"شکر پدر" کسب و کار رشد به عنوان Co-Eds, ثبت نام برای پرداخت بدهی های دانشجویی

  • by Tyler Durden , Aug 10, 2019
  • 15

نوشته شده توسط Christian اشنایدر از طریق کالج, رفع,

کنگره همچنان به اعمال فشار بر روی وب سایت که به نظر می رسد برای کمک به, درخواست کار جنسی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است تا حدی مسئول برای موج جدیدی از دانشجویان به دنبال "sugar daddies" به پرداخت وام های دانشجویی خود را با توجه به یک وب سرویس اختصاصی برای تسهیل این روابط.

بیانیه اخیر SeekingArrangement یک وب سایت است که مسابقات "قند mommies" و "سکسی" با "قند نوزادان" استدلال میکند که ایالات متحده آمریکا وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos* است "به ظاهر راه انداختن جنگ در برابر ده ها هزار نفر از وام گیرندگان."

"به جای نگاه به واشنگتن برای امداد رسانی به بیش از دو میلیون دانش آموز در حال تبدیل شدن به Daddies قند و شکر, Mommies" سایت ادعا می کند.

این شرکت اعلام می آید حتی به عنوان کنگره همچنان به اعمال فشار بر روی وب سایت که به نظر می رسد برای کمک به, درخواست از جنس کار است.

SeekingArrangement جفت ثروتمند مردان مسن و زنان به دنبال "همراهی" با بزرگسالان که مایل به پرداخت برای خدمات خود را. اغلب اوقات این روابط به شمار می رود جنسی, برخی از کاربران آن را گفته اند.

اطلاعات از این شرکت نشان می دهد 30 درصد از پول به دست آورده با شکر نوزادان صرف شهریه و هزینه های مربوط. این سایت ادعا 2.5 میلیون نفر از 20 میلیون کاربر در آمریکا دانشجویان است.

در ماه مارس دانشگاه کارولینای شمالی روزنامه دانشجویی برفلد "آنا" ناشناس دانشجویی که به دست آورده $12,000 یک ماه از سه sugar daddies. هر قند کودک در مصاحبه با کاغذ گفت: آنها به طور منظم شرکت در رفتار جنسی خود را با قند باباها برخی از پرواز به نیویورک برای انجام این کار.

"آنا و بسیاری دیگر از شکر بچه ها گفت که انتظار می رود با اکثریت مردان در سایت" با توجه به Daily Tar Heel مقاله.

با توجه به نظرسنجی انجام شده در انگلستان در سال 2017, یک در سه دانشجوی کالج است که مایل به تجارت جنسی نعمت برای کمک به پرداخت برای کالج. این نظرسنجی متوجه شد که 59 درصد از دانش آموزان بودند یا "بیت" "ملایم" و یا "بسیار" علاقه مند در تبدیل شدن به یک شکر عزیزم.

اما با توجه به SeekingArrangement از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و آنهایی که قبل از آن همه اما وادار کردن دانش آموزان به رابطه جنسی کار می کنند.

"در گذشته سه دولت کلی هزینه حضور در دانشگاه بیش از دو برابر شده است" گفت: Brandon وید شرکت, موسس, در بیانیه ای.

"دانش آموزان خسته از شنیدن سیاستمداران مبارزات انتخاباتی در اهمیت آموزش و پرورش, بازار کار و فرصت-فقط به ترک وعده در کنوانسیون طبقه," او گفت:.

SeekingArrangement کاهش درخواست های متعدد از طریق ایمیل و تلفن به نظر کالج رفع.

با توجه به SeekingArrangement داده متوسط شکر پدر 41 ساله است و درآمد سالانه 250.000 دلار است. نیویورک در صدر فهرست "قند دوستیابی" شهر پس از لندن و تورنتو و لس آنجلس.

"با میانگین ماهانه کمک هزینه از $3,000, دانشجو شکر بچه ها می پرداخت شهریه در حدود سه ماه ترک بسیاری با توانایی تمرکز بر دستیابی به یک آموزش و پرورش" سایت متحده است.

