مغلوب ساختن پیشی جستن هدایت دولت او به جمع آوری تابعیت داده راه دیگر پس از سرشماری تلاش با شکست مواجه

  • by Melanie Schmitz , Aug 10, 2019
  • 16

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است هدایت دولت او به جمع آوری تابعیت داده ها با استفاده متناوب پس از پیشنهاد خود را به یک سوال در مورد این موضوع اضافه شده به 2020 سرشماری شکست خورده است.

رئیس جمهور پنج شنبه اعلام کرد که او را به جای صدور یک فرمان اجرایی از بین بردن "دیرینه موانع به اشتراک گذاری داده ها" و الزامی مختلف ادارات و سازمان ها از جمله وزارت امنیت داخلی و اداره امنیت اجتماعی به نوبه خود بیش از پایگاه داده های موجود برای کامپایل کردن اعداد.

"آنها باید ارائه همه از نظر قانونی قابل دسترس سوابق در اختیار خود را بلافاصله. ما استفاده از این گسترده فدرال پایگاه داده برای به دست آوردن یک, کامل, کامل و دقیق تعداد از جمعیت غیر شهروندی او گفت:" صحبت با خبرنگاران از باغ گل رز. "...ما دانش زیادی در بسیاری از سازمان ها. ما را ترک خواهد کرد هیچ سنگ نمیماند که پشت."

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: انجام این کار به معنی "کامل تر count" خواهد بود و "مراتب دقیق تر" از پرسیدن یک سوال در یک نظرسنجی در سراسر کشور. به عنوان بسیاری از آنجا که با اشاره به روند انصراف پایگاه داده های موجود برای تابعیت اطلاعات توصیه شده توسط اداره آمار خود را در اوایل این سال است.

با وجود پنج شنبه اعلام رئیس جمهور باقی مانده خیره در سرشماری مسئله ادعا "وجود دارد استفاده می شود زمانی که شما می تواند با افتخار اعلام کند من یک شهروند ایالات متحده است. در حال حاضر آنها در حال تلاش برای پاک کردن وجود یک کلمه بسیار مهم و یک نکته بسیار مهم است که شهروندی است."

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که تلاش برای جلوگیری از یک سوال از اضافه شدن به آمار "تضعیف حقوق شهروند آمریکایی" و "بسیار ناعادلانه به کشور ما است."

تصمیم می آید را به عنوان برگ برنده دولت تصدیق تلاش های خود را امتحان کنید و به سوال های موجود در آینده سرشماری بمدت ده سال. که تلاش ضربه دیوار اواخر ماه گذشته زمانی که دادگاه عالی وزن یکی از سه پرونده های حقوقی علیه این سوال مسدود شده دولت از انجام این کار گفت: آن را تا به حال ارائه یک جنس بنجل توضیح برای حرکت می کند.

"در مجموع این شواهد می گوید یک داستان است که می کند مطابقت ندارد توضیح [دولت] به برای تصمیم خود را" قاضی جان رابرتز نوشت: در آن زمان. رابرتز گفت: دولت استدلال "به نظر می رسد که ساختگی بوده است."

به عنوان یادداشت های سیاسی, تصمیم بدان معنی است که این مورد می تواند فرستاده شده به دادگاه های پایین تر که در آن سه فدرال قضات را مسدود سوال.

یک تابعیت سوال شده است گنجانده شده در این سرشماری از سال 1950.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا شناور ایده استفاده از اقدامات اجرایی برای اضافه کردن تابعیت سوال به سرشماری آغاز شد که چاپ بدون این سوال قبلا در ماه جولای. با توجه به ABC اخبار رئیس جمهور خواست شد در توسط مقامات او را به انجام این کار شد و معلوم نیست چه چیزی باعث آنها را به تغییر مسیر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش کرده است برای اضافه کردن یک تابعیت سوال به سرشماری بمدت ده سال پس از آن اولین روز با توجه به بیرون درز دولت اسناد و ایمیل های داخلی.

اگر چه مقامات در ابتدا ادعا کرد در دسامبر 2017 نامه که استدلال خود را به اجرای بهتر قانون حق رای سال 1965 یک گنجینه ای از اسناد و مدارک به دست آمده توسط مشترک باعث از اواخر GOP gerrymandering متفکر توماس Hofeller — کشف شده توسط دختر خود را و ارسال به دادگاه براده در دو تا از پرونده های حقوقی — نشان داد هدف از اضافه کردن این سوال ممکن است گفته بود نابکار ریشه.

اسناد و مدارک نشان داد که Hofeller تا به حال نوشته شده از یک مطالعه در سال 2015 نشان داد که چگونه با اضافه کردن یک تابعیت سوال سرشماری خواهد بود به نفع جمهوری خواهان و "غیر هیسپانیک سفید پوستان" اجازه می دهد مقامات بطور غیر عادلانه تقسیم مناطق را به نفع خود.

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..