صبر کنید...هانا قهوه ای در واقع بهترین توییتهایی دربارهی 'لیسانس'

فصل 15 از ABC آمار واقعیت نشان می دهد لیسانساست پیچ در پیچ پایین و صادقانه ما بسیار غمگین در مورد آن. هانا براون فصل شده است و پر از خنده دار درام, قشنگ, تاریخ و مسخره تستوسترون ناشی از دعوا. چه بیشتر می تواند لیسانس ملت برای درخواست? اما شاید بزرگترین و بهترین جای تعجب است که از این فصل لیسانس خودش.

Wait…Hannah Brown Actually Has The Best Tweets About ‘The Bachelorette’ - The Reports هانا قهوه ای | Slaven آزاده نامداری/گتی ایماژ

در حالی که بسیاری از مردم ناراحت شدند زمانی که قهوه ای انتخاب شده برای نقش های 24 ساله بوده است و لذت مطلق به تماشای. او روح لودگی میکنند, قوی, unapologetically خودش و کاملا سرگرم کننده به تماشای. صحبت از سرگرمی های قهوه ای نگه داشته است ما بسیار خوشحال با او زندگی می کنند توییتهایی این اظهار نظر نشان می دهد. در اینجا برخی از ما های اخیر علاقه مندی ها.

زادگاه خرما

هر فن از حق رای دادن می داند که این هفته از زادگاه تاریخ تولید برخی از بهترین تلویزیون. تماشای خانواده ها از چهار نهایی شرکت کنندگان واکنش نشان می دهند به عزیزان خود صداقت عشق به یک زن پس از دانستن او صرف هفته در بیشتر گروه ظرفیت cringy بی دست و پا و کاملا سرگرم کننده به تماشای. قهوه ای باید به توافق برسند چرا که او بدیهی است که با داشتن سرگرم کننده زندگی می کنند-به tweeting او در واکنش به حملات او به عنوان شوهر او فصل را با دوستان و خانواده. در اینجا چند از مورد علاقه ما از قسمت این هفته.

زمانی که او نشان داد عشق او را برای آموزش

چه کسی دوست ندارد یک آهنگ خوب مرجع? اگر شما در میانهی شب ارسال شده دراماتیک شعر به عنوان یک عنوان به عکس حداقل یک بار آیا شما حتی می دانم که چگونه به اینترنت ؟ قهوه ای یافت می شود مناسب عنوان برای یک تصویر از او و تایلر C. شنا در ژوپیتر فلوریدا زمانی که او به نقل از آهنگ "Drops of Jupiter" توسط گروه آموزش. "بازگشت از جو است. در حال حاضر drops of Jupiter در مو من" سابق ملکه زیبایی نوشت. خوب بله..او flubbed ترانه اما شما جان کلام را دریافت کنید.

برگشت از جو است. در حال حاضر drops of Jupiter در مو من. #TheBachelorette pic.twitter.com/McTzCemVyF

— هانا قهوه ای (@AlabamaHannah) 9 ژوئیه سال 2019

هنگامی که او به ما ضربه با دوسر

چیزی که ما در مورد قهوه ای است که او unapologetic نگرش در مورد تمایلات جنسی خود را. یک مسیحی با ایمان 24 ساله گرفته شده بسیار باز و صادقانه رویکرد در مورد رابطه جنسی و تمایلات جنسی است که فوق العاده با طراوت. او بي پروا از جاذبه های فیزیکی به مردم و خجالتی نیست و دور از سرگرم کننده جوک در مورد رابطه جنسی. پس از قهوه ای پرواز با فن های مورد علاقه شرکت کننده, خلبان, پیتر, ABC توییتی یک دارای گونه های برامده پاسخ. "خلبان پیت فرود آمد که حرکت کردیم با یک پوزخند. براون در زمان این فرصت را به بازتوییت GIF و تا حول و حوش با اضافه کردن خود دوسر. "همچنین اضافه کردن آن را مسطح فرود من تا کنون تجربه کرده اید. او می داند که راه خود را در اطراف کابین خلبان" او هنوز توییتی.