این سایت به طور خاص تلاش برای جذب کالج زنان به عنوان دانش آموزان .edu آدرس ایمیل مجاز به عضویت به صورت رایگان. این شرکت همچنین توزیع ادبیات امیدوار کننده "بدهی" کالج و یا "کمک درسی رایگان."

"دانش آموزان ثبت نام شده در SeekingArrangement دریافت کمک برای پرداخت شهریه و حتی بیشتر از مزایای" ادعا می کند این شرکت است. "پیدا کردن حق شکر پدر می تواند کمک به دانش آموزان امکان دسترسی به شبکه حق و فرصت ها. کالج شکر نوزادان نیز می تواند کمک به پرداخت برای کالج های دیگر-هزینه های مربوط از قبیل کتاب و مسکن."

"Sugaring" همچنین کمک می کند تا زنان جوان پرداخت غیر مرتبط با آموزش و پرورش هزینه می شود. یکی از این زنان در مصاحبه با Daily Tar Heel گفت: کار به عنوان یک قند کودک اجازه او را برای پرداخت هزینه های ضروری پزشکی است.

سایت طبقه بندی خود را به عنوان یک "محل" بنابراین absolving خود را از انجام چک پس زمینه در آن کاربران. پتانسیل sugar daddies و mommies می پرداخت 2000 $برای عضویت در سایت "الماس باشگاه" که تایید کاربر درآمد و انجام یک چک پس زمینه.

برای سال, سایت مواجه شده است و اتهامات که آن را تسهیل فحشا با استفاده از زنان جوان در وخیم مالی نیاز است. اما این شرکت همواره حفظ آن است که به سادگی یک وب سایت های دوستیابی که در آن هیچ پیشنهادات خاص از رابطه جنسی در ازای پول ساخته شده است.

با اینحال کنگره تا به حال در ادامه به تحت فشار قرار دادن وب سایت که به نظر می رسد برای کمک به, درخواست از جنس کار است. در اواسط سال 2018 رئیس جمهور تهمت امضا هر دو آنلاین مبارزه با قاچاق جنسی عمل می کنند و توقف را قادر می سازد جنسی قاچاقچیان عمل می کنند که پیش نویس برای نگه داشتن سیستم عامل و اینترنت ارائه دهندگان خدمات مسئول اگر کاربران از سایت های ترویج فحشا.

با توجه به ign یک دانشگاه سانتا کلارا استاد حقوق که دارای تخصص در اینترنت قانون FOSTA افزایش "قابل توجهی نگرانی" در مورد زنده ماندن از شکر پدر جامعه است.

گلدمن گفت کالج ثابت است که شکر پدر سایت می تواند خود را در تیررس یک کشور و یا دادستان فدرال "به دلیل این واقعیت است که همه ما می دانیم چه خبر است حتی اگر هیچ چیز به صراحت اغماض فحشا در مواد بازاریابی."

گلدمن اشاره کرد که مبارزه با قاچاق جنسی عمل اضافه شده جرم و جنایت بیشتر است که می تواند به دنبال و یا ایالتی یا فدرال مأموران اجرای قانون. او پیشنهاد کرد که "هر کس آگاه است از این جامعه" است اما "بسیار پیچیده تصمیم گیری" برای دادستان به تصمیم می گیرید که آیا به دنبال اتهامات عنوان شده علیه یک قند, پدر, وب سایت است.

"وجود دارد برخی از شرکت کنندگان در شکر پدر جامعه که نمی شرکت تجاری در انجمن" اضافه شده گلدمن و هشدار داد که این امر می تواند "مایه تاسف است که به سلب امکان در تلاش برای تعطیل تجاری ،

پس عبور از قانون فدرال جدید, وب سایت مانند Backpage و Craigslist در برخوردهای گاه به گاه رفت از کسب و کار به عنوان هر دو متهم به تسهیل فحشا.

وکیل جاستین Webb از میلواکی-بر اساس قانون شرکت Godfrey

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..