چرا لورا درن بهترین بخشی از "کمی بزرگ نهفته است'

اگر شما را دیده ام یک قسمت از کمی بزرگ نهفته استو سپس شما شاهد این کمال است که لورا درن تصویر رناتا کلاین. او با صدای بلند و نفرت انگیز و مهمتر از همه دوست دارد که غنی است. Renata بیش از اعتماد به نفس و کسب و کار اجرایی در آن است. آن را مسحور به تماشای او دمدمی مزاجی و ضربه چیزهایی از نسبت.

Renata کلاین رشد می کند و نزدیک به هسته دوست, گروه

Why Laura Dern Is the Best Part of ‘Big Little Lies’ - The Reports لورا درن در مراسم season 2 premiere از "کمی بزرگ نهفته است" در موسیقی جاز در مرکز لینکلن. نیکلاس شکار/WireImage

Renata شد حمایت از یک شخصیت در یک فصل و به آرامی ساخت راه خود را به هسته گروه دوستی در نشان می دهد. از جان گذشته برای بهتر دوستی خود را با مادلین (ریس ویترسپون), آسمان (نیکول کیدمن) و جین (Shailene Woodley) به نظر می رسد آنها پیوند می خورند بیش متقابل آنها دروغ است.

در پایان فصل یکی رناتا و دیگران همراه با بانی (Zoe Kravitz) نزدیک تر می شوند پس از Celeste شوهر پری (Alaxander Skarsgard) تحت فشار قرار دادند پایین یک پرواز از پله ها در حالی که سوء استفاده از Celeste. بانی معاملات مرگبار فشار و در حال حاضر پریشان به دلیل آن است. Renata رشد کرده است به او نزدیک تر گروهی از دوستان به نوبه خود.

همه چیز تغییر یک شبه برای رناتا در 'کمی بزرگ نهفته است' فصل 2

Renata توزیع ارزش های مشاوره. #bll2 pic.twitter.com/xMNkFRD7hT

— لورا درن (@LauraDern) 8 ژوئیه 2019

Renata شوهر است بی درنگ دستگیر برای امنیت تقلب و بسته شدن در ورشکستگی. به زودی پس از آن او دختر ساله (پیچک جورج) قرار داده است در بیمارستان پس از غش در مدرسه گنجه. شما به آرامی شروع به دیدن رناتا باز کردن و آن را سحر و جادو خالص.

به آرامی ما بیشتر بدانید در مورد داستان پشت در که او بزرگ شده تا فقیر و پاکستان هرگز به بازگشت به آن محل دوباره. او خواهد ماند و غنی که چقدر از آن خواهد بود. این بزرگترین ترس او نمی خواهد به عقب برگردد به فقر است.

لورا درن برنده گلدن گلوب و امی برای 'کمی بزرگ نهفته است' فصل 1

Why Laura Dern Is the Best Part of ‘Big Little Lies’ - The Reports لورا درن در مراسم 76th سالانه جوایز گلدن گلوب در بورلی هیلتون هتل. استیو Granitz/WireImage

درن در حال حاضر انجام کارهایی بزرگ در فصل اول. او برنده گلدن گلوب و امی برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن. درن می یابد راه به قلب رناتا و شما احساس می کنید که در راه او ferociously دعوا برای او دختر ساله.

Renata مصمم به مبارزه برای دختر خود را و مطمئن شوید که او بهترین. پس Amabella صرف مقدار از اول فصل بزرگ کمی دروغ بودن bullied آن جای تعجب نیست که او مادر است تا محافظ.

درن گفت: infinite earths که او "می تواند بیشتر سرگرم کننده از بازی رناتا من خدا."

Renata کلاین است که از دست دادن آن و آن را بسیار سرگرم کننده

توسط گوردون واقعا باز کردن دهان خود را? #bll2 pic.twitter.com/ciR6Ran5Xf

— لورا درن (@LauraDern) 8 ژوئیه 2019

Renata فریاد می زند در هر دو دخترش, معلم و اصل. "شما فکر می کنم به خاطر تمام این ورشکستگی چیزی که مدرسه فکر می کند من مهم نیست؟" "لطفا. من ثروتمند خواهد شد دوباره. من برخاستن. من خرید یک...خرس قطبی برای هر بچه در این مدرسه است. و پس از آن من خواهد شد له کردن شما مانند اشکال که شما هستند."

شما تقریبا می تواند طعم زهر آمدن از رناتا, و آن را بسیار سرگرم کننده به تماشای آن همه اشکار است. او را شلاق را در هر کسی و هر کس دلیل آن را احساس می کند مانند پایان جهان ،

Renata خواهد هر چیزی را برای خود, دختر, ساله

Why Laura Dern Is the Best Part of ‘Big Little Lies’ - The Reports ما بازیگر پیچک جورج واشنگتن HBO را "کمی بزرگ نهفته است" Season 2 premiere در موسیقی جاز در مرکز لینکلن. آنجلا Weiss / خبرگزاری فرانسه / گتی ایماژ

اگر شما به تماشای حتی یک قسمت از کمی بزرگ نهفته است, سپس شما شاهد راه رناتا مراقبت به شدت برای دخترش Amabella. او را فراموش کاملا هر چیزی و هر کسی را برای عشق او برای او. شما می توانید احساس می کنید که در یک صحنه بین آنها و یا زمانی که او در در مورد دختر خود را.

هر چند او خودخواه است عمیق به او هسته رناتا بیش از حد اغراق آمیز جهان بینی کرده است او آسیب دیده است. ساله دچار حمله اضطراب زمانی که او یاد می گیرد از مسائل پایداری و تغییر آب و هوا. او است که به وضوح در برخورد با برخی از مسائل اساسی چون مادر او. او می داند که چیزی در جریان است با او اما می تواند هر چیزی را انجام دهید به او کمک کند.

خوانده شده اصلی مقاله از Cheat Sheet

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..