بمب ادعا می کنند: دانشمندان پیدا کردن "انسان ساخته شده تغییر آب و هوا وجود ندارد و در عمل"

  • by Tyler Durden , Aug 10, 2019
  • 13

جدید مطالعه علمی می تواند مجسمه نیم تنه باز عمیقا ناقص مفروضات اساسی زمینه ای بحث برانگیز آب و هوا در قوانین و طرح هایی به عنوان سبز جدید معامله یعنی درجه ای که به 'تغییر آب و هوا' رانده است پدیده های طبیعی در مقابل انسان ساخته شده مسائل مربوط به اندازه گیری کربن. دانشمندان در فنلاند یافت "عملا هیچ انسانی [ساخته] تغییر آب و هوا" پس از یک سری از مطالعات ،

"در طول صد سال گذشته به متوسط افزایش حدود 0.1°C زیرا دی اکسید کربن. انسان سهم در حدود 0.01°C"از محققان فنلاندی با صراحت دولت در یکی در میان یک سری از مقالات.

این شده است در همکاری با یک تیم در دانشگاه کوبه در ژاپن آن را تقویت فنلاندی محققان نظریه: "شواهد جدید نشان می دهد که ذرات انرژی از فضا شناخته شده به عنوان کهکشانی اشعه کیهانی تحت تاثیر آب و هوای زمین با افزایش پوشش ابر و باعث یک "چتر اثر'," فقط, منتشر شده مطالعه نشان داده است خلاصه ای از آن منتشر شده در مجله علوم روزانه. این یافته ها بسیار قابل توجه این "چتر اثر' کاملا طبیعی اتفاق می تواند راننده نخست از گرم شدن آب و هوا و نه انسان ساخته شده عوامل.

Bombshell Claim: Scientists Find ابرها بیش از لوس آنجلس از طریق خبرگزاری فرانسه/گتی

دانشمندان درگیر در این مطالعه بیشتر نگران این واقعیت است که آب و هوای فعلی مدل های رانندگی سیاسی طرف بحث مهمترین پنل بین دولتی تغییرات آب و هوایی (IPCC) آب و هوا حساسیت, مقیاس, موفق به ترکیب این مهم و بالقوه مرکزی متغیر از افزایش پوشش ابر.

"پنل بین دولتی تغییر آب و هوا (IPCC) مورد بحث و بررسی تاثیر پوشش ابر در آب و هوا را در خود ارزیابی اما این پدیده هرگز در نظر گرفته شده است در آب و هوا پیش بینی به دلیل ناکافی فیزیکی درک درستی از آن" دیدگاه استاد Hyodo در علوم روزانه. "این مطالعه فراهم می کند فرصتی برای تجدید نظر تاثیر ابرها در آب و هوا. زمانی که کهکشانی کیهانی اشعه افزایش می دهد بنابراین فراموش پایین ابرها و هنگامی که اشعه کیهانی کاهش ابر را نیز پس از گرم شدن آب و هوا ممکن است ناشی از یک مخالف-چتر اثر."

خود را مرتبط با کاغذ به درستی با عنوان "هیچ شواهد تجربی برای این مهم انسانی [ساخته] تغییر آب و هوا", فنلاندی دانشمندان پیدا کردن که کم پوشش ابر "عملا" کنترل درجه حرارت جهانی اما که "تنها بخش کوچکی" از افزایش دی اکسید کربن در غلظت های انسانیو یا ناشی از فعالیت های انسانی.

زیر یک کلید بمب بخش در یکی از مطالعات انجام شده توسط فنلاند دانشگاه تورکو تیم:

ما ثابت کرده اند که GCM-مدل های مورد استفاده در گزارش IPCC AR5 نمی تواند به درستی محاسبه طبیعی جزء شامل مشاهده درجه حرارت جهانی. دلیل آن این است که این مدل موفق به استخراج تأثیرات کم پوشش ابر کسری در دمای جهانی. بیش از حد کوچک جزء طبیعی در نتیجه بیش از حد بزرگ بخش برای سهم گازهای گلخانه ای مانند دی اکسید کربن. است که چرا 6 J. KAUPPINEN و P. MALMI IPCC نشان دهنده آب و هوا حساسیت بیش از یک مرتبه بزرگتر از ما حساسیت 0.24°C. زیرا انسانی بخش در افزایش CO2 کمتر از 10 % ما عملا هیچ انسانی تغییر آب و هوا. کم ابرها کنترل عمدتا دمای جهانی.