همچنین اضافه کردن آن را مسطح فرود من تا کنون تجربه کرده اید. او می داند که او در اطراف کابین خلبان. #TheBachelorette https://t.co/J7Kj42IuqZ

— هانا قهوه ای (@AlabamaHannah) 9 ژوئیه سال 2019

زمانی که او اشاره شده و تایلر C. سروری

در یکی از قهوه ای را steamiest صحنه نشده و تایلر C. ابرو مطرح شده زمانی که آنها ساخته شده در ماشین زیر زادگاه خود تاریخ. هیچ چیز مانند گرفتن داغ و سنگین در پدر و مادر خود را در جلوی خانه, eh, Tyler C.? قهوه ای بود و سریع برای به اشتراک گذاشتن مجازی facepalm در مورد آن لحظه خاص از طریق خنده دار جیر که آدرس جایی که راننده بود که در طول تمام smooching. "بله راننده در ماشین. و بله, او, متاسفانه نمی تواند خود را کنترل و دست هایش را "او یک پسر خوش شانس, خوب, شب, huh?" لیسانس بازگو کرد. خوب شکسپیر گفت: این بهترین فراق جمله غم و اندوه شیرین.

بله راننده در ماشین. و بله, او متاسفانه نمی تواند خود را کنترل و دست هایش را "او یک پسر خوش شانس, شب بخیر نه؟" Wait…Hannah Brown Actually Has The Best Tweets About ‘The Bachelorette’ - The Reports #thebachelorette

— هانا قهوه ای (@AlabamaHannah) 9 ژوئیه سال 2019

هنگامی که او برخوردی خشن روبرو سرگرم کننده در خودش

قهوه ای هرگز یک مشکل poking سرگرم کننده در خودش است. یک فن به سرعت متوجه شد که چگونه بسیاری از بار قهوه ای با استفاده از کلمه "مثل" و پیشنهاد مردم را به نوشیدن یک بازی خارج از آن. "نوشیدن هر زمان آلاباما هانا می گوید: "دوست دارم." قهوه ای را بازتوییت کرد و به شوخی پاسخ داد: "آیا شما می خواهید به مرگ امشب ؟ نیست.انجام دهد.آن است." شما نمی توانید ضرب و شتم دسته کوچک موسیقی جاز از کسی که خنده دار است و خود آگاه است.

آیا شما می خواهم بمیرم امشب ؟ نیست. انجام دهد. آن. https://t.co/DApB9C3ioy

— هانا قهوه ای (@AlabamaHannah) 9 ژوئیه سال 2019

وقتی که او گفت: آنچه ما شد همه فکر کردن

در این مرحله ما همه نگران قهوه ای وسواس با لوقا P. قهوه ای می داند و ما می دانیم که او می داند. هنوز او به نظر می رسد چسبیده به رابطه او با لوک P. دلایل ما هرگز درک. این دو تا به حال بسیار رابطه سنگی در نشان می دهد اما در این نقطه لوقا P. متقاعد شده است که رابطه خود را است "در مسیر بازگشت". در یک کاملا ساده و در عین حال درخشان جیر قهوه ای نوشت: "این باید آهنگ ما پشت در" در کنار برخی از curviest آهنگ های دیده ایم.

این باید آهنگ ما پشت در. #TheBachelorette pic.twitter.com/vwDK5JYL1y

— هانا قهوه ای (@AlabamaHannah) 9 ژوئیه سال 2019

زمانی که او می خواست به یک میلیونر

قهوه ای ساخته شده لیسانس تاریخچه زمانی که او ناتوانی در تصمیم گیری منجر به دعوت از همه چهار مردان به, فانتزی, سوئیت هفته. اما قبل از درخواست Chris Harrison برای یکی دیگر از رز او صرف چند دقیقه دردناک بیش از آنچه که او انجام می دهد. قهوه ای به نام خود او مردد طبیعت هنگامی که او در توئیتر خود نوشت "من باید خواسته اند به تلفن یک دوست" با استناد به چه کسی می خواهد به یک میلیونر و برچسب زدن هریسون که همچنین میزبان است که نشان می دهد.

من باید خواسته اند به تلفن دوستان است. @chrisbharrison @MillionaireTV #thebachelorette

— هانا قهوه ای (@AlabamaHannah) 9 ژوئیه سال 2019

را در فانتزی سوئیت

من. pic.twitter.com/juYEslz7Ds

— هانا قهوه ای (@AlabamaHannah) 9 ژوئیه سال 2019

حتی اگر فانتزی سوئیت در هفته آینده ما یک احساس قوی است که درام است که فقط به گرم است. و با بیشتر درام می آید بیشتر خنده دار توییتهایی از قهوه ای است. ما به سختی می تواند صبر کنید تا ببینید که چگونه بقیه فصل معلوم است. اما مهم نیست که او بر میدارد و یا انتخاب نیست یک چیز برای مطمئن...آلاباما هانا باعث می شود برای برخی از فوق العاده تلویزیون.

خوانده شده اصلی مقاله از Cheat Sheet

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..