارد نامزدی را به عنوان بعدی بانک مرکزی اروپا (ECB) رئیس جمهور. به نظر می رسد که سرمایه گذاران در حال شرط بندی که صندوق بین المللی پول رئیس وقت معنی عصر بانک مرکزی اروپا محرک مجموعه به ادامه.

این بررسی نشان می دهد که سرمایه گذاران پیش بینی 45 درصد احتمال یک رکود اقتصادی جهانی در 12 ماه آینده به بالاترین سطح خود از این بررسی را آغاز کرد در سال 2014 ، سرمایه گذاران نیز منتقل نظرات خود را که در آن اوراق قرضه در بازارهای در حال رهبری بعد. اکثریت در حال حاضر انتظار می رود در کوتاه مدت ما بازده اوراق قرضه به کمتر از یک سال زمان برگشت از ماه مارس زمانی که بیش از نیمی بودند بانکی در بازده بالاتر. انتظارات که دیگر مورخ بازده و رکورد کم بازده در اروپا را دوباره بجای اول برگشتن اما ناپدید شد. –بار مالی

با توجه به David Bowers این عصر رئیس تحقیقات ایالات متحده شاخص هنوز به نشان می دهد برخی از نشانه های ثبتشده از عذاب و دل تنگی.

"اگر بازار اوراق قرضه است که واقعا به ما گفتن چیزی در چه نقطه ای خواهد سهام بازار از خواب بیدار؟" او گفت:.

"بررسی مظهر اساسی تنش در بازار," او اضافه شده است. "با رکود خطرات در حال اجرا بسیار بالا شما را در انتظار بدتر شدن چشم انداز درآمد. اما ضمنی فرض شده است که درآمد خطرات برای سهام هستند که بزرگ نیست."

مدیران صندوق نیز بیشتر نزولی بر دلار بیش از هر نقطه در پنج سال گذشته این بررسی نشان داد با توجه به بار مالیگزارش. ضعف دلار ایالات متحده خواهد بود خبر بسیار عالی برای فلزات گرانبها با نزدیک به دو سوم از سرمایه گذاران انتظار دارند قیمت طلا برای افزایش در سال آینده.

که باعث می شود در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای سرمایه گذاری در طلا یا دیگر فلزات گرانبها است. نگاهی هم به اطراف نگاه کنید و آنچه شما می توانید استطاعت. در حال حاضر است زمان برای رفتن به بدهی اما طلا, اما وجود دارد برخی از گزینه های گران قیمت کمتر وجود دارد. شما همچنین می توانید گرفتن برخی از نقره. برخی از نقره بهتر از هیچ است اگر دلار سقوط تحت وزن بی پایان چاپ پول و بدهی های دولت.

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..