این افزایش فوری پرسش و مرکزی تناقضات در مورد مدل های فعلی که سیاستمداران و گروه های زیست محیطی در سراسر جهان با استفاده از فشار رادیکال تغییرات اقتصادی خود به کشورهای منطقه ،

Bombshell Claim: Scientists Find منبع تصویر: ناسا

نتیجه گیری از هر دو ژاپنی و فنلاندی مطالعات به شدت نشان می دهد به عنوان مثال Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز "اقدامات شدید برای کاهش انتشار کربن" است که در نهایت نیاز به قوانین رادیکال تغییرات به "بازسازی اقتصاد ایالات متحده" نه تنها به طور بالقوه ورشکستگی هر کس اما به سادگی نمی خواهد حتی کار, حداقل با توجه به جدید فنلاندی تیم تحقیقاتی یافته.

برای قرار دادن AOC را "اقدامات شدید" در چشم انداز بر اساس به طور کامل بر این فرض اساسی به یاد ماندنی و فاجعه تاثیر فعالیت های انسانی بر آب و هوا زیر نظر نتیجه گیری از مطالعات فنلاندی:

"در طول صد سال گذشته به متوسط افزایش حدود 0.1°C زیرا دی اکسید کربن. انسان سهم در حدود 0.01°C."

که منجر دانشمندان به دولت بیشتر:

"از آنجا که انسانی بخش در افزایش دی اکسید کربن است که کمتر از 10 درصد ما عملا هیچ انسانی تغییر آب و هوا" محققان به این نتیجه رسیدند.

و این تیم در ژاپن به نام برای کل reevaluation از زمان مدل های آب و هوایی است که باقی می ماند خطرناکی ناقص برای رد یک متغیر مهم:

این مطالعه فراهم می کند فرصتی برای تجدید نظر تاثیر ابرها در آب و هوا. زمانی که کهکشانی کیهانی اشعه افزایش می دهد بنابراین فراموش پایین ابرها و هنگامی که اشعه کیهانی کاهش ابر را نیز پس از گرم شدن آب و هوا ممکن است ناشی از یک مخالف-چتر اثر است. چتر اثر ناشی از کهکشانی کیهانی اشعه مهم است که فکر کردن در مورد زمان گرم شدن کره زمین و همچنین دوره گرم از دوران قرون وسطی است.

شکست به حساب این نتایج در زیر با توجه به یک سری از مطالعات: "IPCC, آب و هوا و حساسیت در مورد یک سفارش از بزرگی بیش از حد بالا به دلیل قوی بازخورد منفی از ابرها گم شده است در مدل های آب و هوا."

Bombshell Claim: Scientists Find منبع تصویر: خبرگزاری فرانسه/گتی

"اگر ما توجه به این واقعیت است که تنها یک بخش کوچک از افزایش غلظت CO2 انسانی, ما می دانیم که تغییرات آب و هوایی انسانی وجود ندارد و در عمل" محققان نتیجه گیری کرد.

اگر ما شک پردازان در حال حاضر فشار به ریشه بازسازی اقتصاد آمریکا از طریق آنچه به پایان می رسد تا یک $93 تریلیون پیشنهاد (با توجه به یک مطالعه) از جمله AOC برای تماس عظیم 70% بالای نرخ مالیات را با دقت پرس و جو از این بمب تاییدیه علمی ارائه شده در تحقیقات جدید ما حداقل امیدوارم که ما علمی جامعه توجه قبل از اینکه خیلی دیر در علت دقیق و معتبر علم که دفع جبران ناپذیر اقتصادی فاجعه است که بدون شک موج در سراسر جهان اضافه کردن به هر دو انسان و محیط زیست بدبختی است.

و "دیر" است که برای برخی از افسانه ای قریب الوقوع و یا در نزدیکی-آینده "گرمایش جهانی آرماگدون" را به عنوان در حال حاضر در رواج بسیار سیاسی "علم" از فعالان و اعضای کنگره به طور یکسان ادعا می کند.

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